Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

הגה למחשב סביבות ה2000 שקל

שימו לב! השרשור הזה בן 862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי

מחפש לקנות לי הגה למחשב ( כולל דוושות והילוכים) מוכן להוציא סביבות ה2000 שקל לזה 

יש לי התלבטות בין כמה דגמים :

1.thrustmaster t300rs gt + TH8A

2. thrustmaster 248 + TH8A

3. logitech g923 + (לא סגור איזה הילוכים) 

המשחקים שאני משחק בהם זה assetto corsa וגם carX drift racing

מציין שזה ההגה הראשון שלי, ככה שאם אתם חושבים שאני קופץ מעל הפופיק אתם יכולים להציע לי משהו אחר .

תודה :) 

עריכה אחרונה על ידי VromVrom
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מכיר את הThrushmaster אבל בעלים של הG923.

אישית בהשוואה לדור הקודם שלו (G29) אני מבסוט ממש, הוא יותר לינארי ומעביר פידבק לא רע בכלל (הדור הקודם היה עובד כמו פולסים מוזרים) והמחיר דיי אטרקטיבי- קניתי באילת עם ידית הילוכים ב1400 סה"כ כזכור לי.

** אציין שמשחק בעיקר בסוני 4 בGrand Turismo Sport.

ממליץ לך גם בתקציב להכניס מעמד לכל הסטאפ, חובה לדעתי.

https://speedseat.co.il/shop/ss-kw/ - זה המעמד שיש לי, דיי אטרקטיבי במחיר אבל לא הכי איכותי והמוט באמצע מעט מפריע לחלק מהאנשים.

עריכה אחרונה על ידי Erel
הוספת קישור.

2012 Alfa Romeo Mito Sprint TcT

Peugeot 208 GTI 2015

Suzuki Jimny 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה מעמד אני אקנה כשאעבור דירה, כי עכשיו אין לי לאן לדחוף אותו.

ראיתי יחסית הרבה השוואות ביוטיוב מאנשים שונים ודווקא אומרים שthrustmaster יותר עמיד/פיידבק טוב מלוגיטק 

כי המנגנון הוא על רצועות ולא על גלגלי שיניים.

**בערבון מוגבל בלבד כי זה מההבנה שלי מהסרטונים**

לכן אני נוטה קצת לTS, אבל כן אשמח לשמוע על השימוש שלך קצת יותר בהרחבה על תחשות הדוושות ,הגה וההילוכים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם לי ידוע שהם נחשבים לריאלסטים יותר, אבל אישית לי בשיכלול עם המחיר העדפתי את הG923.

הפידבק והתחושה מגיעים מההגה (כידוע לי בכלל הסטים) ולכן אני ממליץ על שלדה כלשהי, ככה בעזרתה מגיע גם תחושה כלשהי לרגליים ואם יש כיסא מחובר אז גם למושב וזה משדרג את המשחקיות מאוד (בהתחלה לא היה לי ושווה כל אגורה וצעקות מהחברה שאין מקום בחדר).

התחושה ב923 היא מתאימה למה שקורה על המסך עם הבדלים כמובן בין העוצמות בהתאם לקיר שטסתי אליו במשחק, סוג הרכב, תת-היגוי, מהירות גבוהה וכו... לטעמי הפידבק ברמה גבוהה (ושוב מדבר בהשוואה ישירה רק לG29, לעולם לא נהגתי על האחרים) אם כי מרגישים את את הגלגלי שיניים שישנם בהגה- לעומת הרצועה בTM.

ההילוכים קצרים מאוד ונחמדים בלוגי ועם קליקיות מסוימת אם כי מעט פלסטיים מדי לטעמי.

בסה"כ בVFM אני חושב שהG923 הוא התמורה הגבוהה ביותר למחיר כחדש.

שים לב שיש לך אופציה לקנות יד2 שראיתי לא מעט עם הזמן שמוכרים סטים גדולים ודיי חדשים במחירים טובים, יכול להיות ששווה סבלנות אם מעוניין בThrustmaster במחירים יותר ידידותיים.

• רעיון טוב! 1

Peugeot 208 GTI 2015

Suzuki Jimny 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זהו מפחיד אותי לקנות עכשיו כדי שהלימודים לא ילכו לפח, כי אני יודע שאם אני אקנה אני יכול לשבת שעות מול המסך.

אחפש גם ביד 2 כבר עם סטנד ומושב אם יתמזל מזלי.

תודה רבה על העזרה 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המנגנון של הthrustmaster מבוסס רצועה משמעותית עדיף על הלוגיטק שנחשבים לבסיסיים ביותר

מתוך ה2 שציינת ה300 יותר טוב (ויותר ניתן לשדרוג) אבל הדוושות יותר טובות השני (בטיפה)

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני יודע את זה חיפשתי בכל מקום את ה t300rsgt אבל לא היה אז פשוט נכנסתי לחנות הראשונה שהיה בו את הG923 וקניתי אותו - אמרתי כבר קנייה אימפולסיבית
מה שכן זה קשה לעשות דריפטים עם הגה, עם שלט זה הרבה יותר פשוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הכי חשוב , תתחדש. תראה איך אתה מסתדר עם זה ומה הלאה אם מתאים לך.

מקסימום מוכרים ביד 2 ועוברים להגה direct drive (תמצא מי מביא fanatec לארץ ויאללה csl dd :) אבל פרה פרה)

לגבי דריפטים - תשמע - גם במציאות צריך לדעת איך לשחק עם ההגה ולעשות תנועות שיותר גדולות ממה שרובינו רגילים או מפנימים ולדעת לפי הרגש מתי לשחרר ולתפוס + ריאלית צריך גם בלם יד בלא מעט מקרים (תלוי במשחק , רכב וכו)

במקרה השה אי אפשר להשוות לשלט שאתה מעיף סטיק עם אצבע מצד אחד לצד שני וסובבת 2 סיבובים של ההגה הלוך חזור…

לכן יותר קל (לי לפחות) לקפוץ על נהיגת מסלול שדורשת הרבה סיבוב של הרכב עם תנועות קטנות והעברות משקל דרך הבלם ודוושת התאוצה מאשר לעבור לדריפטינג.

אחרי שתקבל את המהירות והרגש בידיים זה כבר יזרום.

נסה במקום לקפוץ לדריפטים לעבור קודם דרך משחקי ראלי ונהיגת עפר כדי להבין קצת את הקצב (לא את גודל התנועה שיותר קטנה על עפר) ולנסות להרגיש מההגה מה הגלגלים עושים (לא כמו ברכב כי אתה מרגיש רק את המשקל של ההגה משתנה ולא את הטוסיק - שזה הרבה פחות אינפוט)

• אהבתי 1

If living is for learning

Then dying is forgetting

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

**למנהלים אם אסור הודעה אחרי הודעה זה כי לא היתה לי אפשרות לעריכה של ההודעה הקודמת**

בתאריך 9.12.2021 בשעה 17:03, Erel כתב:

גם לי ידוע שהם נחשבים לריאלסטים יותר, אבל אישית לי בשיכלול עם המחיר העדפתי את הG923.

הפידבק והתחושה מגיעים מההגה (כידוע לי בכלל הסטים) ולכן אני ממליץ על שלדה כלשהי, ככה בעזרתה מגיע גם תחושה כלשהי לרגליים ואם יש כיסא מחובר אז גם למושב וזה משדרג את המשחקיות מאוד (בהתחלה לא היה לי ושווה כל אגורה וצעקות מהחברה שאין מקום בחדר).

התחושה ב923 היא מתאימה למה שקורה על המסך עם הבדלים כמובן בין העוצמות בהתאם לקיר שטסתי אליו במשחק, סוג הרכב, תת-היגוי, מהירות גבוהה וכו... לטעמי הפידבק ברמה גבוהה (ושוב מדבר בהשוואה ישירה רק לG29, לעולם לא נהגתי על האחרים) אם כי מרגישים את את הגלגלי שיניים שישנם בהגה- לעומת הרצועה בTM.

ההילוכים קצרים מאוד ונחמדים בלוגי ועם קליקיות מסוימת אם כי מעט פלסטיים מדי לטעמי.

בסה"כ בVFM אני חושב שהG923 הוא התמורה הגבוהה ביותר למחיר כחדש.

שים לב שיש לך אופציה לקנות יד2 שראיתי לא מעט עם הזמן שמוכרים סטים גדולים ודיי חדשים במחירים טובים, יכול להיות ששווה סבלנות אם מעוניין בThrustmaster במחירים יותר ידידותיים.

מה אתה עושה עם הבלם יד? 

הגדרת כפתור בהגה או שאתה משתמש בקלאץ כבלם יד? 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגדרתי כפתור שיהיה לי נוח (אצלי זה השיפטר הימני בהגה אם נוהג בידני ואם בשיפטרים אז עיגול).

אבל ממליץ לך קודם לנהוג קצת בראלי לפני שקופץ לדריפטים אחרת תחרוק המון שיניים.

Peugeot 208 GTI 2015

Suzuki Jimny 2015

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע אם זה אפשרי עם הסטים שאתה בודק, אבל גם ברמות האלו של המחירים הייתי ממליץ לך לקנות דוושות t-lcm של thrustmaster. הדוושות לבד עולות בין 800 ל-900 שקל, הן פי אינסוף יותר מציאותיות מהדוושות הבסיסיות ואפשר גם לכוון אותן גם אפליקטיבית וגם פיזית לרמת התנגדות שמתאימה לך.

תודה יבגני. הרסת לי את באטמן לתמיד.
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כבר קניתי הגה +דוושות והילוכים, מה שנשאר לי זה להזמין את הבלם יד הכי זול שיש באינטרנט וכבר בפעם הבאה שאקנה סט שכזה הוא כנראה יהיה ברמה של פנטק או סימיוקיוב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 862 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...