Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינפורמטיבי: הבדל בין כלים פשוטים וזולים לכלים איכותיים.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 867 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

יש לי סט דומה במידות אינצ'יות, תוצרת אנגליה. בן לפחות 50 שנה. לא ידעתי שזה נדיר. אכן עובד מעולה אבל אני לא נזקק לו הרבה.

חשבתי בכלל שאתה מתכוון למשהו אחר.

המקדח בתמונה הוא האחרון שנשאר לי מסט שלם של wolfcraft שנרכש בגרמניה לפני יותר מ20 שנה. זה ממש גאוני. קודח חור בקוטר של ציר הבורג ומכין מיידית שקע לראש של בורג שוקע.

PXL_20211009_165540354.jpg

לפני 11 שעות, outnex כתב:

הבאת במזוודה מארצות הניכר?

מארצות הניכר בהחלט, מחוץ למזוודה בארגז כי זה הרבה יותר מדי גדול.

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

בתאריך 2.10.2021 בשעה 19:44, garicho כתב:

הום סנטר ואייס לעומתן זה כמו טמבוריה שכונתית.

הם לא טמבוריה שכונתית וגם לא חנות לקנות בה כלים או כל דבר אחר. מדהים אותי היכולת שלהם לשרוד.. 

• רעיון טוב! 2
Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייס לא כל כך שןרד.

הום סנטר ממקמים חנויות במרכזי קניות, ומחזיקים הרבה כלי בית, תאורה וכו'.

אם אני צריך את הום סנטר זו קפיצה של 3 דקות לקניון חיפה או 10 דקות למרכז הקניות בצ'ק פוסט, כך שזה משתלב עם סופר או קניות אחדות. 

שזר או בורג המפרץ זו כבר נסיעה לאיזור תעשיה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לקרוא להום סנטר ואייס "חנות כלים" זה כמו לקרוא למאפייה שמתפרנסת בעיקר מפיתות "קונדיטוריית שף".

מבחר נמוך של כלים באיכות נמוכה יחסית ומחיר גבוה לעומת כל חנות נורמלית אחרת.

יש פה ושם הזדמנויות טובות אצלהם (כמו הפטישון שלי, גם המברגה שרכשתי בזמנו- ה-12V הייתה אצלהם במבצע ב-20 ש"ח פחות ממה שעלתה לי בשזר), אבל די נדיר.

בארץ אני תמיד אעדיף חנות ייעודית למה שאני מחפש- אם זה כלים, אם זה תאורה, אם זה ריהוט משרדי.

החנויות האלו הן סוג של "פשרה"- כשהם לא מומחים לדבר אחד, הכל יותר יקר והאיכות לרוב מוגבלת.

אחרי שזה נאמר, כן- קניתי דברים מהום סנטר ואייס כי גם לנוחות לפעמים יש משקל.

ובכל מקרה תמיד ביצעתי חקר שוק לפני הרכישה, גם בחנויות המתמחות בתחום וגם בחנויות ש"מחזיקות גם את".

HANS, בעקבות מה שכתבת פה, אני הולך לגשת עם "ראש פתוח" לבחינה מחדש של וולפקראפט. כמו שאמרתי, לא הישרו עליי רושם טוב (רושם ראשוני בלבד), אבל המלצה כל כך אוהדת שמגיעה ממשתמש מחייבת אותי לבחון מחדש את הנושא 😉

יש להם כמה דברים שמצאתי כשימושיים למדיי אבל תמיד נרתעתי מהם משום מה.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אייס ודומיו הם סופרמרקט. אל תצפה למצוא שם ואגיו אבל בקפיצה אחת תמצא את כל מה שאתה צריך (עם דגש על צריך בניגוד לרוצה) במחיר לא הכי זול אבל שיהיה שווה לך את הזמן.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן, מה שאמרתם לגבי הום סנטר ודומיו.
על השירות של "אנשי המקצוע" שם אני לא רוצה בכלל להתחיל לדבר...
משום מה, ביקור שם תמיד מזכיר לי את סרטי לואי דה פינז.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Night Driver כתב:

אייס ודומיו הם סופרמרקט. אל תצפה למצוא שם ואגיו אבל בקפיצה אחת תמצא את כל מה שאתה צריך (עם דגש על צריך בניגוד לרוצה) במחיר לא הכי זול אבל שיהיה שווה לך את הזמן.

הייתי אומר, תחליף עלוב ויקר למה שאתה צריך.

קונה שם רק במידה ואני תקוע באמצע עבודה רחוק מהבית בשעות הערב.

(חנויות לאנשי מקצוע נסגרות מוקדם בדרך כלל)

• אהבתי 2

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 31 דקות, amosbmw כתב:

הייתי אומר, תחליף עלוב ויקר למה שאתה צריך.

קונה שם רק במידה ואני תקוע באמצע עבודה רחוק מהבית בשעות הערב.

(חנויות לאנשי מקצוע נסגרות מוקדם בדרך כלל)

אכן כמה שאתה צודק - תחליפים עלובים ומה שכן מסוכן אפשר להפצע שהם כושלים.

הלכתי לעזור לחבר שהיה לו סט בוקסות שרכש מה ותוך כדי עבודה הבוקסה פשוט התפרקה והיד שלי עפה עם המומנט ופגעה במנוע ברכב. מזלי רק מכה.

לא מתקרב למוצרים נחותים כי לא מעוניין להפגע יותר.

לחבר המלצתי כמו מה שרכשתי לעצמי על סט בוקסות של Mannesmann שנרכשו מאמזון גרמניה והגיעו תוך זמן קצר, סט שמגיע עם 10 שנות אחריות - מיוצר בגרמניה.

הפרש המחיר היה מצחיק כי בארץ אתה קונה באמת סט זבל שבאותו המחיר כמעט אתה רוכש סט מעולה.

מחשבה לפני רכישה חובה (לא חייבים את הכי טוב או הכי יקר אבל שיהיה סט טוב לעבודה)

עריכה אחרונה על ידי kobi_g
  • אהבתי 1

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כשיש לך זמן אתה גם לא קונה סטייקים בסופר.

צריך גם להפריד בין איש המקצוע או אפילו החובבן לבין ההדיוט שצריך לתלות מדף בבית. ל 90% מהאנשים הסיני הפשוט שם מספיק והם לא ירגישו בכלל בהבדל.

המבחן האמיתי אם זו החנות שמתאימה לך או לא היא כמה פעמים בשנה אתה נכנס לחנות כלי עבודה. אם התשובה היא פחות מ 3 פעמים אז אייס ודומיו הם מקום סביר עבורך.

לפני 1 דקה, kobi_g כתב:

אכן כמה שאתה צודק - תחליפים עלובים ומה שכן מסוכן אפשר להפצע שהם כושלים.

הלכתי לעזור לחבר שהיה לו סט בוקסות שרכש מה ותוך כדי עבודה הבוקסה פשוט התפרקה והיד שלי עפה עם המומנט ופגעה במנוע ברכב. מזלי רק מכה.

לא מתקרב למוצרים נחותים כי לא מעוניין להפגע יותר.

זה כבר קשור למותג ולא לאיפה קנית אותו. זבל כזה יש גם בחנויות כלי עבודה ייעודיות.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 12 שעות, DareDevil כתב:

הם לא טמבוריה שכונתית וגם לא חנות לקנות בה כלים או כל דבר אחר. מדהים אותי היכולת שלהם לשרוד.. 

הסיבה היחידה מבחינתי לכניסה להום סנטר היא זמינות בשעות מאוחרות (נסגר לרוב ב-21:00 לעומת 17:00 בחנויות מתמחות) ובשבתות.

אם אני נכנס להום סנטר (או לאייס, לעיתים נדירות עוד יותר), אז אני יודע מראש בדיוק מה אני צריך, ומצפה לקנות סחורה ירודה במחיר מופקע.

לפעמים אני מופתע למצוא סחורה טובה בחנויות הללו, אבל המחיר עדיין מופקע.

אציין שאני מחזיק, מסיבות היסטוריות מאוד (יותר מ-20 שנה), כרטיס קבלן של הום סנטר שמקנה לי הנחות לעומת "מחיר המדבקה", אבל גם עם הכרטיס המחירים עדיין מופקעים.

נזכרתי בעוד משהו: יש להם מבצע קבוע על נוזל לשטיפת שמשות לרכב - 2 מיכלי 4 ליטר ב-20 שקלים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 שעות, ירחמיאל כתב:

אכן, מה שאמרתם לגבי הום סנטר ודומיו.
על השירות של "אנשי המקצוע" שם אני לא רוצה בכלל להתחיל לדבר...

תמיד כשאחד מהמוכרנים שם ניגש ושואל אותי "אפשר לעזור" כשאני מסתובב באיזור כלי העבודה, אני מגחך לעצמי ועומד לשאול אותו - "כן, מה אתה רוצה לדעת?". :lol:

חלק ב'- כלים עם מורכבות גבוהה.

כרגע אני שם בצד את נושא המברגות ולא מתייחס אליהן, כי מחד הן קצת יוצאות דופן ומאידך כל חנות יכולה לעזור לך עם בעייה בכלי. כך שהדברים לא מתייחסים אליהן.

איך ניתן לדעת אם הכלי שאני רוצה לרכוש הוא באיכות טובה או זיבלון?

בגדול, לכלים באיכות טובה, שהם מורכבים יותר מכלי שהוא "יחידה אחת" כמו בוקסה או מפתח או מפתח אלן או מברג וכולי וכדומה, יש כמה דברים שאני רוצה לראות שקיימים לחברה שהכלי שייך לה.

הראשון-חלקי חילוף למוצר.

ניקח למשל מקרה שהיה פה בפורום בשבוע האחרון- נפתח באוף שרשור על "איך מתקנים ידית רצ'ט שנתקעה לי".

לידיות רצ'ט בפירמות האיכותיות, יש גישה למנגנון והחברות אף מייצרות חלקי חילוף בהתאם לרצ'ט (1/4, 3/8, 1/2, 3/4, 1 וכך הלאה). הגישה לפתיחת הידית עצמה אינטואטיבית לכל מי שמשתמש בכלי (אם אתה יודע להשתמש ברצ'ט, אתה תדע להשתמש במברג :lol:- והברגים לא יהיו ברגי ביטחון הזויים).

הקצת יוצא מן הכלל הזה מגיע מהתחום התעופתי- ידיות רצ'ט שנוצרו עם התחשבות ב-FOD (נזק מגופים זרים בתרגום חופשי שעשוי להיגרם לחלקים רגישים בכלי התעופה אם משהו יתפרק בלי שתשים לב), שם הגישה עדיין קיימת לרוב, אבל היא קצת שונה.

אם אני רואה בקטלוג החברה חלקי חילוף (כמובן עם דגם ומק"ט :lol:) שמתאימים לרצ'ט שאני הולך לקנות, אני יכול להיות רגוע שמדובר על כלי ברמה גבוהה. ובואו נודה בזה, ברוב המקרים משתמש ביתי לעולם לא יגיע למצב שבו הוא צריך לרכוש את חלקי החילוף- הכלי בנוי לשימוש מקצועי יום-יומי ועד שהוא יישחק או יתקלקל עשויים לעבור שנים או אף עשורים.

השני- DATASHEET.

למוצרים מורכבים יותר מידית רצ'ט, כמו גם למכשירים אלקטרוניים (רב-מודד למשל), יש דף נתונים שאמור להיות נגיש וקל למציאה. לפעמים יש עליו את השרטוט ("פיצוץ עץ מוצר" למי שמכיר את המונח) של כל החלקים עם מספר\מק"ט, כך שאם אתה צריך להחליף שם חלק, תוכל לאתר אותו בקלות. כבר רדפתי אחרי אטמים ואחרי פינים שונים ומשונים לפי הדף הזה במוצרים פניאומטיים שונים. היה קל לאתר אותם ולהגיע למספר החלק בשרטוט.

זאת לעומת מוצרים זולים- שם לרוב לא תצליחו למצוא DATASHEET בכלל... שלא לדבר על השרטוט.

מה שכן, יש לא מעט מצבים שגם לכלי "רציני" חסר ה-DATASHEET או שלא קל למצוא אותו. לפעמים זה בכוונה, מסיבות מסחריות.

כן הייתי מחריג את הסט בוקסות ורצ'ט שלי מהרשימה הזו. מדוע?

אני מכיר את האיכות של הכלים. ואמנם למיטב ידיעתי אין להם אפשרות לפתיחה ותיקון במקרה של קילקול (לפחות לא פתיחה ברורה וקלה כמו במקרה של חברות איכותיות יותר), אבל לשימושים שלי, עד שאגיע למצב של קלקול יעברו עשורים. למעשה, עם הסט 1/2 שלי כבר עברו 2 עשורים בערך למיטב זכרוני. כך שאפילו שאין לחברה הזו בקטלוג חלקי חילוף, מההיכרות שלי עם הפירמה יכלתי להיות בראש שקט- שוב, לשימושים שלי.

נו, אוקיי. הבנתי. זה הקריטריון היחיד?

לא. 

בגדול, הכלים הזולים יבואו במגוון יחסית מצומצם של גדלים\אפשרויות.

בכלים האיכותיים תוכל למצוא מידות "משוגעות" שלא קיימות כמעט בשוק. 

אחת החברות ששיווקתי ייצרה מפתחות פתוחים (בין היתר, כמובן :lol:) במידות שקשה לי להבין את ההצדקה שלהן- שמעתם פעם על מפתח פתוח\טבעת בקוטר 3.2 מ"מ? בוקסות כאלו, יש- בהחלט. אבל מפתח?! 

וכמובן, מהצד השני של המשוואה, 60 מ"מ. עם אחד כזה מהדקים את השמש למקום בבוקר כדי שלא תיפול. נדיר שמישהו ירצה להשתמש במפתח בכזה גודל, כי אם ניתן עדיף בוקסא, אבל לא תמיד יש מקום להכניס בוקסא בגודל הזה. לכן הכלי קיים.

מצורפת תמונה להמחשה שלי, מחזיק בידיי הענוגות (של 1.87 מטר ברווז) מפתח אלן בקוטר 32 מ"מ, ותמונה (גם שלי) שבה אני מחזיק מפתח דומני 60 מ"מ (לא זוכר בוודאות).

1901479367_.thumb.jpg.30296d4eb753b01c5ffbd87c765f9974.jpgimage.png.14769333f62f9c70d86a646d039f65aa.png

דווקא בכלים הגדולים יש יותר מגוון גם באיכות נמוכה, אבל דווקא בכלים הקטנים- יצרן שמייצר גם כלים זעירים מבחינתי נחשב לאחד איכותי.

ממתי משתמש ביתי צריך לקנות כלים כאלה, יא ברווז?

מכירים את פלוק? יש חובבים שקונים רק אותו. למשל. אבל לא רק לפלוק יש דאטהשיט- גם ליוני-טי יש.  זו דוגמא קלאסית. המחיר של הכלי יחסית נמוך והתמורה לכסף מצויינת. אני בעצמי משתמש באחד כזה (לא זוכר את הדגם).

יש נגרים חובבים שאוהבים אקדחי מסמרים פניאומטיים.  למשל. 

או מה לגבי מי שיש לו מקום בבית ורוצה לעבוד על הרכב, עם פטיש אוויר פניאומטי למשל? הזולים מתקלקלים מהר ואוכלים הרבה אוויר למיטב ידיעתי (אני לא מומחה בתחום, תסלחו לי). לאיכותיים יותר (בדוגמא להלן- שיקאגו פניאומטיקס, CP) ניתן למצוא בקלות של כמה קליקים את ה"פיצוץ עץ מוצר" שדיברתי עליו קודם. 

באופן כללי, אפשר לומר על הכלים האיכותיים שהרבה יותר קל והרבה יותר כיף לעבוד איתם. לכן יש לא מעט מצבים שמשתמש ביתי ירצה כלי מקצועי.

ובאופן כללי, אפשר לומר על הכלים הזולים שהם מאד מתסכלים ולפעמים (אישית בכל מקרה) אני מתבאס מהשנייה שהחזקתי אחד ביד- רק מלהחזיק אותו... 

עברו לי בידיים יותר מפתחות (פתוח\טבעת) מאשר כל כלי אחר. אישית לעצמי קניתי את הזול ביותר שמצאתי כי אני כמעט שלא משתמש בהם- פעם בשנה זה הרבה בשבילי.

אבל עברו לי בידיים מוצרים איכותיים של חברות מהשורה הראשונה. ורק מלהחזיק ביד את הזבל שקניתי גורם לי לרגשי נחיתות :lol: מרגישים את ההבדל היטב.

נאה דורש נאה מקיים יא ברווז- במה אתה משתמש?

בשלב זה, אין לי יחסית כלים מורכבים. יש כמה בודדים. 

לצערי קניתי אקדח סיכות ומסמרים חשמלי של הנטר. ידעתי שהוא לא יהיה להיט, אבל במחיר שלו אמרתי ששווה לי מה שהוא יכול לחסוך לי מבחינת עבודה. אם הייתי יודע כמה שאני צריך באמת אחד כזה, הייתי קונה אחד איכותי מההתחלה... כזה שיש לו פיצוץ עץ מוצר:lol:.

גם אני טועה לפעמים.

רב-מודד: של UNI-T. לא זוכר את הדגם. ביתי, פשוט. יחס VFM (תמורה לכסף) מצויין.

קומפרסור: עוד אין לי, אבל כשסוף סוף אקנה אחד, הוא לא יהיה הזול ביותר שאני מוצא. כנ"ל עם האקדח מסמרים החדש שאני מתכנן עליו :lol:.

כלל האצבע שלי לסינון ראשוני של כלים מורכבים: כמה שיותר חלקים נעים או כמה שיותר מורכב המוצר- ללכת על יותר איכותי, בעיקר כי קל להשמיש במקרה של תקלה וגם בגלל שאין מה לעשות ובכלים האיכותיים יותר בטיחות המשתמש נכנסת לחשבון בתכנון הכלי- לא משהו שאפשר להבטיח עבור הכלים הזולים.

מקווה שנהניתם. אפשר לשלם גם בביט :rofl:

• אהבתי 5

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין תחליף להום סנטר וACE.

ברוב המקרים שאני צריך כלים בהתראה קצרה זה בערב או בסופ"ש.

אני לא יכול לקחת יום חופש בשביל לקנות חבילת ברגים או דיבלים בחנות אספקה טכנית שסוגרת ב16:00 או 17:00 ולא תמיד אספיק להגיע לשם בימי שישי (או יהיה לי זמן לחכות). כלים איכותיים לא עוזרים לי כשהם בתוך חנות סגורה...

אגב ביום שישי האחרון יצא לי לעשות סיבוב ארוך בהרבה חנויות אספקה טכנית באשדוד (שעל סנטר, גשר אינסטלציה, ג.א.א) והם לא זולים בכלל. אני חושב שהדברים שקניתי (צנרת, סופר7 ועוד כמה מתכלים) היו זולים יותר בהום סנטר.

אני לא מדבר על כלי עבודה נטענים/חשמליים (לא התעמקתי במחירים של אלה אבל ממבט זריז גם זה לא היה זול משמעותית בחנויות הטכניות) שלא קונים מהיום למחר.

כמו שאני מחליף מצבר באוטו דיפו כי מה לעשות, הם פתוחים עד 19:00 ואין אופציה אחרת.

אגב מי שמחפש דילים על כלי עבודה, ממליץ מאוד על קבוצת הפייסבוק הבאה:

https://www.facebook.com/groups/344854809307701

ועל האתר שלהם (ויש גם קבוצת טלגרם):

newtools.co.il

עריכה אחרונה על ידי Amired
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Amired כתב:

אני לא יכול לקחת יום חופש בשביל לקנות חבילת ברגים או דיבלים בחנות אספקה טכנית שסוגרת ב16:00 או 17:00 ולא תמיד אספיק להגיע לשם בימי שישי (או יהיה לי זמן לחכות). כלים איכותיים לא עוזרים לי כשהם בתוך חנות סגורה...

נראה שהתגובה הזו חוזרת על עצמה. לא יותר פשוט לבדוק במהלך היום מה חסר ולעשות טלפון לאחד החנויות ולקנות מראש בהזמנה ולאסוף למחרת בבוקר?

כמובן שיש חוסר רגעי שפתאום נוצר אבל תמידי, כזה שאתה נסמך על הום סנטר נראה לי קצת תמוה.

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אגב כלים. בואו נחזור לפרופורציות ביתיות לרגע. ונעבור על כלים פשוטים.  היתרון בכלים פשוטים שקל להשקיע בכלי איכותי מאוד שיקר פי 4 מהזול כי עדיין= זה זול. וכאן למשל ביחס למברגות לא צריך להיות משתמש כבד בכדי לחוש באיכות הכלי. ההבדלים בנוחות השימוש בולטים מהשניה הראשונה.

סכין יפנית חיפשתי אחת רב שימושית כאן הדגש על עמידות וחוזק - ברגע שגיליתי את KDS לא חוזר לאחור. נכון שמילוי לסכינים עולה 50 ש"ח כמו 25 סכינים פשוטות. אבל הכלי הזה כלי משחית. הלהב עבה וכמעט בלתי אפשרי לשחוק או לשבור אותה (טוב הגזמתי אבל שבר מסכין יפני שעף לפרצוף זה לא מחזה נדיר בסכין פשוטה) https://www.z-tools.co.il/product.asp?prodID=10855

אקדח סיליקון של הייטק - הסוף למלחמה בסיקה וחומרים בסגנון לחיצה אחידה ואדירה ללא שום מאמץ

https://www.aspaka.co.il/items/2914723?adscale=1&utm_campaign=adscale_11235053162&utm_source=adscale_google&utm_medium=Ads&utm_campaign_name=SmartShopping_IL_V2+[Shopping+%2B+DR+%2B+DSA]+(YouLead+-+Shopping)

דיבלים/מיתדים- ברגע שקונים נורמליים איכות החיים משתפרת פלאים.

תעשו טובה לעצמכם ותנסו את אלו של פישר יש כמובן במחר מידות לכל מטרה.

https://ksp.co.il/web/item/152789&appkey=1006?gclid=Cj0KCQjwnoqLBhD4ARIsAL5JedI0h_B0YP6XpKWWLoAYUb1Sh3BDGthCpA2jtHt6AcqcTgr97rzZN2MaAhXDEALw_wcB

יקרים מאוד יחסית לדיבל מצוי אבל שווים כל אגורה. כל דיבל כמעט נתפס וחזק!!!

עוד כלי חביב לחובבן+ זול יחסית לתמורה. מסור עגול של אבולושיין עם הלהב הרב שימושית. בניית מחסן יחיד מפאנל מצדיקה רכש של החמוד הזה. חותך פאנל מוקצף . ואת הUיים שלו כמו חמאה. (אגב גם פרופילים הוא טורף בלי למצמץ) 

• אהבתי 4
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...