Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חוק הספורט המוטורי.

riceman
שימו לב! השרשור הזה בן 6746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום חן אם זה שימך האמיתי

אני יוזם ומארגן את אירוע התמיכה בחוק הספורט המוטורי ותרבות הנהיגה 2

ראה קישור:

://www.carsforum.co.il/vb/showthread.php?t=90967http

על תגיד שלא ראית את התרד ובקשותיי החוזרות ונישנות לעזרה במימון האירוע

ובהזמנת אנשים בעלי השפע!!!

אז אתה והחברים שלך(שרים,ח"כם,ובעלי הממון)משפעים כבדי משקל כדבריך!!!

מוזמנים לאירוע ואם מישהו מהם יכול לעזור במימון האירוע אשמח אם תקשר אותו אלי

חשיפה מובטחת,טלויזיה ומדיה כתובה.

אז ניפגשים חן???

קובי כהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 31
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

ימים פופולרים

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

אני רוצה להביע את התנצלותי כלפי חן, שזה שמו האמיתי!!!

אני מכיר אותו אישית,הבחור רציני ורוצה לעזור ולקדם את הענף

חן גם עוסק בתחום האביזרים והשיפורים לרכב,

הספורט המוטורי קרוב לליבו!!!

קובי כהן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רק עכשיו שמתי לב לשרשור הזה (שמתי לב שזה קורה לי הרבה )

חברים

מכיוון שאני מכיר את חן , והוא לא צריך מליץ יושר , אני יודע כי כוונותיו אמיתיות ואולי גם לפעמים לפני שתוקפים כדאי לבדוק .

כל יוזמי החוק עד היום עשו עבודה קשה ומבורכת , אבל אולי הגיע הזמן שעוד גורמים יצטרפו למערכה וכך יובן למי שצריך לאשר את זה שלא רק קבוצת "משוגעים" עומדת מאחורי החוק אלא עוד כמה אנשים אחרים שאכפת להם , מסיבותיהם שלהם .

דובי

הבלוג שלי- כעת ב-באזר, בלוגים של ספורט .

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אף אחד לא תקף .

כמו שנאמר - כשבא מישהו ומפזר הצהרות בעילום שם , אי אפשר לדעת מי עומד מאחוריו .

יותר מזה , לפעמים יותר מדי טבחים , כידוע , מקדיחים את התבשיל.

לפיכך הזהירות (ולא נראה לי שזו הייתה תוקפנות) במקומה.

אם אכן ההצעה של חן משתלבת ברוח הדברים עד כה , אז ברוך הבא , ו-

plr5.jpg

לעסק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רוצה להביע את התנצלותי כלפי חן, שזה שמו האמיתי!!!

אני מכיר אותו אישית,הבחור רציני ורוצה לעזור ולקדם את הענף

חן גם עוסק בתחום האביזרים והשיפורים לרכב,

הספורט המוטורי קרוב לליבו!!!

קובי כהן

שלום קובי ושלום לידידי דובי מילר,

כידוע לכם יש בארץ כמה מועדונים\גופים שלכל אחד יש מטרות שלא בדיוק משיקות אחת לשנייה , עם כי כולם מדברים על אותו נושא: ספורט מוטורי.להלן מס' גופים\מועדונים בעלי עניין :

מועדון מרוצי ישראל

עמותת נהגי המרוץ

מועדון האופנועים הישראלי

מועדון מקס טיונינג

עמותת הקרטינג בישראל

ארגון ארועי ספורט

יזמי פארקים מוטוריים בדרום ובמרכז וגם בצפון

עמותת הסופר מוטור

מרוצי מסלול לאופנועים

מועצת הנהגים

ממס"י ועוד...

כאחד שחוקר ועוסק בנושא הספורט המוטורי בישראל, אני מצפה שיוזמה עד כמה שהיא נראית חיובית, תוצג בצורה גלוייה בעת שפונים לציבור אוהדי הספורט המוטורי - לשיתוף פעולה ועזרה.

ציבור מכובד זה לא תמיד מודע לכוחות, כיוונים ודעות של היזמים.

גלוי נאות הוא המוטו.

אגב, בהצלחה לרגל הארוע המוטורי השני!

מריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כידוע לכם יש בארץ כמה מועדונים\גופים שלכל אחד יש מטרות שלא בדיוק משיקות אחת לשנייה

מריוס

שלום מריוס

אם אפשר בקצרה לפרט מה ניגוד האינטרסים בין הגורמים שהצגת ?

אודה לתשובתך

אריה

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום מריוס

אם אפשר בקצרה לפרט מה ניגוד האינטרסים בין הגורמים שהצגת ?

אודה לתשובתך

אריה

שאלת המיליון $$$

בכל אופן "על קצה המזלג"..

מדובר על גופים שונים המייצגים פלחים לכאורה יחודיים.

*כפילות בגופים יחסית לעולם-קטנים שלא ניתן לאפשר יצוג לכל אחד.

*חובבנים מול מקצוענים.

*השטלתות עסקית בתחומי הפארקים המוטוריים, מסלולים להשתלמות נהיגה מתקדמת, שירותים עתידיים בתחום ע"י הזוכים במכרזים...

קשה לי להאמין שאתה לא מודע למצב!

מריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריוס, אני לא יודע כמה אתה יודע ומכיר, אבל במדינה הנהדרת שלנו, בלי אינטרס כלכלי לא זז כלום, ולדעתי זאת הייתה הבעיה העיקרית של דוחפי החוק המוטורי עד היום.

בלי לובי כלכלי חזק זה לא ילך, כל אחד בממשלה ומחוץ לה, רוצה לטמון ידו בצלחת, בוקר טוב אם עוד לא הבנת את זה.

נכון העובדה שהגופים לא פעלו ביחד והתנגשו אחד בשני, הקלה על הוועדות השונות להפיל את ההצעה בין הכיסאות.

גילוי נאות הוא דבר חשוב ונהדר בדמוקרטיה ומינהל תקין. שני דברים לי, 1. ישראל היא סוג של דמוקרטיה, אבל לא ממש.

2. בישראל אין מנהל תקין.

כפועל יוצא מזה דברים רבים שנעשים במדינה אינם כשרים או כשרים אך נעשים מאחורי הקלעים, האנשים שמושכים בחוטים אינם רוצים שידעו שהם שם, וחלק מהאנשים שאני עובד איתם בנושא וזה הם מסוג זה של אנשים ולכן תאלץ להסתפק בזה, אם תרצ לעזור אתה מוזמן ואם לא אז אה מוזמן להפסיק להציק בנושא, הבנתי לא מוצא חן בעינייך שאתה לא יודע מי אני ועם מי אני עובד, מקובל זכותך.

הת'רד הזה היה אמור לאסוף חומר לנושא, חומר שהיה יכול לפתוח את עינייהם של אנשים רבים, גם כאלו שלא מעוניינים לעבוד בעצמם לקידום החוק, אבל הם היו לומדים משהו.

במקום זה הת'רד הפך לזירת איגרוף, זה רק מראה לכולם שהגופים באמת צריכים ללמוד לעבוד ביחד. וזאת עוד אחת מהסיבות שמראות שלפעמים לפעול בשקט ומאחורי הקלעים מביא תוצאות טובות יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

**אין צורך לצטט את כל ההודעה הארוכה שמעליך**

גלוי נאות - אני גם עיתונאי ואיני מחוייב לאף גוף כזה או אחר.

באשר לגלוי נאות - תאמין או לא, זה עיניין של תרבות אלא אם אתה מאמין שהרוב מושחת.

אישית אני מאמין שהרוב הוא תמים, חסר ידע ולפעמים תומן את ראשו בחול - יש כאלו שקוראים לזה להיות "ראש קטן".

היות ואתה מציין שמדובר על גורמים עיסקיים , ברור לחלוטין שמדובר על צד שלא עובד לשם שמיים וזה מצב לגיטימי ואם אכן כך, כשאתה פונה בפורום להשגת מידע מדעי מבוסס, האם מקובל עליך שגם ראוי לשלם עבור המידע הזה?

"זירת איגרוף"-היא הרגשתך, לדעתי לא הערכתה נכון את השאלות שהוצגו או שאינך בקי בהתנהלות דיונים בפורום בו יש גם אנשים חושבים.

למעשה בין ה"שיטין", אני קבלתי את רוב התשובות.

בכל אופן, אני מאחל לך הצלחה ביעדים המוטוריים שהצבתה לעצמך.

מריוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב תשכחו מהכול, תחשבו שאני סתם ילדון שמחפש מידע על הנושאים האלו, אפשרי , אני מניח שאז הייתם נותנים מידע ועוזרים, למה לא עכשיו ?

אפשר לחשוב מה קרה, מה ביקשתי , עזרה בלמצוא את המידע, אני יושב על חלון הזדמנויות מצומצם מאוד (באמת עד הבחירות), וכל אחד כאן דואג לתחת שלו וכמה הוא עשה בשביל החוק, בתור אדם פרטי שמנסה לקדם משהו אני מבין למה 5 שנים והחוק עוד לא עבר, אלוהים אדירים, אם אתם יכולים לעזור תעזרו, אם לא אז אל תגיבו, במקום להגיד וואלה אולי יש כאן משהו אתם תוקפים ומכשילים.

אני ימשיך לעשות מהזוית שלי, שאולי לא כוללת שליחת 700 הודעות בפורום, אבל כנראה ששבע מאות הודעות כאן עוד לא קדמו את הספורט, מי שרוצה לעזור, מוזמן בפרטי. למנהלי הפורום אם אפשר לנהול את הת'רד הזה, שאיבד כל פרופורציה למטרתו המקורית.

אני ממש לא מבין את המגננה הזו, אף אחד לא אמר לך שאתה איזה ילד מתלהב או כל דבר אחר שלילי או מכשיל - שאלו אותך מי אתה ומה אתה וזה לגיטימי לגמרי בעיקר שבדיון כאן משתתפים אנשים שחרטו על דיגלם את העברת חוק הספורט המוטורי ועשו הרבה בשבילו, בין אם פתיחה של הארנק (ובגדול), בין אם סיקור עיתונאי ובין אם באירגון אירועים מוטוריים להגברת המודעות.

לא ברור לי למה אתה לא מצליח לענות על שאלות פשוטות ולגיטימיות בלי להעלב או להיכנס למגננה וממש לא מובן לי מה הקשר לאובדן "כל פרופורציה" לדבריך מהמטרה המקורית.

אף אחד לא תוקף אז אפשר להוריד את המגן ולדבר.

מוטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני רואה כבר מה יהיה בענף הספורט המוטורי;

יקרה בדיוק מה שקורה בענף הקארטינג בארץ. כל אחד לעצמו ושילכו האחרים לעזאזל. :(

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

במילים אחרות אתה מתכוון לתחרות?

ספורטמוטורי חייב לשלשל כספים לגורמים "שמחזיקים" אותו, ככה זה גם בעולם... הספונסרים מחזיקים את כל התחום מבחינה כספית ומן הסתם גם מרוויחים מזה...

Scooby WRX

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא התכוונתי לתחרות. תחרות טובה לצרכנים. פילוג בין אירגונים שמטרתם טובה רק מרע.

"החיים הם לא קו ישר" - פיזבן

"If you want to test a man's character, give him power" - Abraham Lincoln

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מריוס

כיוון שהינך מצוי בעניינים ומכיר את הנפשות הפועלות ,וודאי הינך יודע שניגודי האינטרסים זניחים לעומת היריבות האישית והאגו שקיימת אצל האנשים הפועלים כיום .

דבר שגורם לאותם אנשים לעסוק בלטרפד אחד את השני במקום לפעול לקידום החוק ,

עצוב ? זה מה יש

שהצעתי לממן את פעילות הלוביסטים של העמותה -דני לוי התנגד

שביקשתי להצטרף לעמותה ולפעול מתוך העמותה- דני לוי התנגד

חבל לבזבז את הזמן והאנרגיות על אנשים כדוגמת דני לוי ,ולצערי העמותה היום היא דני לוי , שאר חברי העמותה כפי שכתבת בעצמך פשוט מעדיפים לא להיות מעורבים בנעשה ,מחוסר זמן ,חוסר עניין, והבנה שזה גדול מהם

תחרות בין בעלי מסלולים,מועדונים,מארגני תחרויות , תהיה בעתיד וטוב שכך (שוק חופשי) אבל זה ממש לא גורם המריבה כיום.

מכיוון שהינך מודע לכך , לא הבנתי מדוע הינך מטיל ספק בכנותם של אנשים חדשים ,רעננים מחשבתית ובעלי מוטיבציה , ושולח אותם להכנס לזירה של אותם אנשים. הם רק יבזבזו זמן ואנרגיות

בימים אלה כמו חן (פותח הת'רד ) אני מכין מצגת לגוף ציבורי כלכלי ,בין הגדולים והמשפיעים במדינה , במטרה להכניסו כגורם שיעביר את החוק ,אין ספק שהוא יכול,

לא אנקוב בשמו עד שהדברים יהיו סגורים, מסיבות מובנות

מי שיש לו חומר רלוונטי באותם נושאים שחן ביקש מוזמן להעבירם גם אלי ,

ברגע שהמצגת תהיה מוכנה היא תפורסם באתר MARSHALS נגישה לכל דורש

בברכה

אריה

[B][COLOR=navy]אריה פאהן מפקח בניה - אבן היסוד פיקוח בניה [/COLOR][/B] [URL]http://www.even-hayesod.co.il/[/URL]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חן בהצלחה, אולי יש עוד זוויות שהעוסקים בקידומו של החוק לא ראו.

יחד עם זאת נעשה הרבה הן במשכן הכנסת והן בבתי המשפט.

הצעתי היא לחבור לעוסקים בענף בכדי לרכז את הכוחות למען מטרה משותפת.

ראה את הביצה שנכנסת רק מכתיבה של כמה מילים חזור אלי לנייד 052-2439875 לשיחה שקטה

ברוך שליט

מועדון מרוצי ישראל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6746 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...