Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

רכב משפחתי עד 60K - לטווח ארוך עם אמינות מופלגת

dorosen
שימו לב! השרשור הזה בן 1019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

• חברי המעגל הראשון

מחפש רכב לאחותי - הדרישות שלה צנועות, רכב מA לB, ושתמיד יניע בבוקר יחזיק 6 שנים (בממוצע) ויעבור התעללות ותחזוקת שבר..

היום יש לה יונדאי אקסנט שנת 2008 שנקנתה בת 5 (מאבא של חבר פורום לדעתי), עד היום מחזיקה מעולה אבל הגיע הזמן להחליף.

גרים בצפון ונוסעים בעיקר באיזור, זוג + 2, אפשר סופר מיני/משפחתית.

הדברים היחידים שחשבתי עליהם - קורולה/מאזדה 3/יונדאי I30, אבל אני יורד לשנתונים 2015+-.

למישהו יש הצעות אחרות?

Jeep Grand Cherokee Trailhawk

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קורולה/קיה פורטה/ יונדאי i35 שלושתן מאוד אמינות ועדיין ממליץ לך להימנע מתחזוקת שבר ולעבור לתחזוקה מונעת.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הונדה סיוויק האצבק היא אופציה מצויינת, מנוע אטמוספרי וגיר פלנטרי אמינים מאוד ולרכב לא נרשמו בעיות מיוחדות.

אופציה אחרת היא יונדאי i30, היו לי 2 כאלו שעשו במצטבר מעל 300 אלף קילומטר ולא נכנסו למוסך מעולם מלבד טיפולים שוטפים צמיגים ובלמים- נקודת תורפה היא קופלונג הגה (לא קרה אצלי). החל מסוף 2015 תחילת 2016 הוחלף הגיר לרובוטי, נחשב גיר פחות נעים מזה של פולקסווגן אבל לא עושה בעיות מיוחדות מלבד החלפת מצמדים כשצריך כמובן. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...
  • חברי המעגל הראשון

תודה לכולם על ההמלצות, לקחנו הפסקה קטנה מהחיפושים ועכשיו חוזרים.. שתיי האופציות שאחותי נסגרה עליהן ונראה לי שעונות על דרישות האמינות.

1. יונדאי I20, שנתון 17-18, רובן ידיים פרטיות
  2. סובארו XV, שנתון 16-17, הגרסא הפשוטה

ברור לי שמדובר בשניי רכבים שונים, השאלה אם ללכת את האקסטרא מייל בשביל הסובארו ועל הדרך קצת יותר מרחב + אופציה לטיולי שבילים?

איך הסובארו מבחינת עמידות ושרידות?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 5 שבועות מאוחר יותר ...
  • חברי המעגל הראשון

חוזר לעדכן - אחרי שחרשתי את הלוחות במשך חודש, מטלפן לכל מודעה שנראית סבירה ולאט לאט נזכרתי למה קשה לי לקנות רכבים מיד שנייה.

ביום ראשון בערב צצה מודעה בהתראה מיד2  - XV KYOTO שנת 2017, יד שנייה, 40K ק"מ, דורשים 70K (ממוצע בין המחירון של יד 2 ללוי יצחק).

מרים טלפון, עונה לי בחורה ומסתבר שהם גרים בשכונה ליד, היא הופתעה שהתקשרתי כ"כ מהר והיא אפילו עוד לא הספיקה להעלות תמונות.. אמרתי לה "אל תלכי לשום מקום אני בא עכשיו".

מגיע, הרכב במצב מעולה לעומת האחרים שבדקתי, רואים שהיו לו חיים קלים ולא ביקר בשטח, זיהיתי שהחליפו דלת אבל זה לא דיל ברייקר (אצלי) אם אין משמעות גבוהה בקורות שמתחת.

תוך כדי השיחה הטלפון שלה לא מפסיק לצלצל, אמרתי לה שאין לה מה לענות - מחר בבוקר בדיקה ובמידה והכל תקין - לוקחים (תו"כ גיליתי שאני עובד עם אחותה 7 שנים ואז בכלל נרגעתי).

בבוקר בדיקה, הטופס נקי! חוץ מנושא הדלת כמובן, אבל מעבר לזה כלום, באור שמש עוד יותר היה קל לראות שהרכב חדש - לבנק ולדואר וסיימנו.

עכשיו שוב שקט מאחותי לעוד 8 שנים..

xv.jpeg

• אהבתי 1

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בשעה טובה! להבא אפשר לוותר על הדואר העברת בעלות באינטרנט קלה ומהירה.

היום: יונדאי טוסון 22' פרימיום 2.0 ליסינג/ הונדה סיוויק האצ'בק 16'

הקודם: אאוטלנדר פרימיום 20' (ליסינג זמני) / קיה פורטה 15'

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1019 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...