Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אוטודיל+מ.מ.מ.=אמינות?

msigal
שימו לב! השרשור הזה בן 6477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בוקר טוב ושנה טובה,

ביום שני "שריינתי" לעצמי אודי A6 שנת 2001 יד ראשונה פרטית עם 79000 ק"מ באוטדיל (סניף ב"ב). הרכב היה של איזו גברת מבוגרת מהרצליה (ראיתי את הרשיונות), למרות שאני מאמין שהיא לא היתה זו שנסעה 15000 ק"מ בשנה, אולי כן - בסה"כ הרכב ח-ד-ש בלי שריטה, שמור מאוד בפנים.

הציגו לי את הבדיקה שהרכב עבר במכון מ.מ.מ לפני כמה ימים, ולפיה הכל תקין מלבד "ליקויים בעלי משמעות נמוכה" - שריטות, מעיכות, סימני פגיעה בצד שמאל, לא מעבר לכך. מנסיוני המשמעות היא שהרכב לא עבר תאונה, אלא "מכות יבשות", שריטות וכו'. יש לי עין לא רעה לתיקוני צבע, בדקתי את ה"אמבטיה" מאחור, את הדומדום בצדדי הכנפיים האחוריות ואת הגשר הקדמי, והכל נראה נקי ועם המדבקות המקוריות מהמפעל. שאלתי גם את המוסכניק שלי מרשת צ'מפיון (אני סומך עליו ב-100%) והוא נכנס למחשב והסביר שהרכב טופל "כמו שעון" ואין משהו חריג.

עכשיו - ברור לי שעלי לקחת את הרכב לבדיקה, אבל השאלה העקרונית היא האם ניתן לסמוך על אוטודיל ו-מ.מ.מ. שלא יסתירו בעייה מהותית במנוע/תיבת הילוכים או פגיעת שלדה. האם מישהו כאן נתקל ב"קומבינה" של אוטודיל ומכון מ.מ.מ.? האם ככלל המכון הזה אמין? ולגבי המגרש - זה שהוא הטרייד-אין הרשמי של קב' צ'מפיון ומרצדס - האם זה אומר שהוא אמין ולא מתעסק ב"שטויות"?

תודה בעבור התשובות מבעלי נסיון.

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא בעל ניסיון רב אבל אני עברתי את הפרוצדורה הנ"ל כשניסיתי למכור רכב על מנת לקנות חדש בטרייד אין.

הרכב שנמכר היה בן 4 שנים ו30K ק"מ!! חדש וללא שריטה!

ובכל זאת מ.מ.מ עדיין מצאו ליקויים בעלי משמעות בינונית וחמורה כדי להוריד מעל 2000 ש"ח מהמחירון!

אני רוצה להדגיש כי אין בזאת עובדה על כך שאכן מ.מ.מ לא עשו בדיקה כשרה ואולי באמת הרכב היה עם ליקויים נסתרים (חיישני חמצן וכאלה שאתה לא יכול להתווכח איתם) אבל הצעתי היא ללכת למקום נייטרלי באיזור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לי ניסיון עם אוטו דיל, אך יש לי ניסיון עם מקום דומה (לא אפרט כרגע), אוכל רק לומר שלרוב בין מה שמראים\אומרים\מיידעים, לך\אותך, לעיתים יש מרחק של כמה שנות אור.

לכן ,קח לבדיקה ,אל תאמר להם לפני כי אתה מתכוון לקחת לבדיקה מכיוון שמקומות כאלה הם עם קשרים לאורך ולרוחב , מפה ועד הודעה חדשה, כנס ותאמר להם שאתה רוצה לקחת לבדיקה היום, תפתיע אותם, ותאמר להם שאתה לוקח למכון אחר(לא מ.מ.), בעיר אחרת,אל תאמר להם איפה ,תאמר שיש לך חבר במכון מסויים, תתאמץ קצת, בסוף זה ישתלם.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור אחד שעובד בענף הרכב לא מעט שנים לא הייתי סומך על שום בדיקה שהמוכר מציג לך.

סיפורים על אוטו דיל ומ.מ.מ מסתובבים כבר שנים בענף וכדי להימנע מלשון הרע אני לא אפרט...

קח בחשבון שאתה הולך להוציא לא מעט כסף על הקניה אז מה זה עוד 450 ש"ח?

גש למכון שאתה בוחר רק בשביל השקט הנפשי.זה שווה את ההוצאה.

בהצלחה.:wink:

מספר המשתמשים המחוברים הרב ביותר אי פעם היה :-D1963 1/4/08 ב- 17:54.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי. תודה רבה. יש המלצה לגבי מכון באיזור ת"א? איך קומפיוטסט?

אינפיניטי M37X. יחידה בארץ. ו-BMW X1. לא יחידה בארץ. ו-MERCEDES SLC350 משנת 1973 כמובן. והיו עוד המון...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבדק הרצליה. חפש גם קופון הנחה של 15% שיש כל סוף שבוע בידיעות בממון (איפה שמתפרסמים הרכבים למכירה). זה די קרוב מאוטודיל, עניין של 15 דקות נסיעה.

גיא

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רצוי שתיקח לבדיקה כמה שיותר רחוק, בעיר אחרת, מקום שאין לו קשרים אלה ואחרים עם הסוכנות שממנה אתה מתכוון לקנות.

אם אתה לוקח למקום שהו 15 דקות נסיעה משם,לא עשית כלום,חבל לך על ה 500 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תיקח את הרכב למכונאי שלך?

אם הוא באמת מתמחה ברכבי הקונצרן הוא יוכל לתת לך תמונת מצב אמיתית של הרכב ולא יבלבל לך את המוח עם כל מיני כסת"חים של רעש ממע' שסתומים וקורוזיה במע' קירור.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה שלא תיקח את הרכב למכונאי שלך?

אם הוא באמת מתמחה ברכבי הקונצרן הוא יוכל לתת לך תמונת מצב אמיתית של הרכב ולא יבלבל לך את המוח עם כל מיני כסת"חים של רעש ממע' שסתומים וקורוזיה במע' קירור.

למה, הו עולם אכזר, למה זה מגיע לי? אני והמכונאי בחיפה, הרכב בתל-אביב...:cry:

ומה לגבי קומפיוטסט? יש הערות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קח את הרכב לחיפה.

אם אתה באמת רוצה רכב בידיעה ולא חתול בשק, קח את הרכב לחיפה.

אומנם ייקח יום שלם אבל בסוף היום תאמין לי שזה ישתלם לך.

בהצלחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה, הו עולם אכזר, למה זה מגיע לי? אני והמכונאי בחיפה, הרכב בתל-אביב...:cry:

ומה לגבי קומפיוטסט? יש הערות?

קח את הרכב ל-Kompy בקומפיוטסט ראשון-מזרח.

תוכל לתאם איתו בה"פ או להתקשר למכון - אין מצב שיאפשרו לך לקחת את הרכב לחיפה.

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 10 חודשים מאוחר יותר...

חברת אוטו דיל הינה מהאמינות ביותר בענף מגרשי הטרייד אין, ולדעתי אף האמינה ביותר את דבריי אלו כותב אני מנסיוני האישי וכמי שביצע עימם עסקת טרייד אין, לאוטו דיל מספר מכונים איתם הם עובדים על הלקוח שמוכר להם את רכבו לבחור מכון מסוים מתוך רשימת המכונים בהתאם לנחויותו ושם הוא מבצע את הבדיקה, ומנסיוני ללא שום אינטרס מצד אוטו דיל (ומן ההגיון בוודאי שלא כזה שנועד להסתיר פגם ברכב) והאמן לי שאם מתגלים פגמים מהותיים הם פשוט לא יבצעו את עסקת הטרייד - אין,(הם לא בקטע של לקנות גרוטאות) גם באם נתגלים פגמים פחות משמעותיים הם יתוקנו במוסך המורשה ע"י אוטו - דיל או הלקוח עצמו טרם מסירת הרכב למגרש, מעבר לכך קרוב משפחתי רוכש אצלם רכבי יוקרה מזה שנים רבות ומעולם לא היה מקרה בו נתגלה שהוא רכש מהם מוצר פגום, בכל שיחותיי איתו יכולתי להבין עד כמה הוא מרוצה מהרכבים שרכש מהם, מעבר לכל זאת מהתרשמותי מהבעלים נראה כי הינו אדם אמין ביותר ובטוחני שאין ולא תהא בחברה זו שום קומבינה ארצישראלית מצויה, ואין בליבי ספק שאם ישנו מקום אחד בו אני הייתי קונה רכ יד 2 ללא כל חשש ובלב שקט, המקום הינו ללא ספק אוטו - דיל, ובלי כל קשר לאמור באם מקנן בך חשש ולו הסימלי ביותר קח את הרכב לכל מכון והשקט אותו. עפ"י שכפי שהבנת לדעתי אין כל מקום לחשוש אך זוהי דעתי, מכל מקום ב ה צ ל ח ה !

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנה האתר של אוטודיל

http://www.auto-deal.co.il/

ומסכים (מנסיון) עם קודמי בכל הנוגע לאמינות שלהם.

אלבום התמוונות של המוסטנג 1966 והפלקון 1960 ושני אוטובוסי הטייגר 1965 ו-1975, ראו כאן:

http://www.flickr.com/photos/benihasp/

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהמשך לתשובתי בשירשור קודם,

אני יודע שרכב אחד שלנו נמכר לאוטו דיל והיה במצב ממש טוב, אז אין לי ספק שיש להם מכוניות במצב טוב מאוד.

אנשים ימכרו בטרייד אין, פשוט כי אין להם חשק לכאבי הראש של האנשים, כשמנסים למכור בשוק הפרטי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6477 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...