Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סלטים משובחים

boy23
שימו לב! השרשור הזה בן 947 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אז חשקה נפשי בסלטים משובחים וטעימים! די לצבר, לא לאחלה. רוצה משהו טעים בלי טעם תעשייתי, כי המטבח ואני לא חברים.

אני מאוד מתחבר לסלטי משני באמת שהם טעימים עם מבחר מאוד רחב הבעיה היא שאני ממש לא גר באזור, אז אמרתי אולי אתה מכירים פתרון אחר?

אתם יודעים חומוס,טחינה,סלק,גזר,טונה,חצילים,מטבוחה,פלפלים חריפים וכהנה וכהנה... 🤤

התרגשות הודעה ראשונה פה 🤭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, boy23 כתב:

כי המטבח ואני לא חברים.

אפשר לנסות ולהכין לפחות חלק מהסלטים,

זה בטוח יהיה יותר טרי.

יש הרבה מאוד אתרים עם מתכונים לסלטים

(חלקם לא שגרתיים),

זו דוגמה אחת:

http://mablogeria.blogspot.com/2011/12/blog-post_10.html 

• אהבתי 2
  • רעיון טוב! 1

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיון,

להכין חומוס זה די פשוט.

והטעם עולם אחר לגמרי

ואם ממש אין לך כוח לבשל 

קופסאת שימורים של גרגרי חומוס 

טחינה גולמית. קצת לימון. קצת כמון ומלח.

לטחון בבלנדר.

די דומה לטעם של חומוסיה 

ואם יש לך מדיח. זה אפילו לא כאב ראש לשטוף את הבלנדר 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דווקא סלטי משני נמכרים בכל הסופרים באיזור שלי (כפ"ס), אבל אולי הם באמת לא מגיעים לאזור הצפון.

מעבר לזה, יש את הסלטים של מותג הבית של קשת טעמים. גם למותגי הבית של שופרסל ורמי לוי יש הברקות לפעמים (הם קונים מכל מיני יצרנים קטנים ולא מוכרים).

• רעיון טוב! 2

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, vadim6385 כתב:

דווקא סלטי משני נמכרים בכל הסופרים באיזור שלי (כפ"ס), אבל אולי הם באמת לא מגיעים לאזור הצפון.

מעבר לזה, יש את הסלטים של מותג הבית של קשת טעמים. גם למותגי הבית של שופרסל ורמי לוי יש הברקות לפעמים (הם קונים מכל מיני יצרנים קטנים ולא מוכרים).

יש רק בשופרסל דיל וגם זה עם היצע מאוד קטן 4-5 סלטים..

בחנות שלהם יש עשרות סוגים שונים פשוט מעצבן 🤐

אני לא הולך להכין כל כך הרבה סוגי סלטים פשוט אין לי כוח וזמן לזה. מעדיף לקנות וסלמתק..

אבל אחלה עצה אני אבדוק את סלטי הבית של רמי ושופרסל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, boy23 כתב:

אני אבדוק את סלטי הבית של רמי ושופרסל

חלק מהסלטים מיוצרים על ידי משני אז שים לב ליצרן

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 16 שעות, boy23 כתב:

בחנות שלהם יש עשרות סוגים שונים פשוט מעצבן 🤐

איפה החנות הזאת? נראה לי שווה לקפוץ לביקור, וגם לשאול למה הם לא מביאים את כל הטוב הזה לכל מקום.

פעם כשהייתי גר בחדרה, הייתה מכולת ליד השוק, שמכרו בה מתוצרת עצמית. אולי היא עדיין קיימת, שנים לא הייתי במקום הזה.

הפואנטה שלי זה אולי שווה לבדוק בכל מיני חנויות "אמא ואבא", אולי יש להם הפתעות. 

אם לא מפריע לך חוסר כשרות, הייתי מציע לך לבדוק בחנויות מכולת של רוסים. יש לנו בעדה תרבות סלטים די עשירה (יש אפילו כמה בלי מיונז).

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

אחותי קונה בחנות המפעל במודיעין, מעבר לטריות של הסלטים יש שם הרבה דברים שלדעתי בכלל לא משווקים וגם אלה שכן מגיעים לסופרים טעימים יותר משמעותית במעדניה שלהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 20 דקות, vadim6385 כתב:

איפה החנות הזאת? נראה לי שווה לקפוץ לביקור, וגם לשאול למה הם לא מביאים את כל הטוב הזה לכל מקום.

פעם כשהייתי גר בחדרה, הייתה מכולת ליד השוק, שמכרו בה מתוצרת עצמית. אולי היא עדיין קיימת, שנים לא הייתי במקום הזה.

הפואנטה שלי זה אולי שווה לבדוק בכל מיני חנויות "אמא ואבא", אולי יש להם הפתעות. 

אם לא מפריע לך חוסר כשרות, הייתי מציע לך לבדוק בחנויות מכולת של רוסים. יש לנו בעדה תרבות סלטים די עשירה (יש אפילו כמה בלי מיונז).

אני הייתי בראשון פשוט גן עדן. זה כמו להכניס ילד לחנות צעצועים לא ידעתי פשוט מה לקחת :)

הבעיה שזה באמת סלטים אז אי אפשר לשמור את זה הרבה זמן, צריך להיות תכליתי ופרקטי 🤣

יש שם גם בשרים, פסטלים, אוכל מבושל וממש ליד יש גם מסעדה אבל כל הסיפור הוא סביב הסלטים את כל השאר לא בדקתי.

אני לא מבין מה הבעיה להביא גם לצפון זה לא שחסר אוכלוסיה שתקנה, מילא לא לפתוח בנהריה אבל בחיפה נו באמת...

כן אין בעית כשרות, צריך לבדוק עוד מקורות בגלל זה שאלתי פה בפורום, אולי יש פה איזה חיפאי צדיק שמכיר  🤤

לפני 8 דקות, flytomars כתב:

אחותי קונה בחנות המפעל במודיעין, מעבר לטריות של הסלטים יש שם הרבה דברים שלדעתי בכלל לא משווקים וגם אלה שכן מגיעים לסופרים טעימים יותר משמעותית במעדניה שלהם.

אגב לפי מה ששמעתי במעדניות שלהם הם לא שמים חומרים משמרים, אכן יותר טעים אבל נשמר פחות זמן.

אלה הקופסאות עם החומרים המשמרים:

חומוס ביתי משני - קלוד ועידן דגים | המעדניה שלנו | סלטי משני

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המקור שאני מצאתי בינתיים שהוא הכי טוב לסלטים הכי טעימים - זה באופן מפתיע הקצב שלי.

הוא מביא סלטים של יצרן בשם "סלטי מונטה קרלו".

תנסה לפנות אליהם אולי יש להם משווק בצפון

• אהבתי 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון
לפני 8 דקות, m3x7r3m3 כתב:

המקור שאני מצאתי בינתיים שהוא הכי טוב לסלטים הכי טעימים - זה באופן מפתיע הקצב שלי.

הוא מביא סלטים של יצרן בשם "סלטי מונטה קרלו".

תנסה לפנות אליהם אולי יש להם משווק בצפון

הייתה תקופה שהיו מביאים לסופר השכונתי שלי, באמת לא רעים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש להם סלטים לא רעים, ויש להם סלטים מצוינים.

המצוינים למשל:

חצילים אפוי במיונז, חצילים על האש במיונז, פלפלית בלימון (פלפל חריף קצוץ, עם לימון ושום), טונה עם זיתים שחורים גמבה וכו'.

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש בטירת הכרמל איזה קייטרינג שמוכר סלטים, בעקר בסגנון מרוקאי. צמוד לאיזה אולם בצד ימין של הכביש הראשי. חייב לומר שאני מכיר אותו בעיקר מהטירוף של ערב פסח.

לאירוח שגרתי קונים במצה.

בעבר היינו קונים בדרך לקריית אתא (בסוף דרך דשנים ימינה), נדמה לי שנקרא כחול לבן או משהו דומה. אבל כבר כמה שנים לא היינו שם, אז איני יודע האם עדייןמפעיל).

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...