Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עוד מכונית אספנות הושמדה (שרשור ישן נושן שהוקפץ מחדש באוף טופיק)

ארנון
שימו לב! השרשור הזה בן 6484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

מה ששכחו לציין . לאיש יש תוכי וסוברו אספנות.

לא יודע לגבי התוכי, אבל בוודאות אין לו סובארו.

כי אם הייתה לו סובארו, הוא היה מגיע לפחות עד סיציליה לפני שהיה מראה סימני עייפות...

מאזדה 6 06' ופורד פיאסטה 89 ללוחמה עירונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גנאדי

לפחות הוא שמר על נוהלי יציאה ממרינה, "המנוע המפלצתי" כנראה לא מסוגל לשמור על 3 קשר :roll:

קצת מזכיר לא???

amf2.jpg

תהנו:

http://www.amfoffshoreracing.com/firstpageFrame.htm

Click on movies

אירית

הממממממ..... נוזל לי הריר על המיקלדת...:twisted::king::multi::ladysman:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה כל הטרחה...

היה תופש מטוס של אירופלוט.... לא יותר אמין, אבל יותר מהיר וזול.

חייבים לעצור את זה:

(מבזק YNET מתאריך 4.12.05 בשעה 8:07)

"""

ניסה לברוח מהארץ ברפסודה בנויה מחצי "סיטרואן"

צוות השיטור הימי של משטרת מחוז תל אביב מצא אמש במרחק של כמייל ימי וחצי מחופי בת ים אדם שניסה לברוח מהארץ באמצעות רפסודה מאולתרת שבנה.

השוטרים שגילו את הרפסודה היו מופתעים לראות שהיא הורכבה מחצי מכונית "סיטרואן" ישנה, חביות, ומלאה אוכל ומים לשהייה ארוכה בים. האיש, תושב חולון בן 40, נעצר לחקירה.

"""

NSU Club Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האמת- בעיקר על הסירה, גרר- אינטר כזה אפשר די בקלות למצוא אפילו בארץ, ואפילו 4X4 (לפחות, יש אותם בצבא, אז מתיישהו הרי יימכרו אותם, לא?) אבל הסירה, הסירה.....:twisted::evil::twisted:

אגב, יש, או לפחות הייתה אחת דומה צהובה בהרצליה - כל פעם שיצאה לים- כולם עמדו דום לשמוע את המנוע! :shock:

י Capri GT 74 MK2 "אספנות", עדיין מחכה לפחחות רצינית.*סוזוקי 1100F (שהפך ל"סטריטפייטר" לצערי :sad: )*GMC וואנדורה 4X4- "לוחם שטח" במנוחה *פורד D שנת78, ש"מת" להפוך ל"אספנות":oops:*פורד פיירמונט 79' :twisted: -חולם להיות שחור:wink: *"משפחת ליילנדים"* *ואסקורט סטיישן שניצלה בדקה ה-91:king::חובב מכוניות, אופנועים, מפלצות למיניהן ומוזיקה, הסובל מחוסר מקום, זמן ותקציב כרוני, להתעסק בכל התחביבים שלו :???:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היא עכשיו באילת, עושה שיוטים מטורפים תמורת כסף!

אני חושב, שאני יודע על מה אתה מדבר, וזו לא היא - ההיא מאילת יותר קטנה, ופחות "רצינית" - זאת הייתה ממש מפלצת, אפילו היו לה פנסים מהבהבים על הקשת מאחורה, כמו למשטרה, ואין בה יותר מדי מקום לנוסעים, מה עוד, שקשה לי להאמין, שהבעלים כ"כ זקוק לכסף, שיעבוד איתה - גם בחו"ל זה "הצעצוע" ממש לא זול!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הממממממ..... נוזל לי הריר על המיקלדת...:twisted::king::multi::ladysman:
נכון שזו סטייה תרתי משמע אבל אם כבר אז כבר להוסיף לתענוג גנאדי: הסירה שהיא Jet turbine אורכה 51 feet, מהירותה 125 MPH !

AMF_02.jpg

AMF_04.jpg

AMF_03.jpg

ליל מנוחה

אירית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

AMF_04.jpg

ליל מנוחה

אירית

ליל מנוחה?! עדיין רועדות לי הידיים מהמראה הזה.... זה לא מנוע טורבו ג'ט אחד אלא שניים....

לישון?! ממש לא.... טוב, אולי, טיפה ;-)...

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אבל מה הבאסה - אין את הרעש של המנוע ה-V הבריא...:roll: במקום זה יש את השריקה של הטורבינות. אבל לא נורא - אני מוכן בהחלט "לחיות" עם זה!:twisted::yum::puzzled:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה גדול יש לו....:roll:

ליל מנוחה?! עדיין רועדות לי הידיים מהמראה הזה.... זה לא מנוע טורבו ג'ט אחד אלא שניים....

לישון?! ממש לא.... טוב, אולי, טיפה ;-)...

גילי

NSU Club Israel

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אירית בבקשה ממך אל תפרסמי תמונות של הסירה שלי בלי לטשטש את מספר הרישוי... עוד יבואו אליי אנשים ויבקשו סיבוב...

בנוגע לבן אדם עם הסיטרואן - יש כתבה עליו בעיתון השקמה, הוא הסביר שהוא בא עם הסיטרואן בנסיעה עד לחוף ואת הבסיס של הרפסודה הוא הביא עם טנדר של חבר הגלגלים הקדמיים של הסיטרואן הוחלפו במעין מדחפים שהוא יצר, הוא בסך הכל ניסה להגיע לחיפה, יש לו ילד קטן בבית והסיטרואן משמשת אותו ביוםיום בכדי להקפיץ את הילד לבית הספר...

בקיצור הבן אדם שואף יותר מדי אדים במסגרייה...

haters will hate

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בקיצור הבן אדם שואף יותר מדי אדים במסגרייה...

מישהו החליף לו את הCO שברתכת בגז מזגנים :roll:

גילי

מחפש בלוק מנוע V8 לתרומה וגם מחסן למכוניות שלי

האם זה נכון שחמישה מכל ארבעה אנשים מתקשים במתמטיקה ?

הציבור מטומטם, ולכן הציבור משלם...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 7 חודשים מאוחר יותר...
שימו לב! השרשור הזה בן 6484 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

Guest
הנושא הזה נעול לתגובות.

• תוכן חדש...