Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אפילו המוסך לא פתר את הבעיה או: , טיפו (עדיין) מקרטעת

tisan4us
שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בעקבות גימגומי מנוע חזקים עד שהמנוע אפילו קופץ, החלטנו שצריך לחליף לחוטי הצתה חדשים, החלפנו ועל הדרך החלפנו פילטר דלק ואוויר וגם ניקינו את המצתים

לאחר החלפת כל הרכיבים הללו הרכב המשיך לקרטע ואפילו הוציא אש מהאגזוז:?

(ככה אמרו לנו בדרך..:screwy: )

הלכנו לn.g.s מוטורס, עשו כיוון מנוע, החליפו מצתים והם טענו שהיה לי מצתים של סובארו די אל :screwy:, (רכב יפני)

אמרו שהקרבורטור זקוק לשיפוץ למרות שהוא עבר ניקוי לפני שנה..לא נראה לי הגיונו..אהה והמנוע הוחלף לפני שנתיים +-

בעיה במערכת הדלק זה בטוח

אבל מישהו יודע מה?

נראה הגיוני שזה הקרבורטור?

תודה

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בעקבות גימגומי מנוע חזקים עד שהמנוע אפילו קופץ, החלטנו שצריך לחליף לחוטי הצתה חדשים, החלפנו ועל הדרך החלפנו פילטר דלק ואוויר וגם ניקינו את המצתים

לאחר החלפת כל הרכיבים הללו הרכב המשיך לקרטע ואפילו הוציא אש מהאגזוז:?

(ככה אמרו לנו בדרך..:screwy: )

הלכנו לn.g.s מוטורס, עשו כיוון מנוע, החליפו מצתים והם טענו שהיה לי מצתים של סובארו די אל :screwy:, (רכב יפני)

אמרו שהקרבורטור זקוק לשיפוץ למרות שהוא עבר ניקוי לפני שנה..לא נראה לי הגיונו..אהה והמנוע הוחלף לפני שנתיים +-

בעיה במערכת הדלק זה בטוח

אבל מישהו יודע מה?

נראה הגיוני שזה הקרבורטור?

תודהכן בהחלט! אין גיל וזמן המצדיק ניקוי וטיפול בקרבורטור, ההכל תלוי באיכות הניקוי והשיפוץ שנעשה, ובאיכות הדלק שאתה ממלא ברכבך, והאם אתה נוטה למלאות דלק רק לקראת הסוף אתה מקצר בהחלט את הזמן בין טיפול לטיפול, חוץ מזה אתה יכו, ל לעשות טיפול בקרבורטור היום ולכלוך יכול להשאב גם דרך מסנן דלק חדש ולגרום לקרטועים שהזכרת,גם למחרת הטיפול זה קורה הרבה אני יכול להעיד מניסיון עם לקוחתי!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולהשלים את צביקה, יש לבדוק אם תושבת הגומי של הקרבורטור אינ קרועה כי אז יש משם

"משיכת" אויר הגורמת לזיופי מנוע וקרטועים (צביקה גם מכיר זאת).

אני מניח שכוונתך למנוע 1.6

בברכה - רפי לין :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ולהשלים את צביקה, יש לבדוק אם תושבת הגומי של הקרבורטור אינ קרועה כי אז יש משם

"משיכת" אויר הגורמת לזיופי מנוע וקרטועים (צביקה גם מכיר זאת).

אני מניח שכוונתך למנוע 1.6

בברכה - רפי לין :-) ולהשלים את ידידי רפי.. תושבת קרועה , גורם ליניקת אוויר אשר גורמת לשנוויים דרסטים בעבודת הסרק

של המנוע, וגורמת בעיקר לכבוי הרכב בסרק, או בעת בלימה, אך אינה משפיעה בדרך כלל על קרטועים בנסיעה!

בברכה

צביקה

צביקה נפטר בדצמבר 2016 ועזב אותנו לעולם טוב יותר. יהי זכרו ברוך

ליצירת קשר, בנושא קרבורטורים בלבד , פנה לנייד בלבד:054-4861318

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אוקיי, אני אשלים טיפה את עידו, מאחר והטיפו הייתה אצלי במוסך (N.G.S מוטורס כפי הנאמר...):

דבר ראשון, המצתים שלו היו לא מתאימים לרכב, וגם מפוייחים עד מוות, הוא ידע זאת, ואף ביצע ניקוי למצתים לפני החלפת חוטי הצתה.

לאחר שהוחלפו המצתים הרכב הניע ומיד כבה, משחקים עם הקרבורטור יצבו את פעולתו, לאחר שעידו התלונן בפני שעדיין ישנה התופעה, ביקשתי ממנו להגיע לנקות את הקרבורטור.

אבל מה ?

ידידנו עידו נכנס למעין מגננה שכזו, והחליט שאם הקרברטור נוקה לפני שנה/20000 ק"מ, הוא תקין לחלוטין.

עידו, הנה ראיה לכמה שזה לא קובע:

בלגאסי שלי ז"ל, הקרבורטור נוקה, ע"י ינקו, שהוא אחד התותחים בקרבורטורים של לגאסי, ונסתם למצב שלא תתאר לעצמך, לאחר שנה וחודשיים, וכ-25 אק"מ, כל זאת בגלל תדלוק בדלק מהול, אפילו שלא הייתי נוסע על הסוף של הטנק (ממלא בחצי, הרגל מגונה.)

ולא, לא עבדו עלי... עמדתי ליד ינקו כל משך העבודה על הרכב.

והנה מנגד:

בג'אסטי הנוכחית, הקרבורטור לא נוקה כ-3.5 שנים, ובערך 75 אק"מ, האוטו סוחב מעולה, אין גמגומים, תצרוכת דלק בין ערונית 1:17 כי הרכב מתודלק בדלק טוב.

בקיצור עידו, או שתביא את האוטו אלי מחר, או לצביקה, או לכל מכון קרבורטורים אחר, אבל אמין, ולא כזה שיגיד לך "ניקיתי" ובעצם לא עשה כלום, כמו שהיה אצלכם עד עכשיו, ורואים את זה על 2 הרכבים שלכם.

יום נעים.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קודם כל תודה לצביקה ולרפי על התשובה אז הקרבורטור צריך ניקוי וכמו שאור (או אחד המוסכניקים שם) אמר לי שהדלק לא משהו והקרבורטור צריך שיפוץ,

עכשיו אור:

אתה צודק זה ממש הגיוני, טעות שלי , ידעתי שזה קשור במערכת הדלק, ומן הסתם היה צריך להחליף פלאגים , וחוטי הצתה החלפנו לבד, גם פילטר דלק ואוויר החלפנו על הדרך, וכן הלכתי וקניתי מהפרסי "פרוחזדאן" אני חושב , פעם ראשונה (מכיוון שאני גם מבין פרסית קצת) הייה מצחיק איך אנשים מורידים לו את המחיר, עשה לנו הנחה בלי לבקש :) בכלל.

תודה.

Suzuki Jimny

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ידידי המכובדים

בפיאט טיפו אפשר לשים פלגים NGK או דנסון .

בנוסף לדיברי צביקה ורפי לין אני ממליץ לבדוק גם

את מערכת ההצתה ואפילו את המחלק והרוטור .

אייל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רוטור ומכסה מפלג לא נבדקו, היות ועידו החליף חוטים באופן עצמאי.

כמו כן, לא נבדקה התושבת של הקרבורטור, עידו, לשיקולך מה לעשות.

אור מעבר לדלת, שירותי פריצה לבית ולרכב 24/7

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן בהחלט! אין גיל וזמן המצדיק ניקוי וטיפול בקרבורטור, ההכל תלוי באיכות הניקוי והשיפוץ שנעשה, ובאיכות הדלק שאתה ממלא ברכבך, והאם אתה נוטה למלאות דלק רק לקראת הסוף אתה מקצר בהחלט את הזמן בין טיפול לטיפול,
צביקה - האם זה אומר שאתה תומך בתיאורית ה"לכלוך בתחתית המיכל"? או שמא מדובר בנזק אחר?

תודה,

צביקה

...Carpe Diem

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 6888 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...