Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הורדת צריכת דלק בפורסטר טורבו, אפשרי?

oyway
שימו לב! השרשור הזה בן 4094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מה שכן,עם 8 ש"ח לליטר דלק, בטוח שיהיו פחות תאונות, כי פשוט אף אחד לא ייסע, אלה מי שממש חייב או מי שיש לו רכב חברה .

אם היתה תחבורה ציבורית נורמלית בארץ היו פחות תאונות!

אבל הראש של מדינת ישראל שקוע עמוק עמוק- בת*ת!

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

8 שקל לליטר??!!

תמות נפשי עם פלישתים :roll:

אם היום אני מוציא בממוצע 1000-1100 ש"ח ז"א שלפי 8 ש"ח אני יוציא כ- 1700 ש"ח בחודש!!

נצטרך לוותר על הוצאה מסוימת בבית---למשל חשמל........ננתק :-P

VOLVO 740 2.0 1988 since 2002

CITROEN C-3 PICASO-2011 since 2011

CHEVROLET CAVALIER 2.2 1996 SINCE 2013

SKODA FABIA SPORT 2011 SINCE 2013

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שנים מאוחר יותר...

יש לי סוברו פורסטר טורבו 2500 שנת 2008 הדגם היוצא עם 46,000 ק"מ ובמתינות של עד 90- 100 קמ"ש בממוצע עירוני ולא עירוני בלי פריצות ברמזורים וכדומה ובלי שאראה לאיזו BMW את הישבן של הפורסטר שלי, היא עושה כ- 9.5 ק"מ לליטר ובנסיעה על כביש 6 וכדומה אני מגיע לכמעט 11.7 ק"מ לליטר אבל זה קשה כי היא מאד מאד מאתגרת ליותר... היא הנאה צרופה עם אפס ליקויים והחסכון באחזקתה והפחת הקטן יחסית שלה (למרות טיולי השטח שלי) מבטל בשישים כל ליטר מיותר כך שבסופו של יום היא אפילו חסכונית. וזאת הפורסטר השניה שלי לאחר שבשנת 2008 מכרתי מעל המחירון כמובן את הפורסטר טורבו מודל 2001 הראשונה שלי! מנסיוני לא מובן לי מדוע אצל האבא והבן המכונית אוכלת 1 ל- 5 אולי הם מאמצים אותה כמו בוחני הרכב למרות שמאד קשה לאמץ אותה.

מומלץ לפנות למוסך מורשה לברור ובנוסף לנהוג מאד במתינות שתמריא לאט לאט ורק עד 90 קמ"ש מעצמה ותיווכחו בחיסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיעה על אותו המנוע (WRX2006) בחיפה.

גם אצלי הרכב אכל 1:5 בעיר עם לחיצות מתונות.

ניתן לדעתי לשים צ'יפ שיימתן גדישה ותצרוכת דלק.

אבל קח בחשבון שבעלות הצ'יפ את מכניס כמה מאות ליטרים של דלק ונוסע כמו בן אדם.

אני הייתי מציע לך להתמקד בתכנון נסיעה ולעשות מנוי לכרטיס תדלוק וכו' כדי להוזיל קצת את העלויות.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצה טובה לשים מערכת גפ''מ [ בהנחה שזה אפשרי עם טורבו ]

לבד מכך לחץ אמיתי של הציבור יכול להוריד את המס על הדלק שהוא מטורף בארצנו ולהוזיל דרסטית את מחירי הדלק על אף מחיר הבסיס הגבוה לכאו'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתם קולטים שהשרשור הזה נפתח לפני 5 שנים+ , נכון?? מין הסתם הבן אדם כבר נפטר מהפורסטר מזמן (אמר שאבא שלו מחליף כל 3.5 שנים אז תעשו את החשבון...) ככה שאתם דיי מדברים לעצמכם :lol:

ניסאן מקסימה 2015 גפ"מ

סוניק RS 2014

בעבר: אימפלה 2005 3.4 :( , ספארק 2016 LT+ בליסינג, ספארק 2013 ידני 1.2 בליסינג, לנטרה 94

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

וואלה צודק.

למרות שבסמלון שלו עדיין מופיע הפורסטר המדוברת או אחת חדשה יותר.

ודרך אגב, שימו לב שלפני חמש שנים חברים פה ניבאו כי ליטר דלק יעלה 8 ש"ח.

אומנם כרגע "רק" 6.4 ש"ח אבל אנחנו בדרך.

עידן

צרפתיה שגורמת לך לחייך :-D

סקס סמים ואריה שאוהב סולר

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שנתיים מאוחר יותר...

מקפיץ שרשור מהמתים :)

אנשים ניבאו מחירים של 8 ש"ח לליטר:cry: ופחות תאונות דרכים:lol:

וכן הרכב בולע דלק עם המון פאן בדרך.

GT-STI בשביל הפאן(נמכרה :( ).

ktm 690 smc ליום יום ולחסכון בדלק :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 4094 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...