Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אינפורמטיבי: הבדל בין כלים פשוטים וזולים לכלים איכותיים.

ברווז
שימו לב! השרשור הזה בן 865 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 123
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

במברגים אני הולך עם PB שוויץ.
יש כמובן גם יצרנים אמריקאיים וגרמנים שמייצרים סחורה טובה.
במברגים אני מציע לראות סרטוני השוואה/מבחן ולקבל החלטה.
אני קניתי לפני כמה עשורים בהרבה כסף סט של PB ומאז לא קניתי שום מברג נוסף.
כלומר יצא לי בסופו של דבר - זול.

עריכה אחרונה על ידי ירחמיאל
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בידיוק החודש קיבלתי מברגה לימון של DEKO מהדגם הבכיר עם מנוע הבארשלס , הגיעה עם קלאצ' דפוק:brickwall:, לא יכול לסובב כלום חחחח.

מזל שאליאקספרס החליטו לטובתי להחזרת הכסף בלי הצורך לישלוח חזרה ולחכות עוד חודשיים+ להחזר כספי.

כלי טוב שימנע עצבים בעת השימוש שווה כל שקל לדעתי, ממש הייתי צריך את המברגה הזו וממש התעצבנתי שניתקעתי בלי.

Hb57215f78d9848919c1fbb411d565946y.png

עריכה אחרונה על ידי hwgeek

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר מדברים על מברגים... מבחינתי זה הכלי הכי שימוש בארגז הכלים שלי:

phZy0yKxfs7slevGhzVXf2x0VZvUQjZYTxqijAdG

כפי שכתוב בתמונה הביטים נשמרים בתוך הידית. בדרך כלל עובד עם המאריך אבל אם יש צורך אפשר להוריד אותו. אחלה מנגנון ראצ'ט. פשוט אחלה כלי.

קניתי בזמנו בדולרים ספורים באיזה הום דיפו. לאחר שאבא שלי ראה אותו אצלי ביקש גם ובהזדמנות קניתי גם לו.

הסיבה היחידה שיש לי גם מברג פיליפס רגיל זה כדי להגיע לברגים עמוקים שפעם באף פעם נתקלים בהם וראש ביט לא יכול להגיע אליהם.

עריכה אחרונה על ידי A_lex
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כיום יש לי סט מברגים של WERA, אבל יש לי נסיון מצוין גם עם מברגים של BOST, למרות שלא ממש הצלחתי להבין מה החברה הזאת בדיוק.

"ai motoare capul doare"

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היחס שלי לכלים הוא בד"כ לא יחס קריר של VFM, כמו שאני מוכן להשקיע בתחביב שהוא בהכרח לא יחזיר את התמורה הכלכלית שלו ככה זה עם כלים (אצלי לפחות). אני נהנה לעבוד עם כלי איכותי, אחרי שידית ראצ'ט התעקמה לי ביד נשבעתי אמונים לחברות האיכותיות. ברוב הפעמים הכלי יצדיק את עצמו כלכלית, רוב העבודות שאני עושה בבית (בניית מחסן מפנל\תחזוקה של הרכבים וכו') יעלו לי אצל בעל מקצוע כפול מעלות כלי איכותי והכלי מחזיר את ההשקעה במספ' הפעמים שאני משתמש בו וחוסך את התשלום לבעל המקצוע.

נק' שלא דיברו עליה פה אבל היא חשובה זה השימוש בכלי, בידיים לא מיומנות גם כלי איכותי יהרס ברגע. חבר שלי לקח ממני את המברגה ושבר לי ביט מסט ביטים יקרים (יקרים מאוד) של PB SWISS, בהתחלה התאכזבתי כי חשבתי שמדובר באיכות נמוכה אבל התברר שהוא בחר ביט לא נכון וכנראה עבד עם אימפקט שהם לא מיועדים לסוג העבודה הזאת.

אגב, הייתה בארץ תעשייה מאוד מתקדמת בתחום (ישקר ועוזת שצוינו לפני כן), לפני כמה חודשים חיפשתי מלחציי שולחן טובות ונוכחתי לדעת שהרוב מיוצר היום בסין, גם של חברות ידועות (RECORD\IRWIN וכו'). במקרה נתקלתי בפייסבוק בחברה ישראלית "החורט" שהייתה מייצרת מלחציים וקליבות לנגרות, ועל פניו עושה רושם שמדובר בכלים איכותיים שישרדו גם אחרי שאנחנו נזדכה על הציוד.

• אהבתי 3
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 47 דקות, haranza כתב:

ושבר לי ביט מסט ביטים יקרים (יקרים מאוד) של PB SWISS

אני חושב שאתה יכול להגיע עם הביט השבור ל"שוורץ כלי עבודה", שאם אני לא טועה הם היבואנים של PB, והם יחליפו לך אותו ללא עלות.

• רעיון טוב! 1

לא כל רכב צריך להיות שיא הריגוש, אבל שיהיה משהו. מנוע. אם לא מנוע, עיצוב. אם לא עיצוב, נוחות. אם לא נוחות, לפחות שהגיר יהיה ידני.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, אורי מ. כתב:

"שוורץ כלי עבודה", שאם אני לא טועה הם היבואנים של PB

אתה לא טועה. 

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שוורץ הם אכן היבואנים של PB.

המחירים אצלם הם "מחירי בוטיק". ניתן לקנות מוצרי PB באינטרנט במחירים טובים בהרבה. לאחרונה רכשתי מספר מברגי PB מיוחדים (וגם כמה "רגילים") אותם הייתי צריך בשביל העבודה מנציג PB בארה"ב והמחירים היו נמוכים משמעותית משוורץ וגם נמוכים יותר בהשוואה למחיר אצל מפיצי PB באירופה. מכיוון שהפריטים קטנים, עלות המשלוח נמוכה, כך שהעסקה משתלמת. הבעיה היא שלא הכל היה במלאי ויש זמן משלוח. אצל שוורץ האספקה מיידית.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קניתי מהאתר הזה: pbtools.us זה האתר של נציג רשמי של PB בארה"ב

בגלל שהקניות שלי מהאתר היו עבור החברה בה אני עובד, השתמשתי במשלוח באמצעות חשבון DHL העסקי שלנו. בדוק איתם את אפשרויות המשלוח לישראל ישירות דרכם.

הייתי בקשר של מיילים עם עובדת בשם Sabrina Bolling והיא עזרה לי בכל נושא בו הזדקקתי לעזרה. השירות אמריקני למהדרין.

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לילה טוב חברים,

ראיתי את המפתח שוודי הזה והוא נראה כמו כלי נחמד ונוח שיהיה בארגז (יותר מהמפתח השוודי הסטנדרטי שיש לי של IRWIN, שאגב עושה את העבודה מצוין)

האם מישהו מכיר ויכול להמליץ?

https://www.amazon.com/gp/product/B085CRWHKB/ref=ox_sc_saved_image_2?smid=A21C4U5X700J66&psc=1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כלי של WERA. פירמה ידועה. 

מהכלים שלהם שעברו לי בידיים שהם לא מברגים, הצורה של הידית שלהם לא נוחה במיוחד לאחיזה באופן די מפתיע... 

הכלי איכותי ואני בטוח שיפעל כמו שמפרסמים, אבל לא הייתי קונה אחד בלי למשש אותו קודם בגלל הקטע של הידית. החלק "המנופח" עבורי אישית מאד לא נוח, אולי למישהו אחר זה יהיה שוס- אני לא יודע. 

• אהבתי 1

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, Mike Lowrey כתב:

לילה טוב חברים,

ראיתי את המפתח שוודי הזה והוא נראה כמו כלי נחמד ונוח שיהיה בארגז (יותר מהמפתח השוודי הסטנדרטי שיש לי של IRWIN, שאגב עושה את העבודה מצוין)

האם מישהו מכיר ויכול להמליץ?

https://www.amazon.com/gp/product/B085CRWHKB/ref=ox_sc_saved_image_2?smid=A21C4U5X700J66&psc=1

שים לב לטווח המצומצם שלו, 10-13 ממ. לא שוס גדול כשמדובר במפתח שוודי ב40 דולר.

• רעיון טוב! 2

יום טוב גם לך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...