Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש עזרה בחיפוש רכב אוטומט משפחתי

ofir_na
שימו לב! השרשור הזה בן 7683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

רדרוז, אם רצית דיון רציני, אז למה אתה סתם כותב דברים לא נכונים?

את העניין של בסיס הגלגלים אני דווקא כן בדקתי, לקח בדיוק חמש דקות. בנוסף גיליתי את המשפט הזה:

Slightly larger and more powerful than the previous Corolla, the redesigned '98 models also offered the option of front side airbags. Available only as a 4-door sedan, the new Corolla rode the same wheelbase as before, but measured two inches longer. Most interior dimensions grew just slightly.

המממ, מה זה אומר?

את הרכב גם לא עיצבו מחדש לחלוטין. לקחו את הדגם הקודם ושיפרו קצת, הגדילו מבפנים ומבחוץ בטיפה, עיצבו שונה וכן הלאה. הבסיס, כלומר השלדה, נשארה זהה. לכן זה לא כמו אם תקח שתי מכוניות שונות עם בסיס גלגלים זהה, כמו שאמרת.

ברור שבקורולה החדשה יש שפע מקום מאחור, זו כבר באמת מכונית שונה לגמרי, עם בסיס גלגלים של 2.60. עליה בכלל לא דיברנו.

רוני

strike 2!!!!!

רד- זון הכניס לך אותה עוד פעם.

הפעם בהפוכה! :hihi:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רדרוז, אם רצית דיון רציני, אז למה אתה סתם כותב דברים לא נכונים?

את העניין של בסיס הגלגלים אני דווקא כן בדקתי, לקח בדיוק חמש דקות. בנוסף גיליתי את המשפט הזה:

Slightly larger and more powerful than the previous Corolla, the redesigned '98 models also offered the option of front side airbags. Available only as a 4-door sedan, the new Corolla rode the same wheelbase as before, but measured two inches longer. Most interior dimensions grew just slightly.

המממ, מה זה אומר?

את הרכב גם לא עיצבו מחדש לחלוטין. לקחו את הדגם הקודם ושיפרו קצת, הגדילו מבפנים ומבחוץ בטיפה, עיצבו שונה וכן הלאה. הבסיס, כלומר השלדה, נשארה זהה. לכן זה לא כמו אם תקח שתי מכוניות שונות עם בסיס גלגלים זהה, כמו שאמרת.

ברור שבקורולה החדשה יש שפע מקום מאחור, זו כבר באמת מכונית שונה לגמרי, עם בסיס גלגלים של 2.60. עליה בכלל לא דיברנו.

רוני

strike 2!!!!!

רד- זון הכניס לך אותה עוד פעם.

הפעם בהפוכה! :hihi:

חבר'ה, אני מרגיש פה כמו בגנון, מה יש לכם ???

אני לא מתיימר לדעת הכל בענייני קורולה וגם אני (כמו כולם) טועה לפעמים אז תפסיקו בבקשה עם הדברים הילדותיים האלה כי הקטע פה זה לא מי הכניס למי !!!!!!

ועכשיו לעניין, אוקיי רוני, אני נוטה להסכים אתך, למרות שאני בד"כ לא מערער על דברים שכתובים במגזיני רכב, כנראה העניים שלי הטעו אותי הפעם. אני מקווה שבעתיד (כשיהיה לי קצת יותר זמן חופשי) אני אוכל לבדוק את העניין במציאות שוב . . .

אלעד רוזנקר, טלפון 0524626633.

ניתן להתקשר להתייעץ בכל הקשור ברכבי אספנות ואופל בפרט (בעיקר ישנים).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאבי הייתה אימפרזה במשך 7 שנים. רכב נהדר. אמין, מרווח, בגאז' נדיב. ביצועים סבירים (חלש מיפניות מקבילות, אך בהחלט מספק משפחה ונהג ממוצעים!).

אני ממליץ גם על דייהטסו אפלאוז. רכב אמין מאד עם ביצועים עדיפים במקצת. היתרון הוא בדלת החמישית המסתירה בגאז' ענק עם יכולת לקיפול הספסל האחורי.

נ.ב.

ומה עם הניסאן סאני/אלמירה?

צריך לתת לרכב נהדר שכזה יותר קרדיט- יהיה נהדר לצרכים שהצבת.

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ומה עם הניסאן סאני/אלמירה?

צריך לתת לרכב נהדר שכזה יותר קרדיט- יהיה נהדר לצרכים שהצבת.

אלמרה בהחלט תהיה אופציה טובה :mm_yeah:

אני גם חושב שהאלמרה היא התשובה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 7683 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...