Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

עיתונאי הרכב אילן פייביש נהרג בתאונת דרכים

guy.a

פוסטים מומלצים

לאור הריקול שצירפת, מעניין מה קרה קודם.

הרכב התלקח תוך כדי נסיעה או, לחלופין, קודם עף מהכביש והתלקח כשהתרסק.

אני מניח שצורת הישיבה הנמוכה והדלתות הארוכות בפרארי ממש לא מסייעות לנוסעים לברוח מהרכב כשמתחילה שריפה, אם הם היו בהכרה בכלל.

מסכנים.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 35
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפי האתר של פרארי (לא סמלת) אין לרכב הספציפי ריקול

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, itsik170 כתב:

העיקר שבארץ התקינו מובילאיי.

נראה לי קודנית. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעדות שמיעה של עדות שמיעה של עדות שמיעה של מישהו שחזה לצערו בתאונה בלייב, הרכב עלה באש מיד אחרי סטייה מהכביש. מיד.

שום דבר לא מפתיע עם היצרן בעל האגו הכי נפוח by far

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

את אילן הכרתי לראשונה במסע jeep ברמת הגולן, צוותו אותנו לג'יפ.

שמחת החיים והשובבות שלו כבשו אותי מיד... מאז פגשתי אותו בהשקות רבות ותמיד בחיוך ושמחה...

עצוב, יהי זכרו ברוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עצוב לי נורא, מאוד סקרן לדעת את השתלשלות באירועים. לא מצאתי בשום מקום.

הוא נהרג באותה הפרארי שהסרטון?

ידוע אם היה חבר בפורום?

ת.נ.צ.ב.ה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הפרארי הייתה באמת רכב הדגמה או הרכב של הבחור השני? 

המכוניות שלי : Lantis-F 98 -> מאזדה מיאטה 95

המכוניות של אשתי : יונדאי אקסט 95, מאזדה 3 2006, מיאטה NB 2003, סיטרואן C3 2017

המכוניות ליסינג שהיו לי : מאזדה 3 2010, סוזוקי סוויפט 2014, סוזוקי ויטרה 2016, רנו גרנד קופה 2019, סקודה קאמיק

החלום : RX8

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אילן פייביש ז״ל היה חבר טוב, הכרנו אישית.

אדם עם שמחת חיים תמידית, נתינה, תמיד פירגן, ופשוט היה אדם טוב ומדהים עם לב רחב וענק… תאונה הזויה יחד עם חברו צחי מנשרי ז״ל, חובבי רכב אמיתיים ומושבעים. תהיי מנוחתם עדן ויהי זכרם ברוך.

לעניין הפרארי - צר לי, מדובר עובדתית בזבל של מכוניות כמו גם הדורות הקודמים שהיה להם מעל הבית גלגל דבק כלשהו מאוד דליק, שדי בנסיעה חזקה כדי שחום הצמיגים יהיה מספיק כדי להקרין לאותו דבק ובכך להצית את הרכב ומיד.

ועכשיו, המקרה הזה, בו הרכב עלה באש מיד אחרי התאונה והנוסעים נשרפו בו (כנראה בעודם בחיים), ואני לא בטוח שיש תירוץ שיכול להתקבל פה. אם פרארי לא יכולים לספק רכב לא דליק, שלא יספקו אותו. אם אי אפשר לייצר רכב עם סוללה שלא מתלקחת בשום מקרה, אז לא מייצרים כזה.

לפרארי היסטוריה ארוכת שנים של רכבים שעולים באש, והם אחראים למותם של אנשים שיכלו להיחלץ מהצרה הזו.

• אהבתי 1
  • מבאס 1
  • רעיון טוב! 2

עומר :-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצער מאד.

ביום ששי ראיתי את התמונות שלו במפגש ואת הסרטון הזה שהוא אומר ש"יש את השאר ויש את אלה, ולא מוותרים על אלה." בסוף הרכב הזה בגד בו....

מסכנים, החזירו את נשמתם בייסורים😢😭😭

תנצב"ה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Mr 44 כתב:

ידוע אם היה חבר בפורום?

היה בעבר הרחוק (עד 2006 לערך).

מסיבות כאלה ואחרות הוא לא השתלב בפורום ומאז פרש כנפיים למקומות אחרים (כל זה היה דיי במקביל לפריצת הפייסבוק לאויר העולם ולאחר מכן צצו עוד רשתות חברתיות ועוד אתרים שבהם יכל לפרסם את הכתבות שלו). הכינוי שלו בפורום היה "turbo".

בלי קשר לזה אם היה חבר פורום או לא, אני לא הכרתי את אילן ובכל זאת זה מאוד מצער לשמוע על כזו תאונה ועוד על מישהו שהיה מעורה בכל מה שקשור למכוניות וספורט מוטורי.

יהי זכרו (זכרם) ברוך.

• אהבתי 6

Peugeot 3008 MY18 1.6HDi 120Hp Automatic
   Citroen Berlingo XTR MY17
 1.6
HDi 100Hp Automatic
Citroen C4 MY07 2.0 143Hp Automatic

eפ.מצולמים אחרונים: הח' שסתום ספיקה למדחס מזגן, טיימינג למנוע 2.0 EW10J4 ב 307, הח' COM2000 ברכבי PSA , הח' שמן AL4, הח' שסתומים AL4

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבין שזה היה במסגרת איזה טיול שבת של אחד המועדונים. מניח שיש צילומי מצלמות דש שמראות מה קרה. האם ירידה אקראית לשולים גרמה לאבדן שליטה ? כי על מנת שרכב יתהפך כמו שנכתב, צריכה להיות פרובוקציה רצינית, במיוחד לרכב נמוך ורחב כל כך. 

יהי זכרם ברוך.

אם יש מה ללמוד מאסון נורא שכזה סעו בזהירות בעירנות בדרכים ציבוריות. את הכח תשמרו למסלול.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 2

למעלה ממיליון קילומטר של נהיגה מאז ימי הכרמל 12 מודל 67 (מנוע פורד) ושום דבר לא השתנה סביבי , עדיין רואה נהיגה מבוהלת, הססנית ומנותקת בכל נסיעה . עכשיו גם הכל מתועד מלפנים ומאחור ואפשר לשחזר ולהתעצבן שוב ושוב :twisted:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...