Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

טויוטה קורולה האצ'בק היברידי חדשה - מה דעתכם על הרכב?

אופיר36
שימו לב! השרשור הזה בן 1034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

בתאריך 24.6.2021 בשעה 17:15, wildlands2019 כתב:

זה כולל עבודה?

אין לי מושג. 

בתאריך 24.6.2021 בשעה 19:25, שליקו99 כתב:

השאלה היא מה אתה מחפש, רכב חזק ותאוצה טובה? או רכב שיותר מכוון לחיסכון ונסיעה משעממת, הרכב לא רע, אבל הוא לא לכולם, נסעתי על ה-1800 היברידית אבל הסדאן ודגם סאן...

מבחינתי הרכב חלש מאוד במיוחד מחוץ לעיר וצריך ללחוץ חזק מאוד בעקיפות וכדומה כי הרכב היברידי אז אם אתה לא מדביק את הגז הוא מתקמצן על טורים למנוע הבנזין כדי לחסוך בדלק...

עם זאת, הנדסת האנוש מעולה והכל נמצא במקום הגיוני, המולטימדיה טובה, הניווט עובד פיקס (יש רכבים שגם זה לא עובד טוב בהם) ומרגישים באופן כללי שהרכב בנוי טוב.

רוצה לשלב הנאה מנהיגה, תאוצה טובה, וחיסכון בדלק? (יחסי), תביא מאזדה 3 מנוע 2000 רכב בובה לנהיגה, אני מאוד נהנה לנסוע עליו, בשיוט בינעירוני רגוע מאוד הצלחתי לקבל 16 ק''מ לליטר, נתון יפה מאוד למנוע 2000.

בעיר הוא יהיה פחות חסכוני, לא מדדתי אבל לא חושב שבנסיעה רגועה הוא יזלול אפילו בעיר.

הרכב גם אמין, תטפל בו והוא ישרת אותך שנים.

מבחינת מנוע ותאוצת ביניים - הרכב שהיה לי 10 שנים (קיה פורטה) הספיק לי.  אז אולי גם הקורולה תספיק לי?  "על הנייר" זה כמעט אותם נתונים.  

לגבי המאזדה - היא יקרה בכמעט 10,000 ש"ח יותר מהקורולה, וגם ככה הקורולה זה פריצת תקציב בשבילי.....

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 55 דקות, wildlands2019 כתב:

מומלץ לדעת כמה העבודה עולה, כי העבודה לפחות באודי ETRON עולה כמו מחיר הסוללה.

מה?? אתה רציני??  אלפי שקלים לעבודה של החלפת סוללה? 

טוב זה באמת דורש בירור.  

בגלל שהיא נמצאת בתא המטען אז חשבתי שזה רק לנתק אותה מהכבלים, להוציא, לשים אחת חדשה, לחבר בחזרה לכבלים, וזהו......

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הדוגמא שהבאתי היא לרכב חשמלי, ולא היבריידי, יכול להיות שהחלפת סוללה ברכב היברידי זולה יותר,

מה שבטוח כדאי לברר, כי לפעמים היא ההחלפה יקרה ששוברת כבר את המשוואה של החסכון.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 7 דקות, wildlands2019 כתב:

הדוגמא שהבאתי היא לרכב חשמלי, ולא היבריידי, יכול להיות שהחלפת סוללה ברכב היברידי זולה יותר,

מה שבטוח כדאי לברר, כי לפעמים היא ההחלפה יקרה ששוברת כבר את המשוואה של החסכון.

אה אוקיי.  

אני מסכים לגמרי שצריך לבדוק את זה. 

לדעתי זה משהו שרוכשי רכב היברידי / חשמלי לא לוקחים בחשבון.  

אני גם לא הייתי חושב על זה בכלל, רק במקרה נחשפתי לנושא הזה של אחריות חיי סוללה, והעלויות הכרוכות בנושא הסוללה.  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שרוב רוכשי רכב היברידי מודעים לנושא של האחריות על הסוללה. אני יודע שלפני שהחלטתי לקנות היברידית בדקתי את הנושא.

• רעיון טוב! 1

מוטי, מוטי, מוטי - אני לא סתם בחור אידיוטי 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1034 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...