Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סוגיה במסנן אוויר

mcaspi

פוסטים מומלצים

מסנן של בוש עולה 13$. מסנן של MAHLE עולה 23$. שתי חברות מכובדות, הפרש מחירים לא של דולר או שניים שיראה אולי על איכות זהה. מה אתם מסיקים מהפרש המחירים? שהמסנן של בוש נחות יותר, ולכן זול יותר? משלוח "רגיל" ל-CARS245 שעלותו מועברת לרוכש, כשאיכות המסננים בעצם זהה? איזה מסנן הייתם רוכשים?

עריכה אחרונה על ידי mcaspi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה מעניינת. 

שמתי לב גם כן באתר cars245 שלעיתים פריטים מסוימים של בוש עולים באופן מוזר זולים בהרבה ממקביליהם. 

חיפשתי פילטר שמן למנוע fire של פיאט. 

חברות ידועות - mann,mahle ועוד עלו 5-6 דולר. חברות לא ידועות עלו 3-4 דולר.  

במפתיע פילטר בוש 3 דולר. 

החלטתי להזמין. הגיע נראה איכותי מאוד אבל מה מעניין - תוצרת דרום אפריקה. 

זה קרה לפני חצי שנה. לאחרונה רציתי שוב להזמין - כבר אין כלל. 

השערה - היות ולחברת בוש מפעלים בארצות רבות האתר לעיתים מצליח לקבל מלאי במחיר זול ממפעל ספציפי ממדינה "זולה". 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לcars245 יש מחירים מצויינים לחלקי בוש. קונה מהם הרבה - מגבים, חיישנים, מצתים, חיישני חמצן, מזרקים, ועוד.

מסננים אני מעדיף של Mahle או יצרן הרכב, הם ברמה גבוהה יותר.

עריכה אחרונה על ידי amosbmw
  • אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.6.2024 בשעה 14:45, mcaspi כתב:

במה המסננים שלהם טובים יותר? מאיפה המידע הזה?

1. המסננים המקוריים של BMW ושל VW במכוניות שלי הם תמיד תוצרת Mahle. מסנננים מקוריים של בוש ראיתי רק במסנני דלק.

2. לפני הרבה שנים הייתי משתמש בBMW שאז עוד לא הייתה אספנות במסנני שמן של בוש, ונורית לחץ השמן הייתה נכבית רק כמה שניות לאחר התנעה. עד שלמדתי בקורס אצל בוש (!) על חשיבות השסתום האלחוזר במסנני שמן. עברתי ליצרני מסננים אחרים ומאז נורת לחץ השמן נכבית מיד.

3. למסנני מזגן אני מעדיף פחם פעיל עם שכבה אנטיבקטריאלית, בדרך כלל Mann מסידרת FP. יש גם אצל Hengst אבל לבוש אין כאלה.

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפתי שמן היום, באריזה של BMW מסנן של Mann.

PXL_20240611_081232544~2.jpg

עמוס

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה לגמרי עניין של שוק... היצע וביקוש קלאסי.

החברות הגדולות האלה מזמינות בעצמן מספקים/קבלני משנה שונים, והמלאי שלהם לא יציב.

דוגמא לאו דווקא מתחום הרכב:

לפני שנה הלך לי חלק במעבד מזון בוש, מין מתאם כזה בין חלקים, שטות מפלסטיק. נכנס לאתר של בוש מקיש מק''ט- רואה מחיר מופרז של כמעט חצי ממוצר חדש כולל הכל. לא מזמין, אך עוקב אחרי המחיר. אחרי שבוע שבועיים מקבל מייל שיש מחיר חדש, נכנס לבדוק, כ2 יורו. בורסה לכל דבר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...