Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מחפש קוויק ווקס לאחר ניקוי ( שהרכב יבש)

שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 17 שעות, optra5 כתב:

האמת נתת לי נקודה למחשבה שלא ייחסתי לה חשיבות עד כה, הרי השקעתי מאוד ביישום כפול של אוטם שהוזמן מחול- אף פעם לא חשבתי על זה שלמעשה אני ״ מנטרל״ אותו כאשר אני שם משהו אחר עליו... קצת מבאס למען האמת!!! כיבכול לפי מה שאתה אומר אפשר לא לייישם שום אוטם/ווקס חזק על הרכב ופשוט אחרי כל שטיפה ( במידה ושטופים בתדירות) למרוח איזה קוויק זול ( יחסית) והאפקט יהיה זהה..

הראש שלי תמיד חשב בכיוון של ״ חיזוק״ האוטם הקיים עם עוד שיכבה אבל לא בכיוון של העלמות לחלוטין של תכונות האוטם המרכזי. 

למרות הכל אני חושב שכן אלך על הבד מייקר או על הטרטלווקס החדש כי להרגשה תמיד כיף אחרי שטיפה לשים עוד איזה חיזוקון... הייתי מעדיף מוצר של כימיקל גייס שאולי ישתלב עם האוטם שלהם אבל לא מצאתי משהו מומלץ לצערי. 

זה לא בדיוק ניטרול כי האוטם עדיין קיים, סביר להניח שעדיין עושה את העבודה שלו (תלוי לכמה זמן הוא מחזיק מלכתחילה), פשוט התנהגות המים והברק תהיה שונה כי שמת משהו מעל.

יש חומרים יעודיים שהם בעלי התנהגות מים וברק דומים לווקס / ציפויים כלשהם והם כביכול מגיעים כמו מוצר "משלים".

ובזה בדיוק למה לא אמרתי שלא למרוח אוטם, כי הוא עדיין יהיה קיים על הפח.

אני מורח או אוטם או ווקס עם תכונות אוטם / הגנה, ואז מעליו מקנח בדיטיילר שאני רוצה שיהיה יותר את האפקט שלו.

כמו ביד מייקר / כמו BSD וכו'.

** לקחת בחשבון שהעמידות של הביד מייקר לא ארוכה ממש, הוא כביכול אוטם אבל מחזיק כחודש +- אז הוא יותר מזכיר דיטיילר בהתנהגות.

עריכה אחרונה על ידי liav12

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 32
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

בתאריך 1.7.2021 בשעה 12:08, liav12 כתב:

זה לא בדיוק ניטרול כי האוטם עדיין קיים, סביר להניח שעדיין עושה את העבודה שלו (תלוי לכמה זמן הוא מחזיק מלכתחילה), פשוט התנהגות המים והברק תהיה שונה כי שמת משהו מעל.

יש חומרים יעודיים שהם בעלי התנהגות מים וברק דומים לווקס / ציפויים כלשהם והם כביכול מגיעים כמו מוצר "משלים".

ובזה בדיוק למה לא אמרתי שלא למרוח אוטם, כי הוא עדיין יהיה קיים על הפח.

אני מורח או אוטם או ווקס עם תכונות אוטם / הגנה, ואז מעליו מקנח בדיטיילר שאני רוצה שיהיה יותר את האפקט שלו.

כמו ביד מייקר / כמו BSD וכו'.

** לקחת בחשבון שהעמידות של הביד מייקר לא ארוכה ממש, הוא כביכול אוטם אבל מחזיק כחודש +- אז הוא יותר מזכיר דיטיילר בהתנהגות.

אוקיי תודה על התשובות אבל מזה אני מסובך כבר ואחפור פעם אחרונה

ההגנה הראשית היא קודם כל האוטם החזק ששיימתי פעמיים

עכשיו אני מחפש נטו אחרי שטיפה שהרכב יבש אני אוהב תמיד להעביר ווקס מהיר נטו בשביל המראה הרטוב , הרכב הוא שחור ואתה יודע מחפש מראה רטוב ומבריק כמה שיותר!

שנים אני משתמש ברכבים שלי בקוויק ווקס של מגוויארס אבל עם השנים נהיה מבחר אדיר של מוצרים אבל פחות מה שאני מחפש " קוויק ווקס"

מצידי לקנח אחרי כל שטיפה בקוויק ווקס או מבריק ----- אני שם דגש-- מעוניין במראה בלבד כי בשביל ההגנה יש את  האוטם ששמתי!

מה דעתך הבייד מייקר עולה על הבקשות? או יש עוד משהו שפספסתי?

עוד דגש-- לא מוצר ייבוש... נטו מדבר על מוצר שאחרי שמסיימים לי עם השטיפה של הרכב ( ידנית) אני מקנח בווקס מהיר

אשמח שוב לדעתך ובכללי לשמוע שוב על מוצר ווקס מהיר שיבוא טוב על אוטם חזק בערך אחת לשבועיים שלושה

תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ממליץ על P&S Bead Maker, נותן ברק מדהים.

או אם תוכל להשיג את ה TEC582 מאמזון שהוא דומה לביד מייקר רק אמור להיות מחזיק מעט יותר.

יש תמיד את הסונקס BSD (אותו אני מוהל עם חומרים אחרים כדי שלא ישאיר סימנים), יש להם גם את התרסיס ווקס מהיר (בקבוק צהוב) או את גרסת הפרופוליין שזה בקבוק שחור.

Opel Adam S 2017

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1027 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...