Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

צביעת פגושים - תווך מחירים ואיכות עבודה

H20OXY
שימו לב! השרשור הזה בן 1092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום לכולם אני חדש כאן! טרי טרי

אני מחפש מוסך טוב שיצבע לי את שתי הפגושים קדמי ואחורי עם הורדה - שיוף - צבע בסיס - צבע מקורי של הפגושים - קלירקוט 

יעני ברמה הכי גבוהה שיש ? מה אתם חושבים חברה בבקשה עצות אם אפשר הרכב הוא הונדה 2012 האץבאק רמת גימור הכי גבוהה

עם חיישני חנייה מאחורה ומקדימה בנוסף נורות קסנון ומערכת לשטיפת הפנסים עצמם ככה שההורדה של הקדמי קצת יותר קשה מהאחורי.

תודה מראש

עריכה אחרונה על ידי H20OXY
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתור מי שצבע שני חלקי מרכב בזמן האחרון, הגעתי למסקנה שאין באמת מישהו בארץ שיודע לצבוע ברמה של מפעל. כולם עושים פחות או יותר את אותה העבודה, אבל כמובן שזה לעולם לא יחזור לרמת המקור או השלמות שאתה מחפש.

תמצא פחח מקומי שקרוב אליך וסגור איתו את העבודה. לגבי החיישנים, קנסנונים וכו' - אל תדאג - אתה לא ההונדה הראשונה ולא האחרונה שהוא ראה. אם היה מדובר בלמבורגיני הוראקן הייתי אומר לך לשים לב, אבל הכל טוב אחי.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה לעונים! אני מקווה שאני ימצא מישהו מספיק טוב, אם לא יהיה מרוצה מהעבודה האופציה היחידה היא להחליף לחדשים.

עריכה אחרונה על ידי H20OXY
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כן זה ברור רפי, העניין הוא שבחדשים לא יהיה דפקטים שיש בישנים כמו דפיקות קטנות ושריטות פה ושם... זה כול הענין ! תודה רבה לך

וסופ"ש נעים. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• אחראי פורום
בתאריך 18.4.2021 בשעה 21:44, Fraysa כתב:

בתור מי שצבע שני חלקי מרכב בזמן האחרון, הגעתי למסקנה שאין באמת מישהו בארץ שיודע לצבוע ברמה של מפעל. כולם עושים פחות או יותר את אותה העבודה, אבל כמובן שזה לעולם לא יחזור לרמת המקור או השלמות שאתה מחפש.

לא נכון ולא חיפשת מספיק טוב.

עברנו את פתח תקווה, נעבור גם את זה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עשיתי תאונה והיו צריכים להחליף לי את הפגוש הקדמי, גם הגיע בלי צבע וזה, לא יכול להגיע לך מחיר רק על זה כי הסה"כ היה כמעט 23 אלף על כל מיני דברים, אבל לא ראו הבדל בעין בין הפגוש לשאר הרכב, מוסך ברחובות נעמה או משהו כזה.
אני יצאתי די שמח משם כאשר ראיתי את הרכב.

Enviado desde mi SM-G975F mediante Tapatalk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איתי 

ראיתי מרצדס שעברה תאונה קשה עם נזק גדול,עברה תיקון,ולא ראו כלום,פשוט כלום,ראיתי לפני ואחרי,לא האמנתי שקיימת רמת עבודה כזו בארץ.

בדבר אחד אתה צודק,קשה למצוא מומחה!

פחחים יש בשפע,אומנים כמעט ואין,אבל יש.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1092 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...