Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב לזוג מבוגר, אמין ונוח, לא קטגוריית מיני, 30 אלף ש"ח (עריכה)

shlomiko

פוסטים מומלצים

אאל"ט מדובר מרמות גימור שונות. בשנתונים האלה אני לא חושב שיש פער משמעותי.

עריכה: מלבד ההאצבק, כמו שנאמר.

עריכה אחרונה על ידי topop
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ראיתי בשרשור של EliC25 שקורת A שלו מגבילה את שדה הראייה, יש לי חבר עם כזה רכב אולי ניקח אותו לנסיעת מבחן

בכול אופן תודה רבה על העזרה, ואם תראו איש מבוגר נוסע בימין על 80 קמ"ש אל תתעצבנו אולי בזכותכם הוא חזר לכביש 😃

• מצחיק 3
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

צריך להתרגל לקורה A ולמיקום המראות שהוא קצת אחורה יותר מאשר ברכבים אחרים.

ולהרגיל את עצמך בפניה שמאלה לזוז עם הגוף קדימה ולהסתכל שאין איזה הולך רגל מוסתר ע"י קורה A.

toyota verso 2016 - יש מקום לכולם!

בעבר : ניסאן NV200 2012, סיטרואן ג'מפי 2007, רנו קנגו DCI  2007,  פולו סטיישן SDI 2000, לנסר 93, אופל קדט 84.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

GLX רמת גימור יותר גבוהה. מפתח קרבה, חישוקים קלים,  נדמה לי של-GLA בלמים אחוריים תופים אבל צריך לוודא. ל-GLX דיסק.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 11 שעות, shlomiko כתב:

רכבי מיני לא מתאימים בגלל שלפעמים הם מקפיצים ילד לתחנה אז צריך שיהיה מקום פלוס מזוודות

ככה שהאופציה עלתה אבל אם קונים רכב רק לכשיסעו אז כבר עד הסוף 

מוניות היו האלטרנטיבה למשך תקופה קצרה אבל לסבתא נמאס...

הסיווק עקרונית אחלה רכב אבל בגלל שהוא אליל הערסים (ובצדק...) יש לו מחיר גבוה והוא קרוע בדר"כ

חשבתי על כיוון של SX4 או ניסאן טידה שהם אומנם רכבים כבדים אבל ממה שהבנתי הם אמינים

אשמח להמלצות על הדגמים האלה או על אופציות אחרות

טידה תהיה ישנה מדי . ייצורה הופסק ב 2011 ונמכרת היום סביב 10 עד 15 כך שבתקציב 30 כדאי להתקדם בשנתון

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, beastmodeisr כתב:

הsx הרגילה סבבה
sx קרוסאובר הייתי חושב פעמיים בגלל הגיר הרציף 

אם הגיר טופל הוא אמור להיות אמין.

לזוג כזה יתאים גם הויטארה, רכב קצת יותר קטן, אותו מנוע אבל תיבת הילוכים פלנטרית. נדמה לי שהיא קצת יוצר יקרה מהקרוסאובר, כך שכנראה יצריך מתיחת תקציב.

עריכה אחרונה על ידי sperial

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זורק את ה-10 אג׳ שלי (ואני יודע שאני אקבל הייט, אבל לא ממש אכפת לי): הייתה לי SX4 לפני מספר שנים כרכב חליפי.

חד משמעית אחד הרכבים הגרועים שיצא לי לנהוג עליהם (הוזכר פה ניסאן, אז ניסאן סנטרה היא מס׳ 1 לסקרנים).

הייתי מקבל כאב ראש רק מהנסיעה איתו, וזה היה כל כך גרוע שפשוט לא השתמשתי בו והעדפתי לנסוע ברכבת (אמיתי לגמרי).

ממליץ לך (ולסבתא) לעשות בו נסיעת מבחן קצרה לפני שרוכשים אחד כזה.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה יכול להיות נכון לכל רכב (כמעט) מאחר ועל טעם ועל ריח, בייחוד שהטעם שלך שונה 180 מעלות ממה שהסוזוקי מציעה.

גם אני אישית לא הייתי קונה את הרכב הזה ובוכה בכל התנעה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל שכוח ופיצ'רים (בקרת שיוט, סטייה מנתיב ושאר חמוצים) זה לא מה שסבא שלי מחפש

ככה שבגלל שרק ביום עליז במיוחד הוא יגיע ל120 קמ"ש אז 4 הילוכים לא מפריע לו, ובגלל נסועה נמוכה דלק זה גם לא שיקול

אשמח לפירוט מה לא נוח ברכב הזה, אני לא מכיר את הרכב הזה ואף פעם לא נסעתי עליו אבל שמעתי שהוא אמין 

לכן הבאתי את השאלה לפורום כדי לקבל חוות דעת על הרכב

עריכה אחרונה על ידי shlomiko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

רכב חלופי? האם היה מדובר ברכב זונה? כי לאשתי שרפו פעם את הליטנה בליסינג (סיפור הזוי) והיא קיבלה לשבועיים יזה רכב חלופי שברור שהנהגים המתחלפים התעללו בו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הרכב נוח, לא ברור למה לא. תנוחת ישיבה גבוהה יחסית לפרייבט שהוא לא גיפון. המתלים יחסית רכים וקצת טובים יותר משל משפחתיות ממוצעות מקבילות. המושבים בסוזוקי ככלל לא הדבר הכי הכי נוח, אבל מספקים. לגבי כל השאר כמובן שהרכב לא מציע שום התנהגות כביש ספורטיבית או מהנה לכן אנשים חובבי רכב יסלדו ממנו

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 15 שעות, shlomiko כתב:

יש לה מחלות רקע שצריך לבדוק?

היה לי שנתיים SX4 האצ'בק עד שהפכה ל"אובדן להלכה". מכונית מאד מאד אמינה, וזולה לאחזקה. חסכונית יחסית למכוניות עם מנוע 1.6 וגיר אוטומטי מהדור שלה. גבוהה וזה טוב למבוגרים. אולי לא הכי נוחה בעולם, אבל לא משהו קריטי עבור נסיעות כמו שציינת

הכלכלה הישראלית אלצה אותי לעלות לארבעה גלגלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...