Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

המלצות למערכת מיגון לרכב

FireStar

פוסטים מומלצים

בשעה טובה התחדשתי ברכב חדש, MAZDA CX5 2021 וחברת הביטוח באה עם דרישות מיגון מפה ועד תיאלנד :(

כל תחנוניי לא עזרו, ואני נדרש בנוסף לכספת, קודן ועלוקה הקיימים גם מערכת איתור חצי פעילה.

בטופס המיגון שקיבלתי היו מספר ספקים כמו איתוראן, פויינטר, סקיילוק וכו.

אני מניח שאם יבוא גנב חדור מטרה, שום מערכת לא בדיוק תעצור אותו. האם בהתאם לכך ללכת על המערכת הזולה ביותר?

מה טווח המחירים? מה המערכת הכי מומלצת? ואשמח להמלצות על מתקינים באזור חולון/ראשון/בת ים.

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לך על המערכת עם התשלום החודשי הזול ביותר.

גם ככה אם יגנב הרכב, אני לא בטוח שתרצה אותו בחזרה במצבו אחרי הגניבה - אז לפחות תשלם על זה כמה שפחות.

לגבי תשלום, גוגל מדבר על 600 שקלים עליות התקנה ובין 25-35 לתשלום החודשי.

אגב, למיטב זכרוני בפעם האחרונה שבדקתי ל we sure אין דרישות מיגון, אבל אני לא יודע כמה יקרה תהיה הפוליסה שלהם, ואין לי מושג איך הם כחברת ביטוח. 

רק מציע אותם כאופציה - אפילו כקלף מיקוח מול האחרות.

קח בחשבון שאם מחשבים שנתית, מערכת איתור תעלה לך בין 300 - 420 שקלים בשנה (ולא לקחתי בחשבון כאן את עלות ההתקנה הראשונית).

אישית, מעדיף לשלם את זה בפוליסה, מאשר להתעסק עם התקנות מקומיות של מערכות איתור כאלה או אחרות.

והכי חשוב, תתחדש - בחרת רכב מצוין.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון רע, ברגע שתצטרך אותם - הם לא יהיו שם.

לך על הפתרון הכי זול שהביטוח שאתה עושה מאפשר. בשורה התחתונה, זה סתם כסת״ח של חברת הביטוח וזה כלום אחד גדול.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי,

יש לי CX5 2019, עד לפני שנה לא היה לי מיגון בכלל. גם לא קודן. רק האימבולייזר המקורי שמגיע עם הרכב.

לפני שנה, חברת הביטוח חייבה אותי בהתקנת קודן עם עלוקה או לחילופין באיתוראן חצי פעיל. או להוסיף 900 שח לפוליסה כדי לבטל את דרישת המיגון החדשה.

לבסוף התקנתי איתוראן. עלות 550 שח להתקנה. תשלום חודשי של 8 שח. שנה ראשונה חינם.

מדובר על מגדל.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תנסה לבטח בחברת ביטוח שעובדת עם מאזדה https://www.mazda.co.il/insurance

הם לא דורשים מיגון נוסף פרט לקודונית, עלוקה וכספת.

גם המחיר שלהם יוצא יותר זול מכל חברה שבדקתי 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה לכולם על המידע.

@ksuzo שיעורי בית כבר עשיתי ואכן ביטחתי את הרכב בסוכנות הזו והם יצאו הכי זולים בהפרש משמעותי ,אבל  גם הם כבר לא מוכנים לוותר על איתוראן.

@u_mimi התקשרתי למתקין די גדול בחולון, ודיברו איתי על 600 התקנה ותשלום חודשי של 30 ש"ח. מהיכן קיבלת מחיר של 8 שח בחודש ושנה ראשונה בחינם?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדקתי עכשיו במסמכים ששמרתי. הותקן ברדיו צליל ירושלים בעלות 555 ש"ח כולל מע"מ.

המערכת נקראת איתוראן שגרות. (במגדל זה עונה לדרישת קוד מיגון 45).

עלות חודשית 18 ש"ח כולל מע"מ. שנה ראשונה חינם.

בנוסף, אני משלם 8 ש"ח לחודש על האפליקציה. שזה כמובן אופציונלי.

עריכה אחרונה על ידי u_mimi
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...