Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

חברת פנגו -שירות מזעזע וחיוב לא מוצדק

שימו לב! השרשור הזה בן 956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

עלילתנו מתחילה יום ד' 4.8.21.

הגעתי למגרש חניה סמוך לאחד מאולמות הארועים בטירת הכרמל לעבוד עם אחי האמצעי באירוע.

ליד רחבת החנייה יש שילוט ברור (תמונה מצורפת בקובץ),שאומר,כי 3 שעות חניה ראשונות הן חינם בהפעלת אמצעי תשלום (פנגו /סלואו פארק)..

הפעלתי את הפנגו מייד עם הגעתנו בשעה 19 בערב עד 00 בלילה (שעת היציאה).

היום התקשרה אליי,נציגת שירות של פנגו והתריעה על חיוב חריג- שאלה אותי מה קרה ב 4.8..

שלחתי לה את התמונה,העניין הועבר לבירור וחזרו עם תשובה,לפיה החניתי באיזור שונה ממה שציינתי בפנגו ולכן,חוייבתי במחיר מלא (5.8 לשעה X 5 שעות חנייה) והם לא מתכוונים לזכות.

אז חברת פנגו מקטינה ראש,איפה הרכב חנה הם יודעים,השלט קיים,הנהג שלא מכיר את האיזור טעה בהגדרתו ולכן יגנבו ממנו גביית יתר 3 שעות,שהיו אמורות להיות חינם.

הודעתי להם חגיגית,שאם לא יהיה זיכוי תמה מערכת יחסינו ואשקול האם לפנות קדימה לאמצעי התקשורת (הכל כלול ישמחו לדעת).

אשמח בכל מקרה לשמוע גם את דעתכם.

IMG-20210815-WA0003.jpg

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

אין איש בעולם שיוכל אותי למחוק אצלך אני קיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאחר שהובהר להם שלא אוותר ואגיע עוד היום להכל כלול-הסכימו הפלא ופלא לזכות.

הם טענו,שצריך לשים לב לאיזור בו הרכב הוחנה (בולשיט מוחלט,הם יכולים לדעת בדיוק היכן הרכב חנה לפי המיקום המופעל ולפי מס' הרכב רק שהם עצלנים).

בתאקל הבא,אני זורק אותם ואת נציגי השירות המהוללים שלהם למאכל הכלבים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המיקום נמצא ב"תפר" בין שני אזורים? אחד עם ה-3 שעות חינם והשני בלי?

ליאור

מאזדה 3 2.0 "ספיריט" 2020

בתאריך 12.5.2021 בשעה 13:54, יבגניפ כתב:

באמת. אני אוהב אותך כמו שאתה.

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 דקות, m3x7r3m3 כתב:

המיקום נמצא ב"תפר" בין שני אזורים? אחד עם ה-3 שעות חינם והשני בלי?

אני חניתי במגרש גדול שבו השלט הזה הוצב מספר פעמים.

איני מכיר את האזור- התנהגתי לפי השלט-הזנתי את הפנגו כאמצעי תשלום,ירדתי לאולם מבלי לדעת באיזה אזור של טירה אני חונה.

היום קיבלתי שיחת טלפון משירות הלקוחות שלהם ואז התבררה הסבטוחה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ה-GPS דלוק? ז"א שפנגו "בחר" את איזור החניה אוטומטית?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 28 דקות, m3x7r3m3 כתב:

ה-GPS דלוק? ז"א שפנגו "בחר" את איזור החניה אוטומטית?

GPS דלוק אוטומטי אבל,לא היתה לי אפליקציה,התקשרתי ובשיחת טלפון בחרתי איזור חניה שלטענתם אינו נכון (אם כי שאר האזורים שהם אפשרו לבחור לא מתאימים לתיאור).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אההה, עכשיו אני מבין.

למה לא דרך האפליקציה? שם זה כן אמור לקרות אוטומטית, כלומר פנגו בוחר לך אזור לפי מיקום ה-GPS של הטלפון.

הם אמרו לך מה האיזור הכן נכון שהיית צריך לבחור?

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אההה, עכשיו אני מבין.

למה לא דרך האפליקציה? שם זה כן אמור לקרות אוטומטית, כלומר פנגו בוחר לך אזור לפי מיקום ה-GPS של הטלפון.

הם אמרו לך מה האיזור הכן נכון שהיית צריך לבחור?

לא היתה לי אפליקציה.. נרשמתי,התקנתי והייתי עם GPS פתוח אוטומטי-ככה זה בנייד שלי לאחר עדכון גירסה שהמכשיר עבר) - לאחר התקנת הפנהגו בנייד,לא הצלחתי לבחור את האזור..

התקשרתי ל *4500 שירות הלקוחות שלהם וענה תקליט-נתנו לי לבחור אחת מ 3 אופציות ולאחר,ששאלתי נהג באזור הוא אמר לי שזה אתה"ת הצפוני שלהם ולכן,כך בחרתי.

הם אמרו שבחרתי איזור לא נכון ולא אמרו לי במה הייתי צריך לבחור.

עצוב מאוד,שבמדינה שלנו מקטינים ראש ורק כאשר אתה מתריע,שתפנה להכל כלול פתאום הגישה שלהם משתנהה.

הפרסום כאן בפורום היה רגע לפני שבירת הכלים הסופית מצידי -פנייה בפייסבוק לצינור/הכל כלול-לא היה חסר הרבה כי הם הצליחו להעלות את סף עצביי) וחיכיתי,שהם ימלכו בדעתם הראשונית שלא לזכות- התרעתי בפניהם שיש להם עד סוף היום לסיים את הסיפור לפני שאמשיך קדימה.

לא עניין הגבייה של 30 ש"ח (אין עניין גרידי-חניתי-כן.. צריך לשלם כן.. אבל למה לגבות על מה שלא מגיע לכם ?)-זה עניין עקרוני-מבחינתי דין פרוטה כדין מאה וכך הובהר להם בהודעת וואטסאפ מיידית וחד משמעית.

הבטיחו בהודעה כתובה זיכוי עד 14 ימי עסקים- נחכה ונראה..

לא יגיע- אדאג שסיוון והכל כלול ימסרו להם ד"ש ואז נראה אם הבושה לא נגמרה.

עריכה אחרונה על ידי colauti 9

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בלי קשר תבדוק את עניין הבחירה האוטומטית של האיזור - כשזה עובד זה הכי טוב.

מה שכן תשים לב שאם אתה על התפר בין אזורים, בבחירה האוטומטית הוא יציג לך את שתי/שלוש האופציות על מפה עם סימון.

ליאור

יבגני כבר לא אוהב אותי 😭

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 דקות, m3x7r3m3 כתב:

בלי קשר תבדוק את עניין הבחירה האוטומטית של האיזור - כשזה עובד זה הכי טוב.

מה שכן תשים לב שאם אתה על התפר בין אזורים, בבחירה האוטומטית הוא יציג לך את שתי/שלוש האופציות על מפה עם סימון.

מה שעשתה האפליקציה- היא קלטה בדיוק היכן הרכב חנה לפי הWAZE שהיה מחובר עם מיקום אוטומטי.

שוב,איני מכיר את טירה ואזוריה ונשענתי על נהג מקומי שמכיר את האיזור.

הגיוני גם,שאולם ארועים נמצא באיזור תעשיה ולא במת"מ/סמי עופר/כל איזור כזה (שם אני מכיר והיה ברור משאלו לא האזור שבו החניתי).

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 15.8.2021 בשעה 10:15, colauti 9 כתב:

מה שעשתה האפליקציה- היא קלטה בדיוק היכן הרכב חנה לפי הWAZE שהיה מחובר עם מיקום אוטומטי.

זהו שלא, אחרת הבחירה האוטומטית הייתה עובדת. בגרסאות עדכניות של iOS ואנדרואיד צריך לתת לכל אפליקציה בנפרד הרשאה להשתמש במיקום המדויק של המכשיר. לכן בהחלט יכול להיות מצב שלוויז יהיה את המיקום המדויק של הרכב אבל לאפליקציה של פנגו לא.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 956 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...