Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום כיפור עוד מעט מגיע ואני מחפש מקום במרכז לעשות על האש

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 952 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 3 דקות, Night Driver כתב:

קודם כל מרכולים לא סגורים. רק בתי עינוגים (אפילו לא מסעדות).

תקצה את היום אבל תן לי את החופש לבחור איך אני מתמודד עם הערך. למשל יום הזיכרון שהעלת, אצלנו זה יום אבל ובארה"ב זה יום של מנגלים. הם פחות אוהבים את הבנים שלהם?

בליל יום הזכירון נסגרים בפועל סופרמרקטים, מסעדות וכו' החל מ 19.00.

לגבי הצעתך איך לזכור/לציין/לחגוג - אני בעד. מסכים איתך.
צריך רק שרוב הציבור יסכים איתנו ולהעלות זאת כתיקון לחוק. עד אז, אנחנו במיעוט, וזו מהותה של דמוקרטיה. הרוב קובע (עם איזונים כמובן לזכויות הפרט)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Night Driver כתב:

תקצה את היום אבל תן לי את החופש לבחור איך אני מתמודד עם הערך. למשל יום הזיכרון שהעלת, אצלנו זה יום אבל ובארה"ב זה יום של מנגלים. הם פחות אוהבים את הבנים שלהם?

בשנתיים שגרתי בארה"ב הבנתי שזה עובד ככה: משפחות שכולות מתאבלות, כל השאר חוגגים.
לא הייתי רוצה שזה יקרה אצלנו.

• אהבתי 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד עם בחור אמריקאי שהוא ממשפחה של אנשי צבא ואיבד אח בעירק. כשדיברנו פעם על ימי זיכרון הוא אמר שאחרי הטקסים הם גם יוצאים לעשות על האש כי בשביל החופש הזה אחיו נהרג. פשוט הבדלי השקפה.

אישית גם לי זה צורם אבל יכול להיות בגלל שאנחנו התחנכנו אחרת ואצלנו כמעט ואין משפחה שזה לא נגע בה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 3 שעות, Night Driver כתב:

אצלנו המנגלים זה יום אחרי יום הזיכרון.

חוץ מזה, למה שארצה שהמשפחה שלי תסבול בגלל שנהרגתי במלחמה? ההיפך, עדיף שיחגגו ויהיו שמחים ביום הזה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

זה כבר עניין של השקפה.

אני גם אמרתי לאשתי שכשיגיע יומי כשיראו איזה שדה בדך שיאטו, יפתחו את הדלת ויזרקו את הגופה שלי לשדה שלפחות בעלי החיים יהנו (יש הרבה בשר משויש בשומן. אפילו קיסם מתכת יש כבר בפנים) אבל זו התפיסה שלי.

קברים אף פעם לא דיברו אליי והאבן זה לא האדם שהשאריות שלו נמצאות מתחתיה. עהבורי האדם זה הזכרונות וההיכרות שלי איתו. מצד שני יש הרבה אחרים שחושבים אחרת וזה לא פחות לגיטימי.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

יהיה לך משעמם כרוח רפאים לבד בשדה. עדיף להיות בבית קברות, יהיו לך שכנים לדבר איתם.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 18 שעות, Night Driver כתב:

גם לי יש לא מעט טענות על התכנון שלו.

הזכרת לי את הבדיחה על ממציא ההארלי דיווידסון שנפגש עם אלוהים. אולי ישן ומוכר, אבל טוב 😄

הבעלים והמייסד של מותג האופנועים "הארלי דייוידסון", ארתור דייוידסון,
מת ומגיע לגן-עדן.
בשערי הכניסה פוגש אותו המלאך האחראי ואומר לו: "בגלל שהיית אדם טוב
והאופנועים שלך שינו את העולם, אתה ראוי לבחור לצד מי תבלה בגן-עדן".
ארתור דייוידסון חושב קצת ואומר "אני רוצה לבלות קצת עם אלוהים".
המלאך עולה איתו למעלה, אל פסגת גן העדן, ומכניס אותו לחדרו של אלוהים.
כשהוא נכנס, אלוהים מזהה אותו ואומר "אז אתה הבחור שהמציא את אופנועי
ההארלי דייוידסון?"
"כן, זה אני..", אמר ארתור.
"מה הביג דיל להמציא משהו לא יציב, שרק עושה רעש?"
"סלח לי, אלוהים, אבל אתה לא זה שהמציא את האישה?", שאל ארתור.
"אה, כן...", ענה אלוהים.
"אז אם אנחנו כבר מדברים, מקצוען למקצוען, יש פגמים רציניים ביצור של ההמצאה שלך:
יש חוסר עקביות מחריד בין הדגמים בחלק הקדמי.
יש נטיה להגיע לרעשים נוראיים במהירויות גבוהות.
האיזור האחורי נוטה להיות רך מדי עם השנים ולא שומר על יציבות.
הכניסה קרובה מדי לאיזור הפליטה.
הוצאות התחזוקה פשוט לא אנושיות.
"הממ", תהה אלוהים, "יתכן שיש אמת בדבריך. המתן רגע".
אלוהים הלך למחשב העל שלו, הקליד כמה אותיות וחיכה לתוצאות.
המחשב הדפיס נייר ואלוהים לקח אותו לידיו וקרא.
"ובכן, יתכן וההמצאה שלי מלאת פגמים", אמר אלוהים לארתור, "אבל לפי
הנתונים הסטטיסטיים שאני רואה כאן, יותר גברים רוכבים על ההמצאה שלי מאשר
על ההמצאה שלך".
עריכה אחרונה על ידי שביט
  • מצחיק 4

סוזוקי ג'ימני His side- JLX-L 2006 [   ] [][][][][] [   ]

טויוטה קורולה Her side- GLI 2013

שימרו על מרחק בכביש ועל קירבה בלב

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, SlowRide כתב:

זה מרגיז, אבל גם מרגיז שסוגרים כבישים בשביל אירוע ספורט או תהלוכה או כל דבר אחר. אין מה לעשות, אתה חולק את המרחב הציבורי עם אנשים עם רצונות שונים. 

מסכים לחלוטין.

כן, למה לי לרצות לעבור בכזה מקום מסריח? יש דרכים נוספות לעבור בהן ואם אין, אנשי העיר שלך יבינו שהכביש הראשי זה מחוץ לתחום כמו שברחוב ז'בוטינסקי בבני ברק נוסעים בשבת.

לא, לא הבנת!!! אסור! לך! לאכול גלידה. בכלל. לא ברחוב, לא בעיר ולא במדינה שלי שבה הדת שלי שולטת. אתה תמשיך להתחשב?

איזה התעלמות? אם אתה זולל בייקון ליד חרדי רנדומלי ברחוב הוא אמור לעשות משהו?

אמור? לא. האם יקרה משהו? מאד יכול להיות. לא חסר קבוצות של חמומי מח, ולא חסר הרבה כדי שקבוצה של חובשי השועלים המתים תתקוף אותך על פגיעה ברגשותיהם.

למה שחילוני ירצה לגור בשכונה חרדית, או ההפך? חרדי צריך את הקהילה שלו כדי לקיים את אורח החיים הזה והחילוני לא רוצה לגור בתוך קהילה כזו.

קשה לי לחשוב על סיבות לחילוני - אולי אם השכונה היא במיקום מעולה.

הדתיים רוצים לעבור לגור בשכונות חילוניות כדי להתחיל לעשות TERRAFORMING :lol:

אף אחד לא מכריח אותך לגלגל רצועת עור ברחוב או ללכת לטקסים פגאניים ואם אתה מסרב להצעות המגונות האלה אין לזה שום השלכות שליליות עבורך.

ילדים זה עניין אחר, ואם מבוגר זר יפנה לילד שלי ברחוב אני אדאג לפנות אליו בחזרה. את הילדים צריך לחנך בבית להתעלם מזרים ברחוב.

יש לא מעט דברים אחרים שכן מכריחים אותי- בפסח אני צריך למצוא סופרמרקט אחר ויקר יותר משמעותית כדי לרכוש את האוכל הקבוע שלי.

בעיר שלי ספציפית לפחות יש תחבורה ציבורית לאורך כל השבת, אז לפחות פה לי אישית אין תלונות. שאר הארץ, זה כבר סיפור אחר.

ההתחלה של ההפרדה המגדרית במוסדות ציבוריים מהווה בעייה מבחינת כבוד האדם וחירותו, וזה לאט לאט מחמיר.

לפי מה שאני רואה, בבתי הספר מתחילים להעביר יותר ויותר חומרים דתיים גם במקומות לא קשורים בשיט כמו מתמטיקה ואנגלית (רואה את זה בפייסבוק, אין כח לחפש).

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, SlowRide כתב:

יהיה לך משעמם כרוח רפאים לבד בשדה. עדיף להיות בבית קברות, יהיו לך שכנים לדבר איתם.

בבית קברות כולם שותקים ולא זזים.

בשדה לפחות יש בעלי חיים ואפשר להבהיל כל מיני מטיילים. בייחוד בלילה.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני מעדיף באיזה ארמון גדול, לפחות שיהיה נדל"ן לנוח בו.

מיקומים פרקטיים לעשות על האש אני לא אקבל בפוסט. שזה בסדר גמור. 

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, DareDevil כתב:

אני מעדיף באיזה ארמון גדול, לפחות שיהיה נדל"ן לנוח בו.

ילדון, אתה מכוון נמוך מדי. 

אני יקיריי, מכוון למקום הכי יקר פה בארץ כנען. 

חדר במלון דן אילת לסופ"ש והזמנה באותו היום. 

• מצחיק 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם כבר, אז בסוויטה נשיאותית בקומה האחרונה של בורג׳ ח'ליפה.

אבל אילת עדיין תהיה יותר יקרה נראה לי.

פלוס לא נראה לי שאתה תהיה הראשון שעשה דבר כזה. בטוח שכבר פינו משם כל מיני שלקחו קוק מקולקל.

• מצחיק 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 18 שעות, ברווז כתב:

לא, לא הבנת!!! אסור! לך! לאכול גלידה. בכלל. לא ברחוב, לא בעיר ולא במדינה שלי שבה הדת שלי שולטת. אתה תמשיך להתחשב?

מה זה אסור? יש חוק? אם אני אוכל גלידה יבוא שוטר? אז אני עובר למדינה אחרת. אבל זה (עדיין) לא המצב פה. עם כל השיט שיש פה לדעתי אנחנו עדיין מאד רחוקים מזה.

לפני 18 שעות, ברווז כתב:

לא חסר קבוצות של חמומי מח, ולא חסר הרבה כדי שקבוצה של חובשי השועלים המתים תתקוף אותך על פגיעה ברגשותיהם.

המציאות מוכיחה אחרת. רוב המקרי התקיפות האלה מתרחשים במעוזים של חרדים, והתוקפים תמיד משתייכים לאיזה פלג קיצוני או שיש להם איזו בעיה נפשית. אני נוסע הרבה באוטובוסים, רואה חרדים ו"חשופיות" משתמשים באוטובוס ואין תקיפות ושום דבר. הפעם היחידה שראיתי משהו יוצא דופן היה כשאישה רוסיה מבוגרת מאד התחילה להרביץ לאיזה חרדי עם התיק שלה כי הוא לא הסכים לתת לה לשבת לידו במושב הקדמי ששמור לזקנים. תכלס מגיע לו.

לפני 18 שעות, ברווז כתב:

קשה לי לחשוב על סיבות לחילוני - אולי אם השכונה היא במיקום מעולה.

הדתיים רוצים לעבור לגור בשכונות חילוניות כדי להתחיל לעשות TERRAFORMING

הדתיים מעדיפים שיבנו להם שכונות כדי שיהיה להם קל לקיים את אורח החיים שלהם בלי להפריע לאחרים. הם לא עוברים לשכונות חילוניות במטרה להפוך אותן לדתיות, זה תוצר לוואי של הגירה בגלל חוסר מקום.

לפני 18 שעות, ברווז כתב:

ההתחלה של ההפרדה המגדרית במוסדות ציבוריים מהווה בעייה מבחינת כבוד האדם וחירותו, וזה לאט לאט מחמיר.

איזה הפרדה מגדרית יש במוסדות ציבוריים חוץ מהפרדה לנשים וגברים בשירותים הציבוריים? 🙂

• אהבתי 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, SlowRide כתב:

מה זה אסור? יש חוק? אם אני אוכל גלידה יבוא שוטר? אז אני עובר למדינה אחרת. אבל זה (עדיין) לא המצב פה. עם כל השיט שיש פה לדעתי אנחנו עדיין מאד רחוקים מזה.

עובר למדינה אחרת כדי להתחשב ברגשות של דת שהיא לא שלך? מעניין.

וזה חלקית כן המצב פה. 

הדת אוסרת על נסיעה בשבת. אז אין תחבורה ציבורית יומיים בשבוע.

הדת אוסרת על אכילת מזון מסויים במשך שבוע בשנה- לא מוכרים אותו בסופרים הרגילים במשך אותו שבוע. 

המציאות מוכיחה אחרת. רוב המקרי התקיפות האלה מתרחשים במעוזים של חרדים, והתוקפים תמיד משתייכים לאיזה פלג קיצוני או שיש להם איזו בעיה נפשית. אני נוסע הרבה באוטובוסים, רואה חרדים ו"חשופיות" משתמשים באוטובוס ואין תקיפות ושום דבר. הפעם היחידה שראיתי משהו יוצא דופן היה כשאישה רוסיה מבוגרת מאד התחילה להרביץ לאיזה חרדי עם התיק שלה כי הוא לא הסכים לתת לה לשבת לידו במושב הקדמי ששמור לזקנים. תכלס מגיע לו.

סנונית ראשונה מבשרת על בוא האביב וכך הלאה.

מעניין, לא חסר פלגים קיצוניים בכל רחבי הארץ, וגם לא כאלו עם בעיות נפשיות. 

שורה תחתונה, אתה עדיין לא תלך ברחוב תוך כדי לעיסת בייקון עסיסי, ולא משנה הסיבה (התחשבות, סיכוי להתפתחות אירוע, WHATEVER גבר).

הדתיים מעדיפים שיבנו להם שכונות כדי שיהיה להם קל לקיים את אורח החיים שלהם בלי להפריע לאחרים. הם לא עוברים לשכונות חילוניות במטרה להפוך אותן לדתיות, זה תוצר לוואי של הגירה בגלל חוסר מקום.

אחחחח התמימות...

איזה הפרדה מגדרית יש במוסדות ציבוריים חוץ מהפרדה לנשים וגברים בשירותים הציבוריים? 🙂

אוניברסיטאות. למשל. שמתי קישור בהודעות קודמות. 

אירועים למשל. היה בחדשות לפני כמה חודשים. 

מתחילים לצוץ עוד ועוד דברים שבהם יש דרישה (דרישה! לא פחות) להפרדה מגדרית.

ערוץ היוטיוב שלי: BuildiT - DIY Israel.

מעוניינים לעזור לחתולי הרחוב? מחפשים מתנה מיוחדת?

סבונים 100% טבעי ובעבודת יד- כל ההכנסות קודש לטיפול בחתולים. דברו איתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...