Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

למחפשי עבודה במחשבים באיזור המרכז

אורן 16V
שימו לב! השרשור הזה בן 6879 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

החברה בה אני עובד , מחפשת עובדים , שסיימו קורס PC או MCSE - ניסיון של שנה לפחות

באיזור המרכז, העבודה היא ללא רכב\פלאפון, לעבודה במעבדה. מדובר בחברה מאוד גדולה ואפשרות התקדמות גדולות !

שלחו לי ה"פ עם קורות חיים, ואשמח להעביר הלאה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פנו אלי בקושי שלושה אנשים .. מה איתכם חבר'ה.. חברת הייטק מחפשת אתכם..

אם החברה שלך הייתה בי-ם...

שמוליק

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה, בשם כל הקדושים, שמישהו ירצה לעבוד בהייטק?

חבל לי לראות צעירים מתדרדרים לעולם הזה. זה פשוט כאב לב לראות.

:?

לא שאני מתעניין בהיי טק (בקושי להדליק את המחשב אני מצליח לבד)

אבל למה אתה חושב ככה?

Back to the original - NC again.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת החשמל...

ראית פעם מודעה של דרושים עובדים לחברת חשמל? האא לא? כי אולי כולם עובדים שם בקומבינות של משפחה שמסדרים להם עבודה. חוץ מעבודות השחורות של החברה וגם לזה לא ראיתי דרושים

עד מתי ספטמבר 08.:(

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

http://www.israel-electric.co.il/jobs/

צודק, מנהל כללי, מהנדסי מערכות זה באמת ג'ובים על הפנים...

לא שאני אומר שאין שם קומבינות, יש הרבה מקרים שלוקחים לעבודה בני משפחה גם אם הם לא הכי מתאימים, ואם יהיו שני מועמדים שאחד הוא קרוב משפחה של עובד אז יקחו אותו...

אבל תתפלא יש גם משרות שאליהם לוקחים אנשים שעונים על כל הדרישות (מהנדסים, מנהלי פרוייקטים) כי משרות כאלו דורשות אחריות וידע רב....

נכון שאין הרבה מודעות דרושים לעבודה בחברת החשמל, אבל בכל זאת הן קיימות...

חוץ מזה שאלת על מקומות טובים אז הצעתי לך... איך להתקבל לשם זאת כבר לא בעיה שלי... :-P

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למה, בשם כל הקדושים, שמישהו ירצה לעבוד בהייטק?

חבל לי לראות צעירים מתדרדרים לעולם הזה. זה פשוט כאב לב לראות.

:?

מתדרדרים לעולם הזה ? מה כל כך רע ? אומנם אני לא עובד בהייטק אבל אני לא מבין מה כל כך רע בעבודה מהסוג הזה ?

SAY MY NAME | www.alonadler.com

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חברת החשמל...
דווקא בתור אחד עם הרבה קשרים בחברה..

לא ממש נמשך לתחום במיוחד כי העתיד שלך כל כך מובטח..

חלק מהכיף זה להיות עובד היי טק שמרוויח ביוזמה אחת יותר ממה שעובד חברה ירוויח כל החיים שלו.

ואם מישהו רוצה להתקבל לחברת חשמל חשוב שהוא יבין שהוא חייב להתחיל שם מלמטה.

בתור טכנאי, בתור מוסכניק בצי, או אפילו בתור מנקה שירותים.

הונדה סויויק 2002 מבסוט עד הגג! כי התקנתי עליו גגון והוא מכועררר...:roll:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מסכים לגבי המלמטה...

נגיד מהנדס חשמל שסיים זה עתה ללמוד בהצטיינות או מהנדס עם שנתיים נסיון וציונים טובים, גם הוא יתחיל בתור מנקה שירותים או חווט לוחות?

נכון שכדי להגיע למשכורות של 4 אפסים ועוד 4 ומעלה מקדימה צריך לעבוד ולרכוש נסיון ולהתקדם, אבל גם מהנדס שרק מתחיל לעבוד שם ירוויח משכורת לא רעה בכלל...

ולגבי מה שאמרת על ההיי טק... אני דווקא אעדיף לעבוד במקום שבו אני אדע שהעתיד מובטח ולא במקום שבו אני אצטרך להמר בלילה מה יקרה מחר... בנוסף, זה לא כל כך פשוט ליזום את הדבר שיביא לך מיליונים... נכון שיש אולי ריגוש מסויים, אך אני למשל אעדיף לעבוד בלי ריגושים כאלו...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...