Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דוח מהירות עם עבר נקי

שימו לב! השרשור הזה בן 473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 42 דקות, Shay_u כתב:

איך תחסוך את זמנו היקר של בית המשפט בדחייה של ההליכים, שיקרו בכל מקרה?

בכל מקרה, לשופט אין ממש צד בבקשת דחייה אם התובע מסכים לדחות את הדיון. אפשר להגיד לתובע שתשמח לקבל דחייה כי אתה צריך עוד זמן לבחון את הראיות.

מהשופט דווקא כן צריך לבקש מועד קרוב, שלא יימרח התהליך.

כוונתי בחיסכון שאתה בעצם מנסה  להגיע לפשרה עם התובע  ואז לא מטריח את בית המשפט.לשופט פשוט לומר את האמת הזו. כמובן שיש כאן סיכוי ל WIN גם מבחינתך ( וגם לבית המשפט וגם לתובע כי לכולם יש פחות תיק להתעסק בו).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מבקש דחיה כדי להתייעץ עם עו"ד 

• אהבתי 2

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם על השוטר לכתוב ששמע צליל אישור מדידה ? האם מה שכתב בדוח מהווה כשל ראייתי ? (כתוב שקיבל אישור מדידה כפול ותקין-לא כתוב ששמע צליל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא מקבל את זה בצורת צליל ולא באמצעות יונת דואר לכן תקין.

• מצחיק 1

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

מצאתי פסיקה של כבוד השופטת שרית קריספין שקצת מערערת לי את הביטחון . האם רוב השופטים לא צפויים להגיב כמוה  לטיעונים שלי ?( עבר נקי - אכיפה לא תקינה וכו) .סטטוס עדכני שלי - ממתין לזימון למשפט.

מצורף קישור

https://www.ruling.co.il/בית-משפט-השלום-לתעבורה-בתל-אביב---יפו-תת"ע-4383-09-19_556e7ecd-2504-41fb-84e5-7699978db164

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יפה, שמנמנצ'יק...

בכל הפעמים (אני מקווה) שציינתי את עניין האתת, אמרתי כי מדובר בנוהל פנימי של המשטרה, ולא חוק, תקנה או פסיקה.

מה שעוד אמרתי הוא שלראייתי, שוטר מקצועי ומיומן מחוייב לפעול על פי הנהלים. ומכאן - שוטר שפועל בניגוד לנהלים - הרי שאין ניתן להתייחס אליו כמקצועי ומיומן.

ומה חשיבות היות השוטר מקצועי ומיומן? - זהו אחד הקריטריונים הנדרשים, על פי הלכת לוי עטיה, לעניין מהימנות המדידה.

אני מעריך שברב המקרים שציינתי את עניין האתת, הדבר הצטרף לחריגות נוספות של השוטר, או לספק כשלים נוספים בדו"ח, כך שהמשקל המצטבר של אותם כשלים וחריגות עשוי להטות את הכף. 

אני רוצה להאמין שבמקרים בהם עניין האתת היה הכשל היחידי, סייגתי שלטעמי לא יהא די בכך.

ובלי קשר - פס"הד המובא הינו פסיקה של השלום, שלא רק שאינה מחייבת - הרי שאפילו אינה מנחה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 9 חודשים מאוחר יותר...

עידכון - חודש לפני משפט .האם ייתכן שמצאתי כשל  נוסף ? על פי ההנחיות - "הממל"ז יופעל במרחק שלא יפחת מ- 300 מטר מכל כיוון ,מתמרור או מצומת המגבילים את המהירות או מבטלים את ההגבלה ." ככל הזכור לי השוטר לזר עלי מיד לאחר גשר יצחק שמיר - ליד אשקלון , לפני ההשתלבות של הכביש עם נתיב ההאצה צפונה( ואולי אפילו מתחתיו ) .האם רלוונטי ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מה המרחק שהוצג לך ונרשם בדו"ח?

• רעיון טוב! 1
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש שם שינוי של הגבלת המהירות לרעתך?

צומת מבטל הגבלת מהירות, אבל השתלבות של מחלף לא מבטלת. ליוצאים ולנכנסים יש תמרורי מהירות משלהם, לא למי שממשיך על הכביש.
בנובסף, למרות הניסוח הכללי, אם זכור לי נכון מטרת הנוהל היא למנוע מצב שבו אורבים לנהגים חצי מטר אחרי שהוצב תמרור שמפחית את המהירות המותרת. כך שאם לפני הגשר מותר 100 ואחריו 90, זה רלוונטי.

• מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דומני שזה נועל אחר - יש נוהל שלא מפעילים ממל"ז 300 מ' אחריתמרור המפחית מהירות מותרת - כדי לתת לנהגים אפשרות להתאים את מהירות נסיעתם, ויש נוהל של מדידה בטווח פחות מ-300 מ', בגלל מגבלות טכניות של המכשיר וזיהוי הרכב הנמדד .

• מעניין 1

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 14 שעות, sperial כתב:

מה המרחק שהוצג לך ונרשם בדו"ח?

147.2  

לפני 11 שעות, Be roo כתב:

יש שם שינוי של הגבלת המהירות לרעתך?

צומת מבטל הגבלת מהירות, אבל השתלבות של מחלף לא מבטלת. ליוצאים ולנכנסים יש תמרורי מהירות משלהם, לא למי שממשיך על הכביש.
בנובסף, למרות הניסוח הכללי, אם זכור לי נכון מטרת הנוהל היא למנוע מצב שבו אורבים לנהגים חצי מטר אחרי שהוצב תמרור שמפחית את המהירות המותרת. כך שאם לפני הגשר מותר 100 ואחריו 90, זה רלוונטי.

אתמול עברתי שם ולא מצאתי כלל תימרור על מהירות ( אולי בגלל הגשם וראות לקויה ) . איך ניתן לבדוק זאת  ? האם הישענות על הנוסח הכללי יכולה להוכיח שפעל בניגוד להוראות ?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 24.12.2021 בשעה 08:06, ניקו פ. כתב:

רק לי מפריע שהשוטר כתב בדו"ח שהוא עצר אותו לאחר כ-300 מטרים. 

136 קמ"ש זה בערך 37 מטר לשנייה. 

זאת אומרת שמרגע הלזירה השוטר הצליח להיכנס לרכב לעצור את הנהג תוך כ-12 שניות. 

300 לחלק ל37 שווה 8 ואם לדייק זה 37.7 מטר לשנייה ומדובר על 7.9 שניות, אני לא מבין גדול בתחום אבל אולי זה נהפך להרבה יותר לא סביר גם מבחינת האטה ועצירה וזה מוכיח שהמהירות הייתה נמוכה יותר מ136.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון. הרכב בתאוצה (שלילית, האטה) ולכן זמן העצירה יותר ארוך. איני יודע מה התאוצה כך שאיני יכול לחשב את הזמן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 473 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...