Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש המלצה לדיטיילינג באזור השרון / מרכז

פוסטים מומלצים

שלום לכולם,

מחפש מקום לדיטיילינג באזור השרון / מרכז (כפר סבא / רעננה / הרצליה / תל אביב (אם באמת שווה להרחיק).

בעיקר מעוניין בטיפול חיצוני לרכב (פוליש ווקס) להוריד שריטות קטנות ושמור על הצבע (צבע שחור).

מה העלות הצפוייה לטיפול חיצוני שכזה? על איזה מקומות אתם ממליצים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חייב להמליץ על אורן מ nano car בנשר.

אני יודע שזה לא קרוב, אבל בתור אחד שגר במרכז ועשה את הנסיעה, אני חושב שלחלוטין היא שווה את זה, מה גם שבבוקר זה בערך 50 דקות, ואנחנו המרכזניקים יודעים שלנסוע בין עיר לעיר במרכז בפקקים זה פחות או יותר אותו זמן.

מקבלים שירות מעולה ורמת עבודה גבוהה מאוד, זה חבר פורום שהפך את התחביב שלו למקצוע, ולא סתם עוד אחד שפתח עסק דיטיילינג כי שמע שיש בזה כסף טוב. nano car detailing בגוגל

• רעיון טוב! 1

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן קראתי עליו לא מעט ביקורות טובות (גם על קלין קאר).

היתרון מבחינתי בקלין קאר שהם נמצאים 2 דקות הליכה ממקום העבודה שלי - אפשר להשאיר את הרכב בבוקר ולהמשיך ברגל לעבודה ולאסוף כשמוכן, כאשר נסיעה לנשר משמעותה יום חופש מבחינתי.

כמובן שם הביקורות על קלין קאר לא היו טובות לא הייתי חושב לכיוון, אבל כמובן שאשמח לשמוע עוד ביקורות על המקום מהתקופה האחרונה.

דרך אגב, כמה זמן לוקח טיפול דיטיילינג חיצוני אצל אורן? סדר גודל של חצי יום עבודה? מה בערך סדר גודל של עלויות?

תודה!

עריכה אחרונה על ידי elad_w
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, elad_w כתב:

כן קראתי עליו לא מעט ביקורות טובות (גם על קלין קאר).

היתרון מבחינתי בקלין קאר שהם נמצאים 2 דקות הליכה ממקום העבודה שלי - אפשר להשאיר את הרכב בבוקר ולהמשיך ברגל לעבודה ולאסוף כשמוכן, כאשר נסיעה לנשר משמעותה יום חופש מבחינתי.

כמובן שם הביקורות על קלין קאר לא היו טובות לא הייתי חושב לכיוון, אבל כמובן שאשמח לשמוע עוד ביקורות על המקום מהתקופה האחרונה.

דרך אגב, כמה זמן לוקח טיפול דיטיילינג חיצוני אצל אורן? סדר גודל של חצי יום עבודה? מה בערך סדר גודל של עלויות?

תודה!

תבדוק מה המחיר של אורן ומה המחיר שלהם ותשקלל בפנים את עלות יום החופש מבחינתך.

על הרכב הקטן שהיה לי לקח לו בערך חצי יום, עלויות משתנות, תלוי מה אתה רוצה, תרים אליו טלפון. את קלין קאר לא מכיר.

Miata NC

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך בנווה ימין את איתי מ- TLM DETAILING

לא משנה למי תפנה, הכי חשוב זה לעשות תאום ציפיות ולזכור שהכי חשוב זה להשאיר כמה שיותר שכבת לכה על הרכב ולכן לא רצוי לרדוף אחר כל שריטה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שני חברים שביקרו לאחרונה בקליין קאר ויצאו מאוד מרוצים
הראשון עם פולסווגן אטלס בת שנה וחצי והשני עם סיוויק 2015 מעט דהוייה
שניהם יצאו מאוד מרוצים

העלות לסיוויק היתה 750 ש"ח

02c83068-2411-47d8-8ce3-0714d2528270.jpg

• אהבתי 1
קיבלת התראת משתמש בקארספורום - סיבה: שפה לא נאותה אנא חסוך מאיתנו את חוש ההומור הלא מצחיק שלך.
כל מה שעומד בין אדם, לאושר שלו, הוא היכולת להשלים עם כמה עובדות ולהבין שלא שווה להילחם עליהן.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 28.3.2024 בשעה 10:33, Or05230 כתב:

nano car detailing

למישהו יש הערכה כמה עולה דיטיילינג פנימי? נניח לצורך זה של רכב במצב בינוני-רע אבל לא אסון. 3 שעות עבודה .

עם גולף ידנית 1995 (1.4) לומדים לא לבזבז אף טיפה של כח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...