Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מנפח צמיגים נייד נטען. שווה או סתם צעצוע?

Jon bones jones
שימו לב! השרשור הזה בן 992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי, חשבתי לקנות כזה לאוטו לניפוח מידי פעם שיש צורך.  ( מעדיף בשקט בבית מאשר תחנות דלק ).
https://ksp.co.il/web/item/129247
לאבא שלי יש משהו בסגנון שמקבל מתח חשמלי מהמצבר ועושה אחלה עבודה אבל קצת מסורבל בגלל החיבור למצת. זה ממש אלחוטי.
למישהו יש כזה ויכול לתת לי חוות דעת אם זה מוצר שווה או חלש מידי ומתאים רק לאופנעים?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מנסיוני זה לא תחליף לניפוח עם משאבה חזקה שיודעת להגיע ללחץ הנכון.

זה יותר למצבי sos בהם אתה מנפח את הצמיג למקסימום שהחמוד הזה מסוגל רק כדי להמשיך בדרך עד לפתרון נורמלי של הבעיה.

לא אומר שאני נגד לקנות, זה אחלה דבר וחילץ אותי כבר פעם מהשטח עם האופנוע.

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש לי אחד דומה עם חיבור למצת של שיאומי,

מעדיף חיבור למצת על פני אלחוטי. למי יש כוח לדאוג לזה שזה יהיה טעון כל הזמן, שהסוללה לא נדפקה בחום של הבגאז'. 

מה רע עם המצת? למה זה מסורבל?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עובד בסדר גמור. לוקח לו טיפה זמן למלא צמיג של מכונית אבל בגבול הסביר.

לי זה מאוד שימושי בימי מסלול בין המקצים שאני צריך ליישר קו לחצים בין 2-3 PSI.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• רעיון טוב! 1

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 46 דקות, Jon bones jones כתב:

היי, חשבתי לקנות כזה לאוטו לניפוח מידי פעם שיש צורך.  ( מעדיף בשקט בבית מאשר תחנות דלק ).

בשקט זה ממש לא,

הם עושים המון רעש ולא נעים להפעיל אותם מתחת לבית

זה הסיבה שוויתרתי על זה ומנפח בתחנת דלק(משאיר רק למצבי חירום)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם קונים, מומלץ משהו עם 2 בוכנות שלא יהיה חלש מדי דוגמה:
קומפרסור 2 בוכנות
וגם לא להפעיל לאורך זמן - מעבר לרעש שזה מייצר (כמו שרשם זה מעלי), יש להם נטיה להתחמם.

עריכה אחרונה על ידי BassDriver
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, Jon bones jones כתב:

מתאים רק לאופנעים?

כן.

ממליץ על מוצר שרכשתי והשתמשתי כמה פעמים אפילו במקרה של פנצ'ר:

https://he.aliexpress.com/item/4000954855588.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dYem2Tf

עריכה אחרונה על ידי Mr.Hybrid
  • אהבתי 1

ליעד

2007 TOYOTA Corolla 1.6L Runx

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, דובצע כתב:

עם משאבה רגילה לאופניים אפשר לנפח צמיג לאוטו/ אופנוע?

או שלא יהיה לך מספיק כח בידיים, או שהמשאבה תתפוצץ.

אבל בהצלחה לנסות.

יש משאבות ידניות גדולות, שיותר מתאימות לניפוח צמיגים ברכב, פעם לא היה קומפרסורים עם חיבור לשקע מצת, אז ניפחו צמיגים בדיוק ככה.

ZX 94 > קסנטיה 97 > לנסר 2007 > מונדאו 2007 > קורולה 2013 > קורולה 2015 > איוניק 2018 > סיוויק 2002 > מזדה3 2018

Everybody in the galaxy tries to take over the galaxy. The trick is to be left alone by whoever succeeds

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, דובצע כתב:

עם משאבה רגילה לאופניים אפשר לנפח צמיג לאוטו/ אופנוע?

עם משאבת יד רגילה? תיאורטית אפשרי, הרי לחץ האוויר באופניים וברכב דומה באזור 30-40PSI. הבעיה היא שנפח צמיג רכב גדול בהרבה מאופניים ונפח האוויר של משאבת יד הוא קטן, תנשור לך היד מכמות הפמפומים שדרושים לניפוח צמיג רכב.

עם משאבת רצפה אפשרי בהחלט, אני רוכב הרבה אז יש לי משאבה כזאת שזרוקה באופן קבוע בבגאז', יצא לי לנפח איתה גלגל רכב שירד לחצי מהלחץ ולהגיע ככה הביתה/לפנצ'ריה, אומנם דורש יותר פמפומים מאופניים אבל אין שום בעיה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 13 שעות, Mr.Hybrid כתב:

ממליץ על מוצר שרכשתי והשתמשתי כמה פעמים אפילו במקרה של פנצ'ר:

https://he.aliexpress.com/item/4000954855588.html?spm=a2g0s.9042311.0.0.27424c4dYem2Tf

זאת מעולה, אני משתמש בה מדי פעם לניפוח הצמיגים באוטו מתחת לבית. לוקח לה טיפה זמן והיא קצת רועשת - אבל לא נורא. עושה את העבודה יופי, לא צריך להיכנס לתחנות דלק בשביל זה.

יש לי גם אחת נטענת שאני משתמש בה לאופניים או כדורים לילדים. פתרון מאוד נוח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לי יש כזה, קניתי לפני 5 שנים באמזון. לא נטען, מתחבר לשקע מצת. אבל כח לא חסר לו.

https://www.amazon.com/gp/product/B06VSVSG6G/ref=ppx_yo_dt_b_asin_title_o00_s00?ie=UTF8&psc=1

זרוק קבוע באוטו, לא צריך להטריח את עצמי לתחנת דלק כדי לנפח צמיגים.

המוצר שקניתי כבר לא זמין, אבל יש גירסאות יותר חדשות שלו:

https://www.amazon.co.uk/Ring-Automotive-Digital-Inflator-RAC601/dp/B07J9KQ2CT/ref=sr_1_1_sspa?crid=3N2WE8XXB9UBY&dchild=1&keywords=tire+pump+car&qid=1627800271&sprefix=tir%2Caps%2C259&sr=8-1-spons&psc=1&spLa=ZW5jcnlwdGVkUXVhbGlmaWVyPUExT0FHVkdQSEREVUpZJmVuY3J5cHRlZElkPUEwNjg3NTg3QVowRTJUQ0dBTlI3JmVuY3J5cHRlZEFkSWQ9QTA1MTA0MzkzVjRXU1JGSlJFNVNUJndpZGdldE5hbWU9c3BfYXRmJmFjdGlvbj1jbGlja1JlZGlyZWN0JmRvTm90TG9nQ2xpY2s9dHJ1ZQ==

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לרוב המשאבה הזו זרוקה בתיק בגלל הקורקינט (ככה שמשתדל לבדוק פעם בשבוע איתה לחצים)

אבל אם צריך ניפוח רציני יותר אז קופץ לתחנת דלק שנמצאת 500 מטר מהבית 

• אהבתי 1

כי החיים הם לא רק קו ישר PSI

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 992 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...