Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טיפת אלכוהול בדם? ביי ביי לכביש

ToMeR
שימו לב! השרשור הזה בן 6772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

חברי הכנסת פשוט רוצים להסית את תשומת הלב השלילית שהם מקבלים(רוחמה,אפללו, איך זה לטוס חינם כשאמרו לכם במפורש שזה אסור?אולמרט,מינויים פוליטיים בבזק לחברי מרכז ליכוד???מה פתאום! אתה?)

לכן הם מראים שהם "צדיקים" ושבאמת אכפת להם.

הם רק לא מבינים שנמאס לציבור שהמנהיגים שלו הם בעצם בובות שמופעלות מרחוק ע"י חברי מרכז.

רק בישראל,במשרות בכירות יכולים לשבת אנשים שבקושי סיימו בית ספר יסודי. תיכון?מה זה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 49
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

רגע, לפני ההתלהמות, בגרמניה אם אני לא טועה החוק גם קובע שרמת האלכוהול בדם בזמן נהיגה צריכה להיות 0.0%. תקנו אותי אם אני טועה.
כשחומת ברלין עוד הייתה קיימת...

No worries 8)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כל התומכים בקצת אלכוהול צריכים לזכור שגם אם זה קצת וגם אם אינך מרגיש השפעה, הרי תמיד יש השפעה על הריכוז, על התגובות. ולכן בלי התחכמויות בנהיגה צ"ל אפס אלכוהול. מי שרצה לשתות שימצא נהג תורן או ייסע במונית.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב- לכל שוטר יש מכשיר מדידה ברכב?

כיצד מתבצעת המדידה וכעבור כמה זמן יש תוצאות?

והכי חשוב- כמה שעות צריך לחכות לאחר שתיית משקה?

לדוגמא ואני ישן שעתיים שלוש לאחר שתיית המשקה אני כשיר לנהוג?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי צריכים לקבוע חוק בכנסת ששרים ללא השכלה, שמתקדמים בפוליטיקה באמצעות שחיטות, ושממציאים חוקים, ללא כמות מינימלית של הגיון.

לא צריכים לשבת בכנסת.

אין חוק כזה בכל העולם, פשוט לא קיים.

"חוכמה יהודית"?

לא בישראל!

אני מסכים שמדובר בגזרה שקשה לעמוד בה והיא קיצונית ועולה ממנה ריח חזק של כסת"ח ורצון להראות שנלחמים בתאונות הדרכים. אינני חושב שהיתה תאונה אחת שנגרמה בגלל שהנהג שתה כוס בירה או שבדמו היה ריכוז אלכוהול מעל 0% אך פחות מהגבול הקיים היום.

יחד עם זאת,בארצות רבות בעולם אסור לנהוג אם שותים ואסורה כל רמה של אלכוהול בדם,בכלל!

אני מקווה שמישהו יתעשת ויעכב את הגזרה ויקדיש מאמץ למלחמה באלו ששותים בקבוק וודקה וקצת ספירט נקי לפני שיוצאים לכביש

בעלים גאה :inlove: של פיאט 124 ספיידר 1800.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגרמניה יש גם תרבות נהיגה אחרת, תשתית אחרת הכל אחרת. אנחנו לא גרמניה!

הם רוצים רמת 0 אלכוהול בדם?

פיגור.יעצרו סתם וישללו רשיונות של אנשים די בסדר בגלל זה.

אין בעיה תסללו פה תשתית ראויה, תתנו חינוך לנהיגה מכיתה א', שילמדו תמרורים בגילאים האלה וחוקים.

זה לא שיטרית,זו לבנת,וכולנו יודעים איך זה הולך להיות...

במקום רענון נהיגה לנהג חדש שיסבסדו נהיגה מתקדמת וישלחו לשם את אותו נהג חדש, אני מבטיח לך שיותר אנשים ירוויחו מזה כולל אותי ואותך.

אינ אומר את זה כבר שנה(אבל בעיקר לעצמי...)

עקרונית אני מסכים עם כל מילה ומילה.אבל 0.0 זה מוגזם.אישית אני לא שותה ונוהג,אף פעם.יש כזה ניסוי נחמד שמראה את זמן התגובה והתארכותו בהתאם לכמות הבירות שאתה שותה.אבל 0.0 ידפוק את כל המאכלים שמבשלים ביין,רטבים שונים...

"לנהוג רצית? דיאטה עשית!"

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם ממש עושים מזה עניין גדול...על כל אחד אלכוהול משפיע בצורה שונה.

אז מה יקרה אם פעם אחת לא תשתו עם החבר'ה. אני אישית בעד החוק הזה!

הכל לרכב

חנות אודיו ואביזרים לרכב

תחפשו אותנו בעמוד הפייסבוק - הכל לרכב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

נו מה יהיה? אין להם מה לעשות?

אני הייתי מציע הצעת חוק לביטול כל החוקים הדבילים. עוד חוק יבש שנועד להפחיד.

משרד התחבורה כל כך נואש מתאונות הדרכים שכבר אין להם מה להציע חוץ מהצעות חסרות הגיון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ספיידרמן אתה טועה ובגדול היו המון תאונות שהנהג שתה רק בירה (קצת). חבל על הויכוח בנושא זה לא צריכה להיות ולוא חריגה קלה. אפס אלכוהול בנהיגה. כל ההתלהמות על פוליטיקאים שנכונה במקרים רבים לא מתאימה לנושא זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

סוף סוף נותנים לשוטרים כלים לעצור את השיכורים שנוהגים על הכבישים ומהוים סיכון.

מה לעשות כנראה שעדיין שילוב אלכוהול ונהיגה לא "הולכים" יחד.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשהחוק עובר, הולכים למסעדה שקשורה לאחד מחברי הכנסת החביבים עלינו (אם היא קשורה איכשהו לשטרית עצמו - אפילו יותר טוב..)

ומזמינים איזה מאכל שידוע מראש כי הוא חייב להכיל אלכוהול.

לאחר מכן, נוסעים בדיוק למקומות שבהם צפוי שניידת משטרה תעצור אותך לבדיקת גילופין.

אתה עושה את הבדיקה, ונמצא אשם.

אתה תובע את המסעדה על כך שלא אמרו לך שיש במאכל אלכוהול. ולכן דורש פיצוי כספי של עשרות אלפי שקלים על:

- הקנס שקיבלת.

- עוגמת נפש.

- אובדן ימי עבודה.

- החזר נסיעות בתחבורה ציבורית לאורך תקופת השלילה

וכן הלאה..

מי שמודד את התקדמותו, הצלחתו ואושרו בצורה יחסית לאחרים, לעד ישאר מתוסכל;

תמיד יהיה שכן עם גינה גדולה יותר, דשא ירוק יותר ומכסחת-דשא חדשה יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני דווקא מאוד בעד החוק הזה

תנסו להיזכר כמה אנשים נהרגים בערבי חג, ואיך אנשים נוהגים בימים אלו שכולם שותים.

רמת אלכוהול 0% בדם אומרת 100% ריכוז ואם בעזרת האכיפה הזו בן אדם אחד לא יפצע\יהרג אין לי שום בעיה שישללו אלפי רשיונות נהיגה.

אני לא צדיק ויוצא לי לנהוג אחרי חצי ליטר בירה, ואני מרגיש פחות בטוח על הכביש כי אני יודע שהתגובות שלי פחות טובות, ברגע שהאכיפה גדלה אנשים יחששו לשתות\לטעום אלכוהול ותהיה ירידה בתאונות הדרכים, גם על אלו שאנחנו לא שומעים בחדשות.

אם אתם רוצים לשתות ולנהוג בערב חג, תמתינו מספיק זמן שהשפעת האלכוהול תדעך וסעו הביתה בשלום.

קשה להגיד מילה טובה על שר התחבורה, אבל כאן מגיע לו ח"ח :idea:

I don't drive fast, I fly low

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני מספר שנים ערכו הדגמה בבית ספר תיכון לבני נוער ובו הראו את השפעות האלכוהול על הגוף.

נתנו לקבוצה לשתות אלכוהול בכמות קטנה, וכל פעם העלו את המינון.

במקביל התלמידים התבקשו לבצע פעולות רגילות, במקרה שלהם הם נתנו להם כדור ובו התבקשו לקלוע לסל, ללכת בקו ישר, לקשור שרוכי נעלים וכו'...

אני בטוחה שההדגמה הזו תרמה להם להבנה שאלכוהול אכן משפיע על תפקודי הגוף.

ל'

תגיש כזאת תביעה אזרחית ואחרי שבוע עוד תוכל להראות לחברים שלך את טביעת הנעל של השופט על התחת שלך לאחר שהוא בעט אותך החוצה מבית המשפט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...