Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

נסעתי בלי ווייז - קיבלתי שלילה

שימו לב! השרשור הזה בן 937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אין בעיה לא להיות נוכח במשפט, אם יש ב"כ שמייצג אותך. אם אין אף אחד בכלל, לרוב זה יסתיים בהרשעה ללא התחשבות בשלל נסיבות מקילות באם קיימות (כי פשוט אין אף אחד שיאמר אותן ).

טרם הפקדת רשיון נהיגה, דבר שבהחלט יכול לעלות בעת טיעונים לעונש.

להערכת נזק שלך, תוסיף 3 חודשי פסילה (ככה"נ על תנאי, אך לא מן הנמנע שגם בפועל לאור חומרת העבירה)

• אהבתי 1

God decides how long your life will be,you decide how wide it will be

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 93
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני כשעה, london130 כתב:

אני לא יהיה בארץ זמן המשפט בכל מקרה. האם השופט נוהג להחמיר אם הנאשם אינ נוכח עקב מגורים בחו"ל? למה?

אתה יכול להודות בכתב ולבקש התחשבות בגללxyz. אם לא תגיע ולא תודה בכתב השופט בטח לא יגיד לעצמו זה בחור רציני וטוב אז איך אני הולך לקראתו.

• אהבתי 1

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פות''ש, ישנה נקודה שככל הנראה לא ברורה לך:

הפסילה התחילה כבר, ותיגמר 30 יום אחרי שתפקיד את הרישיון. דהיינו, תפקיד עוד שבועיים, השלילה תהיה למעשה לחודש וחצי.

אם אתה מאמין שיכולים לקלקל, תאמין שיכולים לתקן.

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, tinoki כתב:

פות''ש, ישנה נקודה שככל הנראה לא ברורה לך:

הפסילה התחילה כבר, ותיגמר 30 יום אחרי שתפקיד את הרישיון. דהיינו, תפקיד עוד שבועיים, השלילה תהיה למעשה לחודש וחצי.

כנראה שלא הבהרתי את עצמי מספיק.

אני עכשיו בישראל,  עוד שבועיים אני נוסע חזרה הביתה, אני גר בחו"ל, אולי עוד חצי שנה אני יבוא שוב לביקור בישראל, כל זמן שאני לא יכול לנהוג כרגע זה לא משנה לי אם הפסילה תיגמר עוד חודש או חודשיים.

ולמען הסר ספק, אפילו שעדיין לא הפקדתי את הרישיון אני לא נוהג מאז הפסילה.

toyota avensis 2007 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני לא יודע מה החוקאומר במקרים כאלה אבל לא כדאי לוודא שפסילה פה לא תפסול את הכשירות שלך לנהוג במדינה בה אתה חי?

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 שעות, Keyser Söze כתב:

אף פעם לא במקומות חשוכים. השוטרים מחוייבים לפעול במקום מואר. זו גם הסיבה שצוין בדוח "תאורת כביש תקינה".

מקריאה מהירה של הדו"ח, ומבלי להיכנס לעניין המהירות עצמה, מהירות התכן, ונסיון/מקצועיות הנהג, ניתן להבחין במספר רב יחסית של כשלים:

הראשון - כן, ברור, עניין המהירויות השונות.

השני - סעיף אישום לא מתאים (אם מגיעים למסקנה ש-149 היא שגיאת סופר).

השלישי - לא מצויין אופן העמידה של הניידת - עמדה בניצב, במקביל, פנים אל מול התנועה או עם כיוון התנועה.

הרביעי - לא מצויין מצב הניידת - מונעת או דוממת; בלם יד משוך, או לא; הילוך משולב ב-P או ב-D.

החמישי - לא מצויין נקודת העצירה.

השישי - לא מצויין בדיקת ווידוא תמרורים.

השביעי - בהפעלת לילה, על פי נהלי בטיחות להפעלת ממלז, כמו גם בכביש עם 3 נתיבים, יש לפעול עם אתת.

השמיני - על פי הוראות הפעלת ממלז, על הרכב הנמדד להיות בודד בנתיבו. עובדה זו לא מצויינת בדו"ח, וישנה עדותך שהייתה תנועת רכבים נוספים באותה העת.

ולציין - בכל אלה אין בכדי לערער על אמינות המדידה עצמה. אלא שהעליון דרש הפעלה בידי שוטר מיומן ומקצועי. האף שכל כשל בפני עצמו אינו מעיד על דבר, הרי שצביר הכשלים כולם, יכול להעיד על הפעלה בידי שוטר שאינו מקצועי דיו, ובכך, אולי, להביא עד לכדי זיכוי. הכל תלוי בשופט...

נקודות שיכולות להיות לרעתך:

1. היעדר הכחשה על אתר.

2. תיעוד מצלמת הגוף, שיכולה לכלול פרטים מפלילים.

3. העובדה שהדוח עבר עין בוחנת של קצין, שהחליט לפסול לך מנהלית על פי הכתוב בדו"ח ועל פי דברים, אולי מפלילים, שאמרת בשימוע.

4. ריבוי העדים. אם תבחר להישפט, יהיה תמוהה בעיני השופט אם תבחר שלא להעיד מי שיכול להעיד לטובתך. כך שיהא עליך להעיד את כל נוסעי הרכב או את רובם. לו נסעת כחוק, עובדה זו הייתה לטובתך. ברם, אתה מודה שנסעת במהירות גבוהה מהמותר, ולכן יש צורך שכל העדים יהיו מוכנים לעבור עבירה פלילית ולשקר עבורך על דוכן העדים (ניתן להניח ששאלת מהירות נסיעתך תופנה אל העדים).

5. ותק נהיגה (או היעדרו)

מה שאני חושב זה שלא כדאי לך להתעסק עם זה בעצמך, כי למרות שיש הרבה כשלים והרבה דברים שפועלים לטובתך, הרי שיש גם כאלו שפועלים לרעתך. ךדעתי, אם חשוב לך הרשיון והנקודות - פנה לעו"ד טוב, ושלם את ה-$$$ שיבקש (וגם זה לא מבטיח זיכוי).

בהצלחה וסע זהירות!

לא יודע מה אומר החוק

אני כמה פעמים נתקלתי בניידות שעד שהייתי ממש קרוב אליהן לא ראיתי שהן שם

הניידת ממש לא נמצאת מתחת לפנס  שמאיר אותה

אלא בצל במקום שקשה לראות, בפינה, במקום חשוך וכו'

זה שהניידת עומדת במקום חשוך לא  מחייב שהרכבים שמצולמים נמצאים במקום חשוך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תלוי כנראה בשוטר.

עברתי ליד ניידות שלא רואים כמעט בכלל וגם ליד ניידת שעמדה גלוי ועם צ'קלאקה שאתה רואה 4 קילומטר לפני שאתה מגיע לטווח שלו.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שאלה לגבי מה שנאמר כאן: האם לזירת מהירות מתבצעת רק בכביש מואר?

היינו בקטעים חשוכים בכביש 70 לדוגמא, כביש 6 או 2 אין לזירה בקטעים חשוכים?

ובכבישים חשוכים בהם יש צמתים מוארים, תיתכן לזירה אם הניידת בקטע מואר (בקרבת הצומת) או הפוך? 

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש הגדרות מדוייקות למה מותר ומה אסור. ראה כאן (עמ' 53)

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 38 דקות, sperial כתב:

יש הגדרות מדוייקות למה מותר ומה אסור. ראה כאן (עמ' 53)

תודה ספריאל.

האם אי עצירת כלי רכב כשיש רכב נוסף במקביל היא ייחודית ללילה?

- רבי נחמן מברסלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא זוכר וכרגע הטאב סגור.

יש לך הוראות לשעות היום, עמוד אחד קודם. 

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלילה תאורה = תאורת רחוב מהמקום בו שוהה הניידת ועד ל 300 מטרים לפחות  לפניה כלומר כל האיזור בו מותר ללזור .

בלילה חייב להיות רכב בודד על הכביש

ביום אין בעיה שיהיו כמה כלי רכב בנתיבים השונים אפילו בנתיב שבו נמצא הרכב הנלזר אבל כמובן מאחוריו.

ישראל סבא בסבבא של 🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰🥰

😍😍😍

יששששש נבחרת כדורגל

סלע כתב " מתים רק פעם אחת , חיים כל יום מחדש

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 23 דקות, ישה כתב:

בלילה חייב להיות רכב בודד על הכביש

בנתיב שלי אני לא זוכר אם היו עוד רכבים אבל בנתיבים האחרים היו עוד רכבים מסביב.

האם העובדה שהדוח ניתן שלא כחוק יכולה לבטל את הדוח? או שצריך ממש לכפור באשמה (מה שאני כנראה לא הולך לעשות)?

יענו אני אומר 'אתה צודק נסעתי מהר אבל הדוח ניתן שלא כחוק'.

toyota avensis 2007 manual

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מבלי להעליב, אני חושב שאתה מבזבז את זמנך בשאלות כאלו שאותן אתה צריך לשאול עורך דין מומחה ולא כאן בפורום.

ככל שתתעכב ולא תיוועץ בעורך דין - אתה תמשיך לחיות באפלה ולהיות בחוסר ודאות ולסכן את רשיונך יותר ויותר. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 937 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...