Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מילאתי בטעות עודף מים

רועי.א
שימו לב! השרשור הזה בן 6794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מילאתי בטעות יותר מידיי מים ירוקים במיכל עודפים השקוף של הראדיאטור.

המפלס היה טיפה מעל המינימום ומילאתי מים ירוקים.לא ציפיתי שהמיכל יתמלא כל כך מהר והתוצאה היא שהמפלס כרגע כ2 ס"מ מעל הFULL.

מה לעשות? די נלחצתי... זה יכול לגרום נזק לנסוע ככה? צריך ללכת למוסך שיירוקן טיפה מים??

הרכב הוא סובארו B4 כמו בסימלון.

תודה

רועי

אוטו זה כמו אישה.היית נותן את האישה שלך למישהו אחר?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניראה לי שאיבה מקצועית וטיפול במוסך חובה !!! :) :) :)

וזה היה בציניות :)

למכירה , מגבר 2 ערוצים , 2מגברים 4 ערוצים , 2 מגברים מונובלוק, מחשב נייד ,קרוס 3 WAY , פורטים , מידים אילייט , רמקולים פולק אודיו לבית , בקיצור הכל לחץ כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאיבה מקצועית נשמע לי כמו משהו טיפה מפוקפק....

לפני 22 שעות, hans כתב:

שטיפה, אגב, מעולם לא עזרה לי מי יודע מה. גם לא מים רותחים. אין תחליף לחיטוט עד שמשתחרר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לסיכום: לא קרה כלום... תהיה רגוע... אם זה ממש מציק לך בעיניים אתה יכול לקחת מזרק או משהו כזה ולשאוב...כאמור מה שרפי אמר לא הכי מומלץ כי מדובר על חומר רעיל ולא מומלץ בלשון המועטה לטעוםאו לבלוע אותו.

אני תכלס לא הייתי נוגע ומשאיר את זה ככה...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חוץ מזה לפעמים יכול להיות קו המים טיפה נמוך ממקסימום ולפעמים טיפה מעל מקסימום, אין זה מעיד על בעיה. וזה תקין וגם אם היית שם 5 ס"מ מעל הכל היה בסדר כי מה שלא צריך עף החוצה.

אולם אם תשים יותר מידי שמן אכן מצב זה לא בריא למנוע.

התמונות של הסובארו שלי

http://yonatans-subaru.pic.co.il

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, כפי שאמרו לפני, אין סכנה מהותית. סביר להניח שאחרי מספר נסיעות המפלס ירד בעצמו, כיוון שלחץ הקיטור העודף יצא דרך שסתום הבטחון של מיכל העודפים שמיועד, בין השאר, למצב כזה.

בנושא ה"מים ירוקים" ושאיבה עם הפה - מאוד לא מומלץ. יש בנוזל קירור אתילן גליקול, חומר עם תכונות רצויות מאוד למערכת קירור (טמפ. רתיחה גבוהה, טמפ. קפיאה נמוכה, שמנוניות), אך בלתי רצויות בצורה קיצונית לאורגניזמים חיים.

30 מיליליטר הם כל הכמות הדרושה כדי להרוג אדם בוגר, ושאיבת נוזל כזה לתוך הפה (גם ללא תוכניות לבולעו) היא פרקטיקה גרועה מאוד.

מי שממש חייב לשאוב עודפים ממיכל יכול לגשת לכל סניף סופר-פארם ולרכוש מזרק בעלות של 1 ש"ח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא באמת צריך שאיבה מקצועית שתרגיע אותו קצת

ענק!!:mm_yeah:

בכל מקרה, לא נגרם שום נזק עם 2 ס"מ מעל , במיכל עודפים.

under construction..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

"אתילן גליקול" חומר המוחק קמטים במוח .

למשתמש נשאר מוח חלק !

טעמו מתוק אך לא מומלץ !

נסה לשאוב בעזרת מזרק כפי שהמליץ קודמי בשרשור .

אכן שרשור משעשע !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6794 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...