Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סלטים משובחים

boy23
שימו לב! השרשור הזה בן 946 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

מיונז לכשעצמו זה סבבה אבל הטעם שלו דומיננטי מדי ולא מתאים לערבב עם חציל. לפחות לטעמי.

• רעיון טוב! 1

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טחינה לא תחליף מיונז עם צ'יפס או סלט ביצים או סלט תפו"א. אבל ללא ספק עדיפה, למשל, עם חציל, ואפילו כבסיס לקינוחים מתוקים. הרי גם חלווה מבוססת על שומשום.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חברי המעגל הראשון

מטחינה עושים גם עוגיות ועוגות. בתכלס קוראים לזה "לחם טחינה" אבל זה יותר מרגיש כמו עוגה.

אומרים שהעתיד הוא אנרגיה סולארית, אז עברתי לסולר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.8.2021 בשעה 21:06, vadim6385 כתב:

ש דברים הרבה יותר גרועים שאנשים אוכלים, כמו גפילטע פיש, קולה זירו או מוח.

רק לידיעה כללית, 

איגוד הבריאות העולמי, ממושבו בקאבול, הוציא הודעה שקולה זירו, רצוי ביבוא מקביל מאוקראינה, היא אחד מאבות המזון. 

• מצחיק 1

www.car-pad.co.il - טיפים, חדשות, השקות, מבחנים, ועוד. על מכוניות. רק על מכוניות. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.8.2021 בשעה 21:06, vadim6385 כתב:

מה רע בחציל במיונז?

יש דברים הרבה יותר גרועים שאנשים אוכלים, כמו גפילטע פיש, קולה זירו או מוח.

אני אוכל גם חציל במיונז וגם מוח 🤣

בתאריך 13.8.2021 בשעה 01:29, Mr.Hybrid כתב:

המפעל נמצא ברמלה, אני מכיר את הבעלים ולדעתי הוא לא מוכר ללקוחות פרטיים.

נכון ונכון, אבל אפשר לשאול אותו האם יש חנות שקונה ממנו באיזור של פות"ש.

כאן ברדיוס של 200 מטר יש לפחות 3 חנויות שמוכרות סלטים שלהם.

לפני 20 שעות, יבגניפ כתב:

מונטה קרלו שליאור המליץ עליהם יש גם בסופרים במרכז וזה היה גם לא רע כשניסיתי.

יש כאלה שהם לא רעים (בטטה ברוטב טריאקי, פטריות ועוד כמה) ויש להם כאלה שפשוט מצוינים.

• רעיון טוב! 1

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 12.8.2021 בשעה 12:30, sperial כתב:

יש בטירת הכרמל איזה קייטרינג שמוכר סלטים, בעקר בסגנון מרוקאי. צמוד לאיזה אולם בצד ימין של הכביש הראשי. חייב לומר שאני מכיר אותו בעיקר מהטירוף של ערב פסח.

המקום נקרא "תיבולים", מומלץ לחובבי סלטים מרוקאיים. רק לשים לב לתשלום בחניה, מגרש החניה כיכב כאן לא מזמן עם מישהו שקיבל דוח חניה.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

חלק ממקרר הסלטים של אושר עד פתח תקווה

20210820_115845.thumb.jpg.d507cc2705c891fb72e91aeca7ffb71d.jpg

אם כי, יש לי תחושה שהם עמדו שם זמן מה, לא נראים יותר מדי טוב.

הייתי גם מציע לבדוק כל מיני סופרים שכונתיים קטנים, לפעמים הם מפתיעים במבחר הסלטים שהם קונים מספק מקומי כלשהו.

דוגמא למקום עם מבחר סלטים טוב (לא ארוזים), זה דוכן גן שמואל במרכז מסחרי גן שמואל. סופר עצמאי, שלפעמים יש בו דברים שלא ברור איך הם הגיעו לשם. לא כשר, למי שזה חשוב לו.

או חנויות מכולת של ערבים, גם הם יכולים להפתיע ולמכור דברים שהמשפחה מכינה בבית, או לחילופין, להביא סחורה ממדינות ערב או טורקיה, או שוב פעם איזה ספק קטן שמוכר רק במגזר.

אני אוהב אוכל.

• אהבתי 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, vadim6385 כתב:

חלק ממקרר הסלטים של אושר עד פתח תקווה

20210820_115845.thumb.jpg.d507cc2705c891fb72e91aeca7ffb71d.jpg

אם כי, יש לי תחושה שהם עמדו שם זמן מה, לא נראים יותר מדי טוב.

הייתי גם מציע לבדוק כל מיני סופרים שכונתיים קטנים, לפעמים הם מפתיעים במבחר הסלטים שהם קונים מספק מקומי כלשהו.

דוגמא למקום עם מבחר סלטים טוב (לא ארוזים), זה דוכן גן שמואל במרכז מסחרי גן שמואל. סופר עצמאי, שלפעמים יש בו דברים שלא ברור איך הם הגיעו לשם. לא כשר, למי שזה חשוב לו.

או חנויות מכולת של ערבים, גם הם יכולים להפתיע ולמכור דברים שהמשפחה מכינה בבית, או לחילופין, להביא סחורה ממדינות ערב או טורקיה, או שוב פעם איזה ספק קטן שמוכר רק במגזר.

אני אוהב אוכל.

שמע זאת תמונה רעה 😥

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 20.8.2021 בשעה 09:55, sperial כתב:

המקום נקרא "תיבולים", מומלץ לחובבי סלטים מרוקאיים

לחובבי הז'אנר,

27 סוגי סלטים:

עריכה אחרונה על ידי BEEKER

-

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים