Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

זקוק להמלצה למערכת סינון מים יעילה.

Haim_gds
שימו לב! השרשור הזה בן 582 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

באריזה יש שתי צינורות בעלי קוטר 10 מ"מ ורק אותם אתה צריך יחד עם המחברים מעליאקספרס, את המחבר נקבה אתה מרכיב על ברז הניל של המים הקרים מהקיר(לא לישכוח לשים את האטם סיליקון בפנים), מחבר אליו צינור שחור מהערכה, זה מתחבר לכניסה של המסנן.

ביציאה מהסנן מחבר את הצינור השחור השני והקצה השני מתחבר למחבר זכר ואת המחבר אתה מבריג לצינור של המים הקרים של הברז.

בדרך מסמן מיקומי ברגים להתקנת הפילטר וזהו.

באיזה שלב נתקעת? 

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי..

יש משהו שאני לא מבין 

אני רואה את המערכת הזאת של everpure h104 שעולה 680 שקל

https://www.aquatech.co.il/product/מערכת-טיהור-מים-אוורפיור-everpure/

אבל באמזון מעל 280 דולר עד הבית... מה אני מפספס? והאם זאת מערכת מומלצת?

https://www.google.com/url?sa=t&source=web&rct=j&url=https://www.amazon.com/Everpure-EV9262-71-Cartridge-Commercial-Filtration/dp/B000F65OFU&ved=2ahUKEwiYq9vxkfr2AhWFzIUKHeW_CvQQFnoECD4QAQ&usg=AOvVaw1NaBgAT9FZuy4v6LDIs8Be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא חושב שאתה מפספס משהו, למיטב זכרוני אקווהטק הם יבואנים ולכן יכולים לשווק במחיר נמוך בהשוואה לאמאזון. 

פלוס, מאחר ואין לנו בישראל הבנה והיכרות עם השוק האמריקאי של מתקני המים והמחירים בו, אין יותר מדיי טעם להשוות. לא מחייב שההשוואה תניב תוצאות שניתן להסיק מהן משהו. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לך המלצות גם בשירשור הזה וגם בשירשור שאני פתחתי בזמנו:

אני ממש סקרן לנסות בעתיד עוד מסננים בשביל להשוות את טעם המים, everpure  גם אני שקלתי ליקנות אבל ירדתי רק ביגלל שהוא מגיע עם מונע אבנית וקצב זרימת המים (רציתי לחבר ישירות לברז המים הקרים).

אעקוב אחרי המבצעים באמאזון ואולי אדוג עוד מסנן בעתיד, בכל מיקרה את מה שיש לי כרגע אני מאוד ממליץ, גם שרד חצי שנה של שימוש במטבח בתור המים הקרים וגם קצב הזרימה נישאר גבוהה והמחיר להחלפה כ45$.

נ.ב: מידות בלוק הפחם למסנן שלי שכחתי לכתוב:

קוטר חיצוני: 65.5מ"מ
קוטר פנימי: 27 מ"מ

אורך: 245 מ"מ.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, hwgeek כתב:

באיזה שלב נתקעת? 

לא נתקעתי, פשוט לא היה לי זמן הסופ"ש להתחיל לעבוד עליו ורק העברתי מבט מהיר על החלקים.

ד"א, קצב הזרימה יתאים לברז כיור רגיל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן, עם החסכם מקבלים כמעט זרם רגיל, לפחות ככה זה אצלי עם לחץ של 60PSI.

את הכלים אנחנו שוטפים עם מהילה במים החמים, ככה זה גם חוסך מחיי הפילטר, אבל לא חסכנו בשימוש ועדיין אחרי חצי שנה לא היה סימנים לטעם או ריח מהכלור.

נ.ב: האם סימני החלודה על המסנן זה מצב נורמלי ותקין? זה מהצנרת של הבניין?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי שטות...😬

מתוך סקרנות (רק כדי לוודא כי הקטרים מתאימים) הכנסתי את הצינור 10 מ"מ למתאם והוא לא יוצא. לא הכרתי מחברי לחיצה לאנסטלציה עד היום...

ניתן לפרק?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע למה, המחברים האלה ממש מלחיצים אותי, מאוד פוחד שפיתאום יום אחד שלא נהיה בבית או ישנים הם יגרמו להצפה, 

שמתי לב שכאשר סוגרים את המים מפתיחה מלאה במהירות אז יש חתיכת מכה על הצנרת (water hammering effect ), האם יש מה לחשוש מזה?

אצלי הצנרת  במצב של כמעט מעגל מלא(צרנת בערכה ארוכה ממה שצריך) ככה שבסגירה הוא מתפקד כקפיץ ורואים אותו קופץ שאני סוגר את המים במכה.

ניסיתי גם לימשוך מהמחברים את הצינור והוא באמת היה תפוס חזק- אבל עדיין קצת חושש, מספיק חושש שלא התקנתי לאחי את המסנן כי לא רוצה על המצפון שלי שיום אחד יאשים אותי אם חס וחלילה תיהיה הצפה ביגלל המערכת.

זה הבעיה שלי- אני סתם דואג מדברים שלא צריך לדאוג מהם :-(.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המד מים (שהעלית תמונות ממנו בדף הקודם) מתחבר לרשת כלשהי? אם כן אז ניתן לכתוב איזשהו סקריפט שיבדוק אם הצריכה יצאת דופן וירים דגל.

ד"א, אצלנו בישוב מדי המים נמדדים אלחוטית ובמקרה של דליפה נשלחת אזהרה, יכול להיות כי קיים גם אצלך אך אתה לא מודע לזה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 שעות, hwgeek כתב:

יש לך המלצות גם בשירשור הזה וגם בשירשור שאני פתחתי בזמנו:

אני ממש סקרן לנסות בעתיד עוד מסננים בשביל להשוות את טעם המים, everpure  גם אני שקלתי ליקנות אבל ירדתי רק ביגלל שהוא מגיע עם מונע אבנית וקצב זרימת המים (רציתי לחבר ישירות לברז המים הקרים).

אעקוב אחרי המבצעים באמאזון ואולי אדוג עוד מסנן בעתיד, בכל מיקרה את מה שיש לי כרגע אני מאוד ממליץ, גם שרד חצי שנה של שימוש במטבח בתור המים הקרים וגם קצב הזרימה נישאר גבוהה והמחיר להחלפה כ45$.

נ.ב: מידות בלוק הפחם למסנן שלי שכחתי לכתוב:

קוטר חיצוני: 65.5מ"מ
קוטר פנימי: 27 מ"מ

אורך: 245 מ"מ.

אני מחפש משהו להזמין ולהתקין בלי כל מיני חיבורים לא תקינים ומתאמים וכו',

יש משהו כזה? אגב ראיתי שיש בבריטניה ברז ומסנן של BRITA זה שווה משהו?

אם לא מה הכי כדאי לקנות כמערכת בלי מתאמים וכו'?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 1.3.2022 בשעה 10:41, Mech Morphix כתב:

@hwgeek מה יצא מזה בסוף?
אני גם מחפש פתרון נקודתי לדוד כי יש לי כמות אבנית מטורפת, מחליף גוף חימום פעמיים בשנה

555.JPG

הבוקר סוף סוף קניתי את המתאמים אחרי שבמקום אחר לא היה את כל מה שהייתי צריך, בסוף הגעתי ל"מוטי פרץ חומרי בניין בע"מ" שממש קרוב לקומפיוטסט מזרח בראשון ושם יש להם מבחר ענק למתאמי פליז ומצאתי כל מה שהיה צריך.

מצחיק שהמתאמים והמספריים לצינור ו2 מטר צינור וטפלון וכו' עלו קרוב לקרוב ל200 שקל חח.

2059512937_WhatsAppImage2022-04-06at13_11_20.thumb.jpeg.763550c7574916b3f50f99b65213c91c.jpeg

אני הולך לפצל את היציאה ממונע האבנית ככה שהוא יתחבר גם לדוד וגם למכונת כביסה :-).

יש גם לשים צינור נורמאלי לפורק לחץ.

1135198808_WhatsAppImage2022-04-06at13_31_15.thumb.jpeg.95fb0c672a1f296a9578a51c40526e38.jpeg
*קניתי גם ברזי ניק במקם אחר בתחילת השבוע כי יכ להחליף את כולם כי הבית מ99 ושמו לנו במחור זבל עם סוגר פלסטיק שכולם ניתקעו במצב מסויים וזהו, בהמלצתכם קניתי רק את המקורי ויש ליקנות עוד הרבה.

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניסיתי להרכיב אך נתקלתי בבעיה של דליפה מהמתאמים...

בגלל המיקום של הברז קיר (תמונה השמאלית) וזה שקניתי רק מתאם ישר ולא 90 מעלות הצינור השחור המחובר למתאם מכופף מעט ואני חושב שמשם נוזלים לי מים.

-האם יש צורך להשתמש בטפלון?

-האם אפשר לסגור את המחבר פלסטיק עם שוודי כדי לוודא הידוק? ממה שאני יודע בצנרת פלסטיק אסור להשתמש בכלים.

-טבעת ההידוק בכיוון הנכון?

IMG_20220408_172301.jpg

IMG_20220408_172211.jpg

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...