Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ניהול תוכנה למנוע, עבור אינפיניטי Q50 2015

ROI37

פוסטים מומלצים

אהלן חברים, אני צריך יעוץ מהמומחים שלנו גבי כדאיות לעשות תוכנת ניהול לאינפיניטי Q50, 165K שמורה מאוד מאוד, מנוע בקומפרסיה מלאה של 99% בבדיקה!! מתודלק כמעט כל חייו רק ב98, (כידוע יש לרכב תיבת הילוכים פלנטרית 7 הילוכים - גיר מנוע וטורבו של מרצדס 211 כ"ס). בעבורי חסר לי הרבה כוח. רוצה לעשות ניהול תוכנה, גר בירושלים, לא נמצא בפקקים קיצוניים במקום מגוריי, נוסע כ9 אלף ק"מ בשנה. 75-80% מהנסיעה שלי רגועה, והשאר אגרסיבית להזרמת האנדרנלין בגוף, ולרפואת הנפש...😁

הגיר של אינפיניטי כשלעצמו, מרגיש - עבורי על כל פנים, מתקשה קצת להתמודד עם כח הרכב ומאחר מעט בהעברת ההילוכים. (קראתי שיתלוננו על זה גם אחרים).

1. השאלה מה יקרה לגיר הזה אחרי ניהול תוכנה למנוע, וכמה לשחיקה הזו יש משמעות אם לצורך העניין - נעשים כ15  דריכות מאומצות ביום עם "רגל כבדה" על הדוושה, ושאר היום נסיעה רגועה, האם זה שוחק, או שבגלל שזה יחסית שימוש מועט מאוד, ובנוסף אני לא נמצא כמעט בפקקים, אין לחוש.

2.האם יש חשש חלילה לבעיות במחשב רכב בעקבות ההתקנה, או חשש הדלקת מנורות כאלו ואחרות?

3. אם באמת אין לחוש, איפה הכי מומלץ לעשות, (אשמח לקבל כמה מקומות מעודפים ולא רק 1), וכמה זה עולה?

4. אם ארצה למכור את האוטו בעתיד לכל השוק הפתוח, ולא רק לחובבי ספורט וכוח, האם אפשר לבטל אותה בחזרה באותו מכון?

מודה לכולם מראש על זמנכם. תודה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...