Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

האם אפשר לפסול טוטאל לוס של חברת ביטוח?

שימו לב! השרשור הזה בן 772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום, לפני מספר ימים נכנסו בי ברמזור אדום מאחורה(מצרף תמונה הנזק אם יעזור להבין את חומרת המצב), הפעלתי ביטוח, ומחברת הביטוח נמסר לי שהרכב טוטאל לוס ולכן מביאים לי עליו מחיר מחירון(שכרגע נמוך מהמחירים של הרכב בפועל ביד2 משמעותית..),

הסיבה שלטענתם שהוא טוטאל לוס, מכיוון שיש פגיעה בשלדה.

האם פגיעה בשלדה זה לא משהו שמתקנים? או שהעלות שלו אסטרונומית? (מחירון שהביאו לי הוא 27 אלף).

ושאלה נוספת, למה במחיר מחירון(כנראה של לוי יצחק), לא מתייחסים לקילומטרז או לתת דגם?(אקזקוטיב)

549f7be0-ea43-409c-ab44-7083e4da2d06.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פגיעה בשלדה היא פגיעה בטיחותית. אני לא הייתי רוצה לנסוע ברכב אחרי נזק כזה.

ושתי הערות:

1. ההגדרה של אבדן מוחלט היא שעלות התיקון עולה על 60% מערך הרכב במחירון משוקלל. בדו"ח השמאי תראה את השקלול. יש גם "אבדן להלכה" שבו מדובר ב-50%. מבחינתך זה היינו הך. ודרך אגב, השמאי יכול להשבית את הרכב משיקולי בטיחות גם אם עלות התיקון נמוכה מהגבולות שציינתי.

2. מדוע הפעלת את הביטוח שלך? כיוון שמדובר ברכב אחר שפגע בך מאחור, זו אשמתו, צריך לתבוע אותו (ואת הביטוח שלו), כדי לא לזהם את העבר הביטוחי שלך. סוכנות וחברת הביטוח שלך יבצעו את ההליך, אם כי הוא עלול להיות טיפה יותר ממושך.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, sperial כתב:

פגיעה בשלדה היא פגיעה בטיחותית. אני לא הייתי רוצה לנסוע ברכב אחרי נזק כזה.

ושתי הערות:

1. ההגדרה של אבדן מוחלט היא שעלות התיקון עולה על 60% מערך הרכב במחירון משוקלל. בדו"ח השמאי תראה את השקלול. יש גם "אבדן להלכה" שבו מדובר ב-50%. מבחינתך זה היינו הך. ודרך אגב, השמאי יכול להשבית את הרכב משיקולי בטיחות גם אם עלות התיקון נמוכה מהגבולות שציינתי.

2. מדוע הפעלת את הביטוח שלך? כיוון שמדובר ברכב אחר שפגע בך מאחור, זו אשמתו, צריך לתבוע אותו (ואת הביטוח שלו), כדי לא לזהם את העבר הביטוחי שלך. סוכנות וחברת הביטוח שלך יבצעו את ההליך, אם כי הוא עלול להיות טיפה יותר ממושך.

1. אנסה לבקש מהשמאי את הדוח.

2. לחברת ביטוח הסברתי שהוא פגע בי מאחור ושהוא אשם, העברתי להם את הפרטים שלו, ואני מניח שהם תובעים אותו(?), גם נקודה חשובה שלא חשבתי עליה, אברר עם החברת ביטוח שזה לא יפגע בפוליסה שלי.

תודה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין צןרך לצטט הודעה שמעליך.

צור קשר עם סוכן/חברת הביטוח בהקדם, כי הפרוצדורה בתביעת צד ג' טיפה שונה.

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות"ש, אם שמאי חברת הביטוח לא דיווח עדיין למשרד הרישוי על ההורדה מהכביש, תוכל לבקש מהשמאי שייקבע נזק מעט יותר קטן בכדי שהרכב לא יירד מהכביש (שקל אחד פחות מהסכום המזכה בהורדה לרכב מהדגם הספציפי שלך לאחר שקלול תת דגם וק"מ), וכך תוכל לקבל את סכום הנזק שהשמאי קבע (הנמוך יותר) ולתקן אותו בעצמך.

ממליץ לך לעשות זאת רק אחרי שקיבלת הצעת מחיר לתיקון מקצועי של הרכב.

עם מחירון על הרכב שלך תוכל רק להשתנמך...

• רעיון טוב! 1

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 772 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...