Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מישהו התנסה עם מערכות אנדרואיד מאלי אקספקס?

שימו לב! השרשור הזה בן 696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי בשברולט סוניק מערכת אנדרואיד 11 - 8 ליבות , 4/64GB עם תמיכה בAA\CP.

עובדת מושלם למעט קצת רעש סטטי ברדיו שאני לא מצליח להעלים אותו (הרעש לא נורא ובכל מקרה שומע מוזיקה ברדיו אינטרנט ודרך ספוטיפי). הגיעה גם בלי מכס בפחות מ500 שקל נקנתה לפני 4 חודשים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Sqwaden כתב:

מתכנן להזמין אחת עם 4ram/64gb 8 cores חודש הבא.

אני אעדכן.

מחכה לשמוע :-)

לפני 13 דקות, TZR84 כתב:

יש לי בשברולט סוניק מערכת אנדרואיד 11 - 8 ליבות , 4/64GB עם תמיכה בAA\CP.

עובדת מושלם למעט קצת רעש סטטי ברדיו שאני לא מצליח להעלים אותו (הרעש לא נורא ובכל מקרה שומע מוזיקה ברדיו אינטרנט ודרך ספוטיפי). הגיעה גם בלי מכס בפחות מ500 שקל נקנתה לפני 4 חודשים.

אשמח ללינק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי מערכת מהחנות Just Navi.

המערכת באיכות טובה, הכל עובד כראוי*. הפלסטיקה (fascia) שהגיעה איתה לא בדיוק שיא האיכות והנראות, אבל בסדר, בגדול זה מה יש.

בגדול ברוב החנויות בעלי זו אותה מערכת למיטב הבנתי. לדוגמה, עושה רושם שהממשק של המערכות שנמכרות ב NaviStart זהה לחלוטין.
המערכת מקבל עדכוני תכנה יחסית שוטפים, שבעקרון לא ממש משנים הרבה. 😁

תזמין מערכת עם מעל 4GB זכרון, מהדגמים ה"טובים".

*נ"ב
סליחה, חוץ מהשליטה מההגה שלא עובדתי. בעקרון זה לא קשור למערכת עצמה אלא למתאם canbus, אם כי זה בעקרון חלק משמעותי ממה שאתה רוכש שם.
הבנתי שזו בעיה גורפת עם פיאסטה מהשנתונים האלו. אולי אפשר לסדר, לא היה לי כוח להתעסק עם זה מעבר.

עריכה אחרונה על ידי Ido.G
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מצרף תמונה, מחפש בגדול משהו שיעבוד חלק, שליטה מההגה הכי חשוב (בשביל זה צריך את המתאם הזה שנקרא canbus?).

WhatsApp Image 2022-06-28 at 10.54.12.jpeg

וסתם לידע כללי, מישהו יודע כמה GB RAM יש למערכת הזאת? או לגלוגלית המקבילה?

עריכה אחרונה על ידי עידן משה
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 58 דקות, עידן משה כתב:

מצרף תמונה, מחפש בגדול משהו שיעבוד חלק, שליטה מההגה הכי חשוב (בשביל זה צריך את המתאם הזה שנקרא canbus?).

וסתם לידע כללי, מישהו יודע כמה GB RAM יש למערכת הזאת? או לגלוגלית המקבילה?

המתאם מגשר בין הפקודות שעוברות באופן מסויים ברכב שלך, לבין המערכת עצמה שהיא גנרית.

אתה תקבל את אותה המערכת עצמה - שהיא מעיין "מסך" - בין אם תזמין אחת לשברולט ספארק או ליונדאי אלנטרה. ההבדלים:

- מתאם CANBUS בין הרכב למערכת.

- פלסטיקה שמאפשר להלביש את המסך הזה על הרכב שלך.

שני אלו צריכים להיות מתאימים לדגם שלך.

לא ברור כמה זכרון יש למערכת המובנית אבל כנראה שמעט מאוד. המערכות מעלי אקספרס הן מערכות אנדרואיד מלא, שצריך הרבה מאוד זכרון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המערכות בקישור שהוא פרסם מגיעות איתו. מגיע אליך ערכה שיש בה את המתאם, את המסך, את הפלסטיקה, חיווט. אתה צריך רק להתקין.

בעקרון אתה צריך אבל לבדוק איזה חיבור יש לך קודם. אחרת ישלחו לך את ברירת המחדל והיא עלולה לא להתאים.

image.thumb.png.bd95267d272cb996ff88da4a9aa0040f.png
סתם בשביל הקטע, זה מה שקרה אצלי. הזמנתי, ואז כשפירקתי עם חבר בשביל להתקין, גילינו שצריך לקבל מתאם אחר. הייתי צריך לחכות לו שבועיים שלוש ולהמשיך את ההתקנה רק לאחר מכן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 4 שבועות מאוחר יותר ...
בתאריך 2.7.2022 בשעה 22:44, Sqwaden כתב:

מתכנן להזמין אחת עם 4ram/64gb 8 cores חודש הבא.

אני אעדכן.

מעדכן את הפוסט, המערכת הגיעה.

1. כפתור הדיפרוסט נתקע כשלוחצים עליו, צריך ללחוץ עליו ממש מהר כדי שהוא ילחץ ואז יצא החוצה כמו שהוא צריך לעבוד.

2. חסר לי חיבור במולטימדיה של הקונקטור של הלחצנים בהגה.

3. המדריך שהמוכר באלי אקספרס שלח לי בכלל לא תואם את החיבורים ולא את התמונות פיזית למולטימדיה שקיבלתי למרות שרשום שם את אותו שם הדגם.

4. המערכת פיזית לא יושבת טוב ברכב שלי, אקורד 2007.

יש מצב שאצטרך לשייף את הפלסטיקה במולטימדיה כדי שהיא תשב טוב.

5. איכות המכוונים של טמפרטורת המזגן מאוד נמוכה.

6. חיברתי את המגבר עם כבל rca ל rca למולטימדיה, יש רעש סטטי והרעש מתגבר כשלוחצים על הגז...

והכבל ממוקם באמצע הרכב בכלל כי עוד לא היה לי זמן לחווט אותו.

7. אני אנסה לדבר עם המוכר סיני הזה שעושה 0 בקרת איכות למוצרים שלו ואדרוש ממנו את כל הכסף בחזרה או פיצוי על עוגמת הנפש.

מה למדתי?

שאולי באמת עדיך לשלם 1000-1500 שקל בארץ על מערכת בינונית אבל באחריות והתקנה של אדם עם נסיון, (למרות שאם הפלסטיקה הייתה יושבת לי טוב אז הייתי מתקין תוך פחות משעה).

אם קורה משהו אז המתקין שובר את הראש ולא אתה.

אם תרצו אוסיף תמונה וסרטון על איך המערכת "יושבת" אצלי כרגע.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 דקות, Sqwaden כתב:

מעדכן את הפוסט, המערכת הגיעה.

1. כפתור הדיפרוסט נתקע כשלוחצים עליו, צריך ללחוץ עליו ממש מהר כדי שהוא ילחץ ואז יצא החוצה כמו שהוא צריך לעבוד.

2. חסר לי חיבור במולטימדיה של הקונקטור של הלחצנים בהגה.

3. המדריך שהמוכר באלי אקספרס שלח לי בכלל לא תואם את החיבורים ולא את התמונות פיזית למולטימדיה שקיבלתי למרות שרשום שם את אותו שם הדגם.

4. המערכת פיזית לא יושבת טוב ברכב שלי, אקורד 2007.

יש מצב שאצטרך לשייף את הפלסטיקה במולטימדיה כדי שהיא תשב טוב.

5. איכות המכוונים של טמפרטורת המזגן מאוד נמוכה.

6. חיברתי את המגבר עם כבל rca ל rca למולטימדיה, יש רעש סטטי והרעש מתגבר כשלוחצים על הגז...

והכבל ממוקם באמצע הרכב בכלל כי עוד לא היה לי זמן לחווט אותו.

7. אני אנסה לדבר עם המוכר סיני הזה שעושה 0 בקרת איכות למוצרים שלו ואדרוש ממנו את כל הכסף בחזרה או פיצוי על עוגמת הנפש.

מה למדתי?

שאולי באמת עדיך לשלם 1000-1500 שקל בארץ על מערכת בינונית אבל באחריות והתקנה של אדם עם נסיון, (למרות שאם הפלסטיקה הייתה יושבת לי טוב אז הייתי מתקין תוך פחות משעה).

אם קורה משהו אז המתקין שובר את הראש ולא אתה.

אם תרצו אוסיף תמונה וסרטון על איך המערכת "יושבת" אצלי כרגע.

תעלה תמונה אגיד לך אם זה תקין או שלא

רעש של שריקה בעת לחיצה על הגז יכול להיות מהמון סיבות

Rca באיכות נמוכה

התקנה לקויה של המגבר

מגבר באיכןת נמוכה

מינוס לא מחובר כנדרש 

לגבי פותח האשכול. אצלך לא צריך מתאם קנבס

דוקטור קארלד-מתקין מערכות שמע ומסכים לרכב (גילוי נאות ! )

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 696 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...