Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

IPTV, איך זה עובד והאם מומלץ? ואם לא, אז מה כן?

maor23
שימו לב! השרשור הזה בן 1021 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם.
כותב כאן כי ראיתי שכבר נשאל כאן בעבר הרחוק והייתי רוצה לקבל מעט ידע מאנשים כאן.

נכון לכרגע אנחנו עם הוט, ערוצי הספורט פתוחים וסדרות של הוט זה משהו שרץ כאן בבית בלי הפסקה.
בקרוב בעזרת השם נעבור דירה וחשבתי על לשנות פאזה, במקום לשלם 400 שקל חודשי להוט, אולי כדאי לי לנסות IPTV.
לפי מה שהבנתי זה משהו שיכול להתלבש על כל סטרימר ולהעניק צפייה בכל התכנים שיש(כולל ערוצי ספורט וסדרות שקיימות בהוט) תמורת 200 שקל שנתי!(במקום 400 חודשי).

מה דעתכם לגבי הנושא? במידה וזה באמת כך, איך זה עובד? אני אשמח לשמוע את דעתכם.
במידה ולא, מה הייתם ממליצים לעשות במעבר הדירה?
400 שקל לחודש זה סכום שהוא בלתי אפשרי לנו יותר, אבל החובה בבית היא ערוצי ספורט(ספורט 1-4 וכד) וסדרות הוט.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 17 דקות, maor23 כתב:

ערוצי ספורט(ספורט 1-4 וכד) וסדרות הוט.

ספורט - באיזה ליגות ? קריינות בעברית חשובה?

סדרות - באיזה צופים?

יצירה מקומית או יצירה מחו"ל?

כתוביות חשובות לכן?

Ready To Rock
Ready To Rumble

"Hard times create strong men, strong men create good times, good times create weak men, and weak men create hard times." G. Michael Hopf

Daihatsu Sirion 2007 1.3 automatic
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 דקה, DareDevil כתב:

ספורט - באיזה ליגות ? קריינות בעברית חשובה?

סדרות - באיזה צופים?

יצירה מקומית או יצירה מחו"ל?

כתוביות חשובות לכן?

לגבי ספורט, קודם כל כל הליגות שמשדרים בעיקר בספורט 1-4(אנגלית,גרמנית,ישראלית) ובין השאר ערוצי ONE עם הספרדית והאיטלקית ולפעמים גם הצרפתית או גביע המדינה בספורט 5/5+.

לגבי סדרות, זה בעיקר אמא שלי, לרוב זה סדרות מקומיות של HOT או כאלה שהם כמו צעירים חסרי מנוח, האנטומיה של גריי וכד'.

לאמא שלי בהחלט חשוב הכתוביות, בספורט בעיקרון לא משנה אם זה עברית או לא, רצוי שכן אבל פחות קריטי

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לוקח מחשב נייד, מחבר לטלוויזיה. מחבר אליו מקלדת ועבר אלחוטי בשביל נוחות. 

בשביל סדרות :

יש את אתר סדרות. סדרות של יס, הוט, HBO, נטפליקס. כול מה שתירצה עם כתוביות.

sdarot.tv 

בשביל ספורט, כול הליגות הבכירות באיכות טובה ללא תקיעות(אפילו להפתעתי היה את המשחק של מכבי חיפה במוקדמות הצ'מפיונס) יש גם אחלה אתר- VIPLEAGUE.CC 

אבל כן,ליגה ישראלית לא תמצא שם

שניהם בחינם. 

בהצלחה. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 51 דקות, davemustaine87 כתב:

בסופו של דבר הסדרות הן לא בשבילי, הן בשביל אמא שלי. האתר סדרות לא עובד לי על המחשב.

לגבי ספורט, ליגה ישראלית זה הכי חשוב(מכבי...) אז אי אפשר לוותר על זה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מאיפה המחיר הזה של "200 ש"ח שנתי"?

אם זה אמיתי - אתה כנראה יודע שזה לא חוקי. ברור שדברים לא חוקיים הם יותר זולים, ויחד עם זה קשים יותר לתפעול ופחות איכותיים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...