Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

יום כיפור עוד מעט מגיע ואני מחפש מקום במרכז לעשות על האש

DareDevil
שימו לב! השרשור הזה בן 949 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• תגובות 135
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

לפני 21 שעות, discoTD5 כתב:

לא הבנתי את התכנית. 

להעמיס מנגל, בשר, שתיה, שמן, בצל, שולחן קטן, כסא לשבת, איזה פנס, פחמים, וללכת ברגל עם כל זה לאנשהו, ואז לחזור עם הכל ברגל? 

או שאתה מתכנן לעשות את זה ברכב? 

סתם מסקרנות כי כמה העלו את אותה שאלה.

אני חרדי וודאי שאני צם וכ'ו.

אבל נשמע שיש איסור לחילונים לנסוע בכיפור? זה לא ידעתי.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Just now, yd b-4 כתב:

אבל נשמע שיש איסור לחילונים לנסוע בכיפור? זה לא ידעתי.

יש 2 בעיות בעיקר:

1. יום כיפור לא מכוסה בפוליסות ביטוח.

2. יש כאלה שזורקים אבנים, כי זה פוגע להם ברגשות.

יש היאמרו שזאת כפיה דתית, אבל מנגד, בגלל שזה רק יום אחד בשנה כזה, אז מותר, כי זה לפי התקן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

באיזו פוליסה ראית שיום כיפור לא מכוסה ?

החריגה היחידה שידועה לי היא של שירותי הגרר שלא פועלים

ואם לא יהודי נוסע בישוב לא יהודי גם אז אין ביטוח ? לא נשמע לי סביר

עריכה אחרונה על ידי zvigolden
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, פינדר כתב:

מי חרא?

מי שרוצה לעשות פעולה, הרחק מאנשים שעלולים להיפגע מהפעולה הזו?

זה ממש לא מתייחס לפות"ש אלא לחלק השני שמתייחס לחוסר הנכונות להתייחס בכללי לרגשות של אחרים.

לפני 47 דקות, snoop90 כתב:

יש 2 בעיות בעיקר:

1. יום כיפור לא מכוסה בפוליסות ביטוח.

2. יש כאלה שזורקים אבנים, כי זה פוגע להם ברגשות.

יש היאמרו שזאת כפיה דתית, אבל מנגד, בגלל שזה רק יום אחד בשנה כזה, אז מותר, כי זה לפי התקן.

אין שום בעיה לנסוע בכיפור 

כשהייתי צריך להגיע בכיפור לבית חולים עקב קרוב מאושפז שהיה זקןק לסיוע נסעתי בערב כיפור מאוחר בלילה מבית החולים הביתה (ואפילו לקחתי טרמפיסט בדרך) וחזרתי מוקדם בבוקר. לא הייתי היחיד על הכביש.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 54 דקות, Night Driver כתב:

זה ממש לא מתייחס לפות"ש אלא לחלק השני שמתייחס לחוסר הנכונות להתייחס בכללי לרגשות של אחרים.

אני משתדל מאוד לכבד אחרים.

מעולם לא צמתי ביום כיפור אבל גם לא אכלתי בחוץ או משהו בסגנון. בטח שלא עשיתי על האש.

למעשה גם בבית אני אוכל משהו קטן בשקט, כי אשתי צמה.

רק מפריע לי שבישראל תמיד יש צפייה שהחילוני יכבד את הדתי, אבל זה לא עובד בכיוון השני.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הוא דווקא מכבד ואומר שהוא רוצה לעשות רחוק מאנשים.

לי אישית מפריע ששכן חוסם לי עכשיו במשך חודש חצי מהחלונות שלי כי הוא בונה סוכה באורך 12 מטר ואני מניח שלא רק לי אבל אני מבין שיש חג ומכבד. 

גם יש שחוסמים רחובות בעיר בשבת בגלל שזה אזורים דתיים, שבהשכרה בבתים ובישובים מסוימים מפלים על רקע דתי חילונים , שזורקים אבנים על רכבים.

זאת מדינה מורכבת.

עריכה אחרונה על ידי nameuser
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גם אני כמוך. מעולם לא צמתי אבל מעולם לא יצאתי עם אוכל ואוכל בבית בקטנה.

לגבי הדתיים יש כל מיני. יש שיכבדו את דרך החיים שלנו ויש שלא. לא מוכן להתייחס אליהם כאל מקשה אחת.

לפני 4 דקות, פינדר כתב:

אני משתדל מאוד לכבד אחרים.

מעולם לא צמתי ביום כיפור אבל גם לא אכלתי בחוץ או משהו בסגנון. בטח שלא עשיתי על האש.

למעשה גם בבית אני אוכל משהו קטן בשקט, כי אשתי צמה.

רק מפריע לי שבישראל תמיד יש צפייה שהחילוני יכבד את הדתי, אבל זה לא עובד בכיוון השני.

תודה הגברת שרה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 4 דקות, פינדר כתב:

רק מפריע לי שבישראל תמיד יש צפייה שהחילוני יכבד את הדתי, אבל זה לא עובד בכיוון השני

אני חושב שזה כן עובד גם לכיוון השני רק שלא שומעים על זה יותר מדי כי זו התנהגות נורמלית. ברוב המקרים דתי לא צריך לעשות משהו מיוחד כדי להתחשב בחילוני. 

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היכן ראית שלא עובד?

ראית קומץ? שוליים?

יותר חילונים ח... יש מחרדים ח... פשוט חילונים יש יותר.

כמה כותרות על כמה בדיקות קורונה שגויות ורדיפה הזויה בזמן שאחינו החילונים נופשים בחו"ל והמוסלמים נוסעים למכה וחוזרים לארץ בתקופת הקורונה.

בקיצור שכל אחד יכבד את עצמו ויכבד את השני באשר הוא ללא הבדל דת גזע ומין.

שוב טוען בתוקף שלו הודעה זה של פות"ש הייתה על יום השואה התגובות כאן היו שונות לחלוטין, מקומם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני שונא את ה"תחושה" של כיפור - לכן כל שנה(כבר 7 שנים חוץ משנה משעבה) דואג לעלות על מטוס לפני ולחזור אחרי(בדרך כל גם לקפריסין - שלא יהיה היסחבות או יקר מידיי) ככה לא מרגישים את היום הזה, פשוט.

• אהבתי 1
  • רעיון טוב! 1

Mazda 3 touring 5 doors 2.0 6MT 2014 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הנקודה שלי היא שהמקסימום שנדרש מדתי הוא לאפשר לחילוני לחיות את חייו. לא יותר מזה. אין ממנו דרישה לשנות ממנהגיו באופן אקטיבי.

בזמן שחילוני נדרש בפועל לא לאכול בחוץ בכיפור, לא לנסוע, לא להסתובב עם חמץ בפסח, לכסות את הגוף המקומות מסויימים (במיוחד נשים), ועוד ועוד.

״צדקתי בעבר, עדיין אני צודק, תמיד אני צודק.״

מ.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 דקות, אליהו שבת כתב:

בקיצור שכל אחד יכבד את עצמו ויכבד את השני באשר הוא ללא הבדל דת גזע ומין.

שוב טוען בתוקף שלו הודעה זה של פות"ש הייתה על יום השואה התגובות כאן היו שונות לחלוטין, מקומם.

אבל הוא מכבד, שואל איפה הוא יכול לעשות בלי שיפגוש דתיים.
מעניין שאתה לא רושם על החרדים שביום השואה פותחים מנגלים בגן סאקר בטענה ש"אנחנו לא עומדים בצפירה כי זה נוצרים".
(שומר וצם מאז גיל 10, פשוט לא אכפת לי מה פות"ש יעשה).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא נכון לומר "החרדים עושים מנגל ביום השואה" .
יש מי שאוהב ללבות שנאת חינם ולצלם אנשים בודדים כדי לייצר כותרת.

בסגר הראשון כמדומני כשהתגוללו על "החרדים" כמה "הם" מזלזלים (נכון , היו גם שם חסרי אחריות)

הסתובבתי בתל אביב באיזור נחלת בנימין וראיתי שם מאות צעירים וצעירות חילוניים שזלזלו לגמרי בבידוד ובמסכות.

רק מה - ערוצים  12 ו 13 לא שלחו צלמים כי הצעירים הנ"ל הם "משלנו"

עריכה אחרונה על ידי zvigolden
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...