Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סיטרואן c3 2021

Gh1993
שימו לב! השרשור הזה בן 919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

מתעניין ברכב בעקבות מודעה באתר מוטודיל.

נמכר שם כ0 קמ, ב87,000 שח (לעומת 106,000 מחירון), ברמת הגימור הבסיסית feel pack.

רציתי לשאול מה דעתכם על הרכב או האם יש המלצות אחרות על רכבים דומים (משפחתי קומפקטי 5 דלתות/סופר מיני) בטווח המחיר הזה.

על פניו זה נראה כמו vfm גבוה, אני טועה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

התמורה אכן טובה, אתה מקבל רכב נוח מאוד, אבזור לא רע למרות גירסת בסיס, ביצועים טובים.

הגיר לפעמים גורם לרעידות במצבים מסוימים כמו זחילה או האצה קלה אם אתה ב 70-80 קמ״ש.

מעבר לזה, במחיר הזה אחלה אופציה.

היום: סיטרואן קקטוס 2016./מיצובישי ספייס סטאר 2014

פעם: פיאט דובלו 2002, רנו קליאו 2012.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, yulianx כתב:

התמורה אכן טובה, אתה מקבל רכב נוח מאוד, אבזור לא רע למרות גירסת בסיס, ביצועים טובים.

הגיר לפעמים גורם לרעידות במצבים מסוימים כמו זחילה או האצה קלה אם אתה ב 70-80 קמ״ש.

מעבר לזה, במחיר הזה אחלה אופציה.

האם העניין אם הגיר זו תקלה, או שפשוט ככה הוא מתנהג?

כמו כן, איך הרכב מבחינת אמינות המערכות?

ואיך היבואן מבחינת שירות?

עריכה אחרונה על ידי Gh1993
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ככה הגיר מתנהג, אבל לא כולם שמים לב, אישתי למשל, עד שלא אמרתי לה, לא שמה לב.

מבחינת אמינות בעבר הייתה בעיה עם הטיימינג, אבל אצלך זאת כבר הרצועה החדשה.

הגיר אמין,יפני פלנטרי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תוודא שמדובר על הגרסה לאחר מתיחת הפנים.

קל לזהות , בשונה מ-FEEL טרום מתיחת הפנים , החדשה מגיעה עם ג'אנטים והגה מעור ( כמובן חזית עדכנית ).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ביקשת המלצות, ממליץ על אופל קורסה שזה כמו ה c3 רק יותר מאובזר עם גיר 8 הילוכים ולא 6 כמו הסיטרואן. גם התנהגות כביש של אופל יותר טובה מהסיטרואן , הסיטרואן יותר נוחה מהאופל . 

לשתיהן אותו מנוע. 

ובאופן כללי המחיר של ה 0 קמ זה לא 87 במקום 106 זה 87 על רכב ערום עם חישוקים מברזל ו 3 שנים אחריות במקום 5 . אם יש לך יכולת לעמוד בהפרש אז ה 0 קמ ממש ממש לא שווה לדעתי, בנוסף עד 1.10 יש מבצע חבר והסיטרואן המאובזרת נמכרת בפחות מ 100000 , לא זוכר מחיר מדויק

עריכה אחרונה על ידי nepet

Casper כתב: "היום יום שני בשבוע. זהו יום הרביעי במספרו שלא נגעתי באוטו.ורק מהמחשבה הזאת עולה אצלי לחץ דם.נראה לי שאלך להחליף ריחן." :roflmao: 30.1.2006 פורום VAG

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

למעט חישוקים האבזור לא רע, יש אפילו בקרת אקלים לעומת הקורסה ברמת אבזור הנמוכה.

לסיטרואן 110 כ״ס, לקורסה 100 ברמת אבזור הנמוכה, אבל הגיר בקורסה עדיף, אין רעידות והוא מהיר יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, Gh1993 כתב:

האם העניין אם הגיר זו תקלה, או שפשוט ככה הוא מתנהג?

כמו כן, איך הרכב מבחינת אמינות המערכות?

ואיך היבואן מבחינת שירות?

הגיר ככה מתנהג, הרכב מבחינת אמינות, כבר היו לי אמינים ממנו, היבואן מבחינת שירות כבר נתקלתי בשירות הרבה יותר טוב , אבל הרבה יותר טוב, אני חושב שלקנות סיטרואן חדשה זה לא כלכך כדאי כי הרכב מאבד מאוד מערכו, אבל כיד שנייה דווקא הוא עיסקה לא רעה בגלל ירידת הערך, יש לי כזה מודל 2017, מבחינת יתרונות: נוח מאוד לנהיגה, זריז, מושבים נוחים, מולטימדיה יחסית איכותית, נראה טוב לטעמי במיוחד בצביעה דו גוונית, צריכת דלק אצלי 1:12 בנסיעה שרובה עירונית. חסרונות: מה שכתבתי למעלה ובנוסף פלסטיקים לא ממש איכותיים, אצלי נשברה הידית של תא הכפפות, המנוע קצת רועד, רצועת הטיימינג עלולה להתפורר צריך להיות עם יד על הדופק, יש דגם חדש שלה יותר עמיד מקווה שאכן לא תתפורר כי זה די מבאס לראות משאבת שמן סתומה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אצלי התא כפפות עדיין לא נשבר, אבל זה עניין של זמן. לא תמיד נפתח, מרגיש פלסטיק סוג ג׳ והמנגנון עם הקפיץ נראה באותה רמה. כשיישבר איפה ניתן לקנות חליפי?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, Renaultrap כתב:

אצלי התא כפפות עדיין לא נשבר, אבל זה עניין של זמן. לא תמיד נפתח, מרגיש פלסטיק סוג ג׳ והמנגנון עם הקפיץ נראה באותה רמה. כשיישבר איפה ניתן לקנות חליפי?

במוסך גבע כשהייתי אמרו לי שניתן לקנות רק את הדלת בכ 700 שקל, אולי בפירוקיות ניתן, ב EBAY ראיתי שמוכרים את כל התא כפפות במשהו כמו 600 שקל כולל משלוח אבל אני לא בדיוק בטוח שזה יתאים, בינתיים זה אצלי ככה שבור, מבאס משהו.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 21.9.2021 בשעה 20:55, FixTrics כתב:

הגיר ככה מתנהג, הרכב מבחינת אמינות, כבר היו לי אמינים ממנו, היבואן מבחינת שירות כבר נתקלתי בשירות הרבה יותר טוב , אבל הרבה יותר טוב, אני חושב שלקנות סיטרואן חדשה זה לא כלכך כדאי כי הרכב מאבד מאוד מערכו, אבל כיד שנייה דווקא הוא עיסקה לא רעה בגלל ירידת הערך, יש לי כזה מודל 2017, מבחינת יתרונות: נוח מאוד לנהיגה, זריז, מושבים נוחים, מולטימדיה יחסית איכותית, נראה טוב לטעמי במיוחד בצביעה דו גוונית, צריכת דלק אצלי 1:12 בנסיעה שרובה עירונית. חסרונות: מה שכתבתי למעלה ובנוסף פלסטיקים לא ממש איכותיים, אצלי נשברה הידית של תא הכפפות, המנוע קצת רועד, רצועת הטיימינג עלולה להתפורר צריך להיות עם יד על הדופק, יש דגם חדש שלה יותר עמיד מקווה שאכן לא תתפורר כי זה די מבאס לראות משאבת שמן סתומה.

תחליף את הרצועה ולא תהיה לך בכלל בעיה,עניין של 1800 ש"ח,לא בשמיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 919 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...