Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מהירות עם עבר נקי

שיתוף

פוסטים מומלצים

לפני 42 דקות, Shay_u כתב:

איך תחסוך את זמנו היקר של בית המשפט בדחייה של ההליכים, שיקרו בכל מקרה?

בכל מקרה, לשופט אין ממש צד בבקשת דחייה אם התובע מסכים לדחות את הדיון. אפשר להגיד לתובע שתשמח לקבל דחייה כי אתה צריך עוד זמן לבחון את הראיות.

מהשופט דווקא כן צריך לבקש מועד קרוב, שלא יימרח התהליך.

כוונתי בחיסכון שאתה בעצם מנסה  להגיע לפשרה עם התובע  ואז לא מטריח את בית המשפט.לשופט פשוט לומר את האמת הזו. כמובן שיש כאן סיכוי ל WIN גם מבחינתך ( וגם לבית המשפט וגם לתובע כי לכולם יש פחות תיק להתעסק בו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש דחיה כדי להתייעץ עם עו"ד 

• אהבתי 2

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם על השוטר לכתוב ששמע צליל אישור מדידה ? האם מה שכתב בדוח מהווה כשל ראייתי ? (כתוב שקיבל אישור מדידה כפול ותקין-לא כתוב ששמע צליל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מקבל את זה בצורת צליל ולא באמצעות יונת דואר לכן תקין.

• מצחיק 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצאתי פסיקה של כבוד השופטת שרית קריספין שקצת מערערת לי את הביטחון . האם רוב השופטים לא צפויים להגיב כמוה  לטיעונים שלי ?( עבר נקי - אכיפה לא תקינה וכו) .סטטוס עדכני שלי - ממתין לזימון למשפט.

מצורף קישור

https://www.ruling.co.il/בית-משפט-השלום-לתעבורה-בתל-אביב---יפו-תת"ע-4383-09-19_556e7ecd-2504-41fb-84e5-7699978db164

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יפה, שמנמנצ'יק...

בכל הפעמים (אני מקווה) שציינתי את עניין האתת, אמרתי כי מדובר בנוהל פנימי של המשטרה, ולא חוק, תקנה או פסיקה.

מה שעוד אמרתי הוא שלראייתי, שוטר מקצועי ומיומן מחוייב לפעול על פי הנהלים. ומכאן - שוטר שפועל בניגוד לנהלים - הרי שאין ניתן להתייחס אליו כמקצועי ומיומן.

ומה חשיבות היות השוטר מקצועי ומיומן? - זהו אחד הקריטריונים הנדרשים, על פי הלכת לוי עטיה, לעניין מהימנות המדידה.

אני מעריך שברב המקרים שציינתי את עניין האתת, הדבר הצטרף לחריגות נוספות של השוטר, או לספק כשלים נוספים בדו"ח, כך שהמשקל המצטבר של אותם כשלים וחריגות עשוי להטות את הכף. 

אני רוצה להאמין שבמקרים בהם עניין האתת היה הכשל היחידי, סייגתי שלטעמי לא יהא די בכך.

ובלי קשר - פס"הד המובא הינו פסיקה של השלום, שלא רק שאינה מחייבת - הרי שאפילו אינה מנחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

שיתוף

• תוכן חדש...