Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חלפים מקוריים vs חלופיים איכותיים

shilo_v
שימו לב! השרשור הזה בן 614 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום וברכה.

לא מצאתי שרשור בנושא ואשמח לקבל את חוות דעת המנוסים והמומחים בעניין שבכותרת.

עד כמה קריטי\חשוב\עדיף  אם בכלל להשתמש בחלפים מקוריים בלבד של וולוו,

או שזה יותר מבטוח להשתמש גם בחלפים כגון פילטרים (שמן, דלק, אוויר) תוצרת MANN \ MAHLE וכו'?

במה אתם משתמשים ומה המלצתכם?

תודה.

"Dust in the wind, All we are is dust in the wind"

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

אצלי הייתי שם פילטר שמן וסולר רק מקוריים
פילטר אוויר ומזגן  mhale
הכל מחול כמובן המחיר של פילטר שמן בארץ זה כמעט כפול 3 מאיביי

עריכה אחרונה על ידי lior134
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הבנתי לגבי פילטר השמן/סולר.

הסקתי שבגלל הטורבו גם חשוב שהפילטר יהיה מקורי.

אבל בכלל באופן כללי עניין אותי כי נתקלתי בפורומים מחו"ל שלפחות פעם, MANN היו מייצרים עבור וולוו את הפילטרים (כמו גם ל-bmw עד היום אולי) לא יודע עד כמה זה מדויק אבל אם כן, אין דילמה וברור שאין טעם לשרוף כסף על המקורי כשיש את המקורי עם שם אחר על הקופסה.

בלי קשר חשבתי לעצמי שאולי יש סיכוי שחברה המתמחה בפילטרים למשל, תייצר פילטרים טובים מה'מקורי'.

כרגע אישית, רכשתי לפני שבוע מאיזשהו אתר אנגלי את פילטרי שמן ודלק מקוריים ב-60% פחות מהמחיר שלהם בארץ, פעם ראשונה שאני רוכש מהם אז מחכה שיגיעו ואראה שהכל בסדר. אחווה דעה כשיגיעו.

The first love - Peugeot 205> Citroen Saxo> Fiat uno> Hyundai Lantra> Suzuki Belano> Peugeot 306> Volkswagen Polo> Seat Cordoba> Honda Accord> Subaru Impreza>Mazda 3 Spirit>VOLVO V40 KINETIC PLUS

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עדכון לכל המעוניין  פה:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• שבועיים מאוחר יותר ...

חיישן לחץ דלק של הוולוו שלי מיוצר ע"י בוש, קניתי אחד של בוש ב25% מהעלות של בוש עם הדפסה של וולוו עליו, פתר את התקלה ומככב עד עכשיו.

אם מצאת את החברה שמייצרת עבור וולוו, הייתי קונה את שלהם ללא ההדפס של וולוו בלב שקט, למרות שנתקלתי במכונאי מומחה של וולוו שמוכן להשבע אחרת

• אהבתי 1

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מעניין.

אם יורשה לי לשאול, איך ידעת שהחיישן מיוצר ע"י בוש, במקורי ישנו לוגו של בוש?

באופן כללי, האם יש דרך בכלל לדעת מי יצרן החלפים אם לא מישהו 'מבפנים'?

ולא בטוח שהבנתי את כוונתך לגבי טענת המכונאי המומחה לוולוו, לדעתו יש הבדל במוצר אם הוא עם לוגו של וולוו לזה ללא הלוגו גם אם מדובר באותו יצרן (למשל, יש הבדל בין חיישן לחץ הדלק שרכשת תוצרת בוש אם הוא עם לוגו של וולוו או ללא ורק עם לוגו של בוש)? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, לצערי אני מוודא וויזואלית או מצליב מידע.

הישן ששלפתי מוטבע עליו הלוגו של בוש עם המק"ט שלהם והלוגו של וולוו עם המק"ט שלהם, השוואתי מק"טים וחסכתי ערימה של כסף (גם החלפתי לבד).

אם אני זוכר נכון, בית התרמוסטט שלי מיוצר על מאל, ועד שמצאתי אחד רק שלהם בלי לוגו של וולוו, מישהו חטף את היחידה האחרונה בזמן שהתלבטתי, חבל, היה חוסך עוד ערימה של כסף.

הטענה של המכונאי, והיא עושה קצת הגיון אני חייב להודות, היא שתחת וולוו הם נתונים לבדיקות מחמירות שיכולות לפסול להם אצוות שלמות, כשהם מייצרים לא ישירות לוולוו, הם יכולים להרשות לעצמם לקצר פינות.

עם זאת, אני נוטה להאמין שהמקרים בודדים בהם זה תופס.

כבר חתמתי...

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוב מעניין מאוד.

כנראה שנצטרך לחקור כל חלק לגופו במקרה הצורך בכדי להימנע מעוד סחיטה שלא לצורך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...