Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נורית כרית אוויר דלוקה- סיאט איביזה ידנית 2016

seat2005
שימו לב! השרשור הזה בן 660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חודש מאוחר יותר...

חברים, אני כבר נואש מהתקלה הזו. לא מצליחים לפתור את הבעיה והיבואן מבקש 4100 שח בלי עבודה לחלק חדש ! 

חיפשתי באינטרנט וזה החלק שצריך

https://cars245.com/en/item/seat-6J4857705RAA-three-point-safety-belt/

ממליצים על האתר הזה ? איך אפשר לדעת אם אפשר להעביר במכס ? 

240 דולר מבקשים שם... 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כפי שציינתי בעמוד הראשון, יש מספר וריאנטים למק״ט הזה ואני לא יודע אם מה ששלחת זה בהכרח זה. כבר הצעתי לך בעבר לפרק את קורת B ולגשת למותחן של החגורה כדי לבחון את החיבור שם, ועל הדרך לראות את המדבקה עם המקט. לחילופין, בדוק עם צ’מפיון איזה מקט אתה צריך. 

לגבי cars245 - אכן אתר מאוד אמין ומוכר. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@Fraysa כבר עשיתי את זה ועדכנתי. הנורית נכבית ונדלקת לאחר שעתיים  שלוש. 
אם אני מזמין דרך האתר הזה האם עליי לשלם מכס, מע"מ או להיתקע במכס מסיבה כלשהי ? 

תודה ! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא קורא את מה שאני רושם. ביקשתי שתפרק את זה כדי לבחון את המק״ט המדויק משום שיש עשרות ואריאציות למק״ט הזה. 

לגבי ייבוא החלק לארץ - משום שמדובר בחלק בטיחותי שווה לבדוק במשרד התחבורה או להרים אליהם צלצול. המענה האנושי שלהם די מהיר, כנ״ל במייל. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

החלפתי את כל החגורה יחד עם החיישן והמותחן, החיישן בחגורה הראשונה היה שבור, ובאמת התקלה נעלמה לשבוע בערך. כעת היא שוב נדלקה ! אני משתגע מזה. מה אתם חושבים ?? מה הסיכויי ששוב יש תקלה ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 חודשים מאוחר יותר...

היי שוב אני, 
נראה שאני לא מצליח לצאת מהתקלה הזו. 
עד כה הוחלפה חגורת בטיחות עם מותחן, זמן קצר אחרי זה חזרה התקלה שוב. פניתי לחשמלאי רכב שנראה מבין דבר שיבדוק למה הנורה נדלקה שוב. הוא חשף את החוטים שמחברים את החגורה למחשב ומצא שם נגד שמישהו אחר התקין, כנראה כדי לעקוף את התקלה שהייתה בחגורה הקודמת. 

חשבתי שזה נגמר והתקלה טופלה אך כמובן שהתבדאתי.
מה עוד יכול להיות ? האם יש עוד רכיב בדרך שיכול להיות מקולקל ? האם זה יכול להיות המחשב או הבקר שמחוברת אליו החגורה ??

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 660 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...