Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצה לרכב היבריד חדש ג'יפון

יוליוס10

פוסטים מומלצים

יש לנו סובארו XV שנת 2019, הרכב מעולה ,הבעיה  בצריכת הדלק . מעוניינים למכור ולקנות רכב היברידי ג'יפון , חסכוני בדלק , נוח לנסיעה , ואמין . הבנתי שכרגע אין לסובארו היברידי בארץ. נוסעים 15,000-20,000 ק"מ בשנה .רוב הנסיעות בעיר ,ולכן הסובארו מגיעה 1 ל 8 . לגבי חשמלי ,גרים בבניין ובעייתי לעשות עמדת הטענה ,מה עוד שלא מעוניינים בסיני .  ראיתי שחלק מרכבי ההיברידיות ,הביטוח מאוד יקר ,ומגיע עד ל 10,000 ש"ח

עריכה אחרונה על ידי יוליוס10
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לצורך העניין בא נניח שאתה נוסע 16000 ק"מ בשנה. כלומר צורך 2000 ליטר בשנה. כלומר 15000 ש"ח.

נניח שתרכוש ג'יפון הברידית שיעשה 20 ק"מ לליטר - עלות הדלק תהיה 6000 ש"ח לשנה. כלומר חסכון של 9000 ש"ח בשנה.

אם הביטוח יהיה יקר יותר בכמה אלפים תחסוך הרבה פחות. האם אתה בטוח שזה שווה את הבלאגן.

אם אתה ממילא רצית להתחדש ולהוציא כמה עשרות אלפים - ניחא. אם לא - שקול את כל הסיפור שנית.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
  • רעיון טוב! 1

סקודה יטי 2.0 TDI 4x4 (נמכרה)

וולוו XC40 T3 Momentum

טויוטה יאריס קרוס הברידית

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כמה אתה רוצה להוסיף על הרכב הקיים אם בכלל?

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות״ש - חושב שצבי נתן לך דרך טובה לחשוב על הנושא. העובדה שאשתך מקבלת החזר הוא חלק מהחשבון הכולל של העלות של ההחלפה שאתה צריך לעשות.

יש לך רכב טוב ואמין שכנראה יעבוד מצוין עוד שנים רבות ושכבר ספג את מכת הפחת העיקרית (לא יודע איזה דגם אבל מניח ששווה סביבות 90 אלף). כל ״חטאו״ שאתה צורך יותר דלק - משהו כמו 500 ש״ח לחודש. אין לך צורך ברכב אחר, פשוט נושא הדלק כנראה הוא הדרך שלך להסביר לעצמך מדוע אתה רוצה רכב חדש. כל עוד זה המצב, כפי שצבי כתב, אחלה. ואולם, לדעתי זאת טעות שמחירה עשוי להיות גבוה מאוד (6 ספרות).

גם הסיטרואן שלי בעיר עושה 1 ל-8 ואלו רובן המוחלט של הנסיעות שלי, אבל היא נוחה, חזקה ואמינה ואין לי שום כוונה להחליף אותה בשנים הקרובות כי העלות העיקרית של הרכב - הפחת - אותו כבר ״אכלתי״.  אילו במקומך הייתי מחליף לרכב עם צריכת דלק עדיפה (ואפילו נניח שהיתר - נוחות וכו׳ היה נותר זהה) הייתי צריך להתעסק במכירת הסובארו (או לתת לסוכנות לעשות עוד 5-10 אלף מינימום תמורת ה״שרות״), להוסיף כנראה לפחות 100 אלף ש״ח (ובמקרה שלך אולי אפילו 150) בשביל ג׳יפון שברגע שתיקח אותו מהסוכנות, הפחת עליו יהיה בערך כמו שליש משווי כל הרכב הנוכחי שלך - 30 אלף שקל של פחת מיידי (ואני אופטימי) שקולים לעוד 5 שנים של תשלומי דלק עודפים, ואני לא מדבר על עלויות הביטוח הגבוהות מאוד (גם אם אתה מקבל החזר ההפרש עדיין יהיה כמה אלפי שקלים בשנה). ולא נכנסתי לסיטואציה שאתה רוצה לממן את כל הרכב החדש הזה באיזה הלוואה תמימה ב-12% לשנה ....

אם ממילא נמאס לך ואתה רוצה להחליף - סבבה - רק תחושב היטב למה אתה מחליף רכב שהוא אחלה - זה לא רכב בן 15 שאתה פוחד שיתחיל לעשות לך בעיות ...

בהצלחה!

עריכה אחרונה על ידי G. P. Magnus
תיקון
  • אהבתי 1
  • מעניין 1

2020 Citroën C5 Aircross 1.6 180HP

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, zvit כתב:

כמה אתה רוצה להוסיף על הרכב הקיים אם בכלל?

הרכב שווה 100,000 ש"ח ,ויש קונה . חשבנו על מבצע דרך חבר ,כמו שעשינו בזמנו עם סובארו

לפני 16 דקות, G. P. Magnus כתב:

פות״ש - חושב שצבי נתן לך דרך טובה לחשוב על הנושא. העובדה שאשתך מקבלת החזר הוא חלק מהחשבון הכולל של העלות של ההחלפה שאתה צריך לעשות.

יש לך רכב טוב ואמין שכנראה יעבוד מצוין עוד שנים רבות ושכבר ספג את מכת הפחת העיקרית (לא יודע איזה דגם אבל מניח ששווה סביבות 90 אלף). כל ״חטאו״ שאתה צורך יותר דלק - משהו כמו 500 ש״ח לחודש. אין לך צורך ברכב אחר, פשוט נושא הדלק כנראה הוא הדרך שלך להסביר לעצמך מדוע אתה רוצה רכב חדש. כל עוד זה המצב, כפי שצבי כתב, אחלה. ואולם, לדעתי זאת טעות שמחירה עשוי להיות גבוה מאוד (6 ספרות).

גם הסיטרואן שלי בעיר עושה 1 ל-8 ואלו רובן המוחלט של הנסיעות שלי, אבל היא נוחה, חזקה ואמינה ואין לי שום כוונה להחליף אותה בשנים הקרובות כי העלות העיקרית של הרכב - הפחת - אותו כבר ״אכלתי״.  אילו במקומך הייתי מחליף לרכב עם צריכת דלק עדיפה (ואפילו נניח שהיתר - נוחות וכו׳ היה נותר זהה) הייתי צריך להתעסק במכירת הסובארו (או לתת לסוכנות לעשות עוד 5-10 אלף מינימום תמורת ה״שרות״), להוסיף כנראה לפחות 100 אלף ש״ח (ובמקרה שלך אולי אפילו 150) בשביל ג׳יפון שברגע שתיקח אותו מהסוכנות, הפחת עליו יהיה בערך כמו שליש משווי כל הרכב הנוכחי שלך - 30 אלף שקל של פחת מיידי (ואני אופטימי) שקולים לעוד 5 שנים של תשלומי דלק עודפים, ואני לא מדבר על עלויות הביטוח הגבוהות מאוד (גם אם אתה מקבל החזר ההפרש עדיין יהיה כמה אלפי שקלים בשנה). ולא נכנסתי לסיטואציה שאתה רוצה לממן את כל הרכב החדש הזה באיזה הלוואה תמימה ב-12% לשנה ....

אם ממילא נמאס לך ואתה רוצה להחליף - סבבה - רק תחושב היטב למה אתה מחליף רכב שהוא אחלה - זה לא רכב בן 15 שאתה פוחד שיתחיל לעשות לך בעיות ...

בהצלחה!

הוצאת דלק לחודש 800 ש"ח . יש לנו קונה לרכב , וחושבים לרכוש כמו בפעם הקודמת דרך חבר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרלוונטיים מבחינת היצע הם קיה, יונדאי וטויוטה.

טויוטה לא משתתפת במבצעי "חבר"

קיה סיימו מבצע ב-11 ביוני.

יונדאי אולי יהיהו שוב בינואר.

בסוזוקי יש מבצע בימים אלה - לא הברידיים (גם אם מישהו הצמיד לדגם את הכיתוב HYBRID)

• רעיון טוב! 1

וולוו XC40 T3 Momentum

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...