Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

משתעשע במחשבה לעבור לאינטרנט פרטנר (סיב אופטי)

ירחמיאל
שימו לב! השרשור הזה בן 595 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן.
ראשית אציין שאין לי שום מושג בתחום, ממש כלום.
כרגע אאל"ט, אנחנו על תשתית של בזק כאשר סלקום נותנים את האינטרנט.
אני שוקל לעבור אל פרטנר שכבר הגיעו עם הסיב האופטי שלהם לבניין שלנו (ניתן להכניס באתר שלהם כתובת והם מציינים סטטוס).
הם מפרסמים בין היתר גם את זה:

image.png.ee66139a7dd7e6e7bd168cc983f3468f.png

והבנתי מחבר שזה אולי מה שיפתור לי את ההשהיה המעצבנת שיש לי באינטרנט הביתי.
קודם כל - אשמח לשמוע דעתכם, ושנית - גם דעתכם לחבילה שהם מפרסמים כאן. האם המחיר סביר? האם יש למישהו ניסיון עם החבילה הזו?
תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שווה מאוד, אני מרוצה וספצפית אצל פרטנר. קניתי ראוטר בעצמי, יש פה ושם מבצעים וזה יוצא יותר משתלם מהחברה, הם גם מספקים מתאים סיב אופטי לחיבור אינטרנט רגיל.
לגבי המחיר, יש להם מבצעים, תנסה לברר.. אני אישית עם מבצע של חברת חשמל, 80 שח בחודש לחבילה הזו (בלי ראוטר). לפני כן שילמתי 90.

כמעט שכחתי לציין אבל הנציגים שם לפעמים לא 100%, במעבר חבילות שמו לי מחיר ישן, חייבו אותי 30 שח על שינוי בחוזה, דברים הזויים.. קצת צעקות ובסוף החזירו הכל, אבל כדאי טוב טוב לבדוק את החוזה שמקבלים במייל אחרכך.

עריכה אחרונה על ידי MZN
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בסלקום פייבר אותו המחיר לאותה החבילה, ללא עלות התקנה. אם פרטנר לוקחים עלות התקנה כלשהיא הייתי עובר לסלקום.

מניסיון עם סלקום - חיבור מטורף.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תבדוק באתר כמהזה מה המחיר לטריפל של פרטנר ותבוק אם מתאים לך. מחברים שמחוברים - מרוצים מאוד מהקצב של האינטרנט

בעבר: טויוטה קורולה 2009 GLI (רובוטית), טויוטה קורולה 2014 GLI

בהווה: BMW 330e 2018

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא בטוח שמדובר בסיב של פרטנר. באתר שלהם הם נותנים תשובה חיובית גם אם יש סיב של בזק. צריך פשוט לברר. הרי אפשר להתחבר גם לפרטנר וגם לסלקום על תשתית של בזק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, ירחמיאל כתב:

קודם כל - אשמח לשמוע דעתכם, ושנית - גם דעתכם לחבילה שהם מפרסמים כאן. האם המחיר סביר? האם יש למישהו ניסיון עם החבילה הזו?

מה ההשהיה ? אולי הבעיה במקום אחר?

250 העלאה זה יפה מאד אבל האם יש צורך? רוב השימושים הביתיים יסתפקו בחבילה של 600/60.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרפתי לפרטנר לפני כחצי שנה (קצת יותר)

95 לחודש ל600 מגה כולל נתב.

ללא עלות התקנה (בניין) וללא התחייבות

בפועל מקבלים 300 מגה על הוויפי (עם כבל מקבלים הרבה יותר)

לפני זה הייתי בהוט. הייתי משלם את אותו הסכום ומקבל ניתוקים פעמיים בשבוע.

במקום לקבל 100 מגה. בוויפי הייתי מקבל אולי 3-4 מגה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עברתי לסיבים בשנייה שסיימו להכין תשתית בשכונה, לפני כשנה וחצי. 600 מגה.

הראוטר (טכניקולור?) סובל מוייפיי מח***ן, אבל בתור חייגן הוא עובד בסדר גמור. מספר הניתוקים אפסי.

בבזק קיבלתי שירות בסדר גמור, אבל תשתית הנחושת הייתה (ועדיין) מוגבלת ל-40 מגה, כך שהמעבר היה ללא היסוס.

אוכל את הכובע שהגיש לי avergel ומודה קבל עם ועדה שלפעמים מחשבים של אסוס מחזיקים מעמד אפילו מעל לשנה שלמה - אם נזכרים לעדכן את ה-bios.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עד לא מזמן החבילה של ג'יגה עלתה 120 ש"ח, הייתי בודק מולם אם אפשר קצת לחסוך.

יש סיב של פרטנר אצל ההורים שלי, האינטרנט סבבה. לקחנו מהם מתאם סיבים (מכשיר שנכנס אליו סיב ויוצא חיבור רשת בודד רגיל) בעלות של 5 ש"ח לחודש, הראוטר פרטי שלנו. מקבלים מהירות של מעל 950 בספיד טסט.

מבחינת ההתקנה, הטכנאי השחיל סיב מארון התקשורת הקומתי עד לקופסת תקשורת בדירה ומשם עד לסלון, התקין קופסה משלו על הקיר שממנה יוצא סיב (שניתן לנתק מהקופסה) למתאם. ממה שראיתי באינטרנט סלקום מתקינים את הסיב כך שהוא רץ בקיר ומתחבר ישירות לציוד הקצה בלי סיב נתיק בקצה, מה שאומר שאם הוא ניזוק צריך להחליף את כל הסיב עד לארון הקומתי, נראה לי הזוי.

עריכה אחרונה על ידי RedLabel

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי בהוט 200 מגה

האינטרנט היה סביר אבל בערב איטי

נטשתי אותם ב2018 כי נשבר מהעושק שלהם

עברתי לבזק 100 3

אינטרנט טוב ויציב כל היום פינג 10-12MS

לפני שנתיים חיברו את הבנין לסיבים

גם היססתי אם כדאי  לעבור(גם עקב צורך בהתאמות בתוך הדירה) אבל לפני שנה המחיר של בזק כבר היה מוגזם ביחס לתמורה אז  החלטתי סוף סוף לבצע את הצעד ועברתי לפרטנר 300-30 ב80 שח

לקחתי מהם מודם בלבד ויצרתי רשת מאש בבית משני ראוטרים AX3

מקבל קווי  הורדה 282  העלאה 39 

פינג 1-2MS

אלחוטי ווייפיי בטלויזיה בסלון ובנייד מול הראוטר אותה מהירות

בחדרים אלחוטי 100-150 הורדה ואף  יותר תלוי בהתקן ובמרחק

100 מגה זה מספיק בשביל לצפות ב8K ע"פ אפליקצית בדיקת מהירות בטלויזיה

וזה רק עם חבילה  300 מגה

יש לציין שהאינטרנט יציב וכמעט בלי ניתוקים

אין האטות כלל

בניתוקים הבודדים שהיו השירות אוטומטי ומצוין

זמן התגובה לתקלות מהיר ענין של דקות עד פתרון

שורה תחתונה

ברגע שעברת YOU WILL NEVER LOOK BACK

עולם אחר

עריכה אחרונה על ידי nit_zan
  • אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 שעות, ירחמיאל כתב:

אהלן.
ראשית אציין שאין לי שום מושג בתחום, ממש כלום.
כרגע אאל"ט, אנחנו על תשתית של בזק כאשר סלקום נותנים את האינטרנט.
אני שוקל לעבור אל פרטנר שכבר הגיעו עם הסיב האופטי שלהם לבניין שלנו (ניתן להכניס באתר שלהם כתובת והם מציינים סטטוס).
הם מפרסמים בין היתר גם את זה:

תודה.

1)  זה שאין לך מושג בכלום זה בסדר,לא כולם נולדים עם הידע,וגם כאלה שבטוחים שיש להם ידע,למעשה לא ממש מבינים.

2) כתבת שאתה על תשתית של בזק וסלקום נותנים את האינטרנט,אני מניח שזה DSL בתשתית של בזק ושוק סיטונאי דרך סלקום? 

אם כן תעבור כבר אתמול לסיבים,אם אתה כבר בסיבים של בזק אבל דרך סלקום,לא חושב שמעבר ישנה לך הרבה :

(זה סיב וזה סיב,אבל ואבל גדול כל אחד ומזלו - יש כאלה שטסים בסלקום וזוחלים אצל פרטנר,ויש כאלה ההפך [כמו בהוט ובזק])

3) לגבי ההשהיה אכן עדיף לפני המעבר לבדוק לעומק בין אם דרכך או דרך חבר\קרוב משפחה שמבין קצת,קיים סיכוי (קטן,אבל קיים) שגם עם מעבר לסיב עדיין תישאר עם הבעיה

לפעמים הבעיה במחשב,לפעמים באתר שאתה ניגש אליו,לפעמים בכלל בעיה חומרתית (ציוד\מחשב ישן),יש נעלמים במשוואה.

4) בהמשך ל1 בגלל שאתה חסר נסיון,ברגע שתתחבר לפרטנר לטעמי עדיף להישאר כמה ימים\חודש עם הראוטר שלהם (טכניקולור או מה שנותנים היום)

ייתכן שהוא יספיק לשימושיך (הן מבחינת מהירויות תקינות והן מבחינת WIFI בבית),תמיד אפשר להחזיר,לקחת ממיר סיב ולרכוש ראוטר פרטי (או שיש לך אחד שמתאים כבר אפילו אם קצת ישן)

פשש חפרתי :p 

אשכרה יצא לי ליאור,מינוס הציטוטים והודעה באורך עמוד.

• אהבתי 1
  • מצחיק 1

GTI

I'm not insane,My mother had me tested

סאאמק כולכם.

:lol:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...