Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מכונת כביסה מומלצת אמינה

FoxLight
שימו לב! השרשור הזה בן 1185 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

מציע לך לקנות בוש מייבוא מקביל (ייצור פולין).

לדעתי הבאלאנס הכדאי ביותר בין מחיר קנייה לאמינות.

לא מכונה סינית ב1000 שח וגם לא חללית ב4000.

ביום שתהיה תקלה תוכל להחליט האם שווה לתקן או פשוט לקנות חדשה.

לי יש כזו כבר 3 שנים והיא מעולה. (רכשתי בזמנו בשופרסל אונליין במבצע נובמבר בו מקבלים 300 שח הנחה לקנייה הבאה בסופר + תשלום בכרטיס אשראי "חבר" שמקנה 7 אחוז הנחה. יצא אחלה מחיר)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 47
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 16 דקות, electric כתב:

לי יש כזו כבר 3 שנים והיא מעולה. (רכשתי בזמנו בשופרסל אונליין במבצע נובמבר בו מקבלים 300 שח הנחה לקנייה הבאה בסופר + תשלום בכרטיס אשראי "חבר" שמקנה 7 אחוז הנחה. יצא אחלה מחיר)

כן, חשבתי על זה וראיתי בשופרסל, גם עכשיו יש מחיר טוב.

הבנתי שזה מגיע עם מדבקות בעברית לשים על הכיתוב בפולנית?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 57 דקות, electric כתב:

אם יש כרטיס חבר צהוב הרי שההנחה ב"א.ל.מ." משמעותית מאד - דומני 30% על 1000 ש"ח ראשונים ו-20% על 1000 ש"ח הבאים. אני ניצלתי את זה היטב ברכישת האלקטרולוקס לפני שנה.

עריכה אחרונה על ידי sperial
לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני גם בדיוק קניתי אלקטרולוקס. מיוצרת באוקראינה אם אני לא טועה. לא יודע לגבי אמינות כי היא עוד חדשה אבל מכבסת יותר טוב מהבקו הקודמת ואני ממש מבסוט עליה. לא היה לי המון מבחר בטווח מחירים כי הייתי צריך מכונה עם פחות עומק מהסטנדרט (מרפרוף נראה שהסטנדרט הוא בערך 60x60.

זו המכונה שקניתי:

https://www.zap.co.il/model.aspx?modelid=1068090

בהייטק זון היא עלתה לי 1610 כולל הובלה.

"when you see a good move, look for a better one..."

Mazda 2 2014

Kawasaki Z400 2020

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, FoxLight כתב:

נכון

20210123_134117.jpg

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעתיים, FoxLight כתב:

לא אוהב את המדבקות האלה כי לאחר זמן מסויים ההדפסה דוהה או/גם המדבקה מתקלפת.

חפש את אותה מכונה בייבוא מקביל עם הדפסה מקורית בשפה האנגלית.

איזה כייף לי :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אם רוצים לחסוך א]שר גם לקנות קונסטרוקטה שזה אותו הדבר ולשלם פחות מאשר בוש/סימנס.

מוכר מארז נייר טואלט איכותי בייבוא אישי מחו"ל של Kirkland, מוכן להחלפה על רכב ספורטיבי יד ראשונה, לרציניים בלבד!.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, hwgeek כתב:

אם רוצים לחסוך א]שר גם לקנות קונסטרוקטה שזה אותו הדבר ולשלם פחות מאשר בוש/סימנס.

זה נקודתי. לפני אי אילו שנים מצאתי את אותו תנור אפיה במיתוג בוש ובמיתוג סימנס, בשתי חנויות שכנות. הבוש עלה 4000 ש"ח, סימנס 6000. דרך אגב - אותו הדבר בין אלקטרולוקס (זול) ו-AEG (יקר).

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 24 דקות, sperial כתב:

דרך אגב - אותו הדבר בין אלקטרולוקס (זול) ו-AEG (יקר).

במקרה הספציפי הזה זה לא נכון. זה אותו קונצרן, אבל איכות הבניה והחלקים שונה בין אלקרולוקס ל- AEG.

לפני כשעה, SlowRide כתב:

לא אכפת לי שמעלים כל הזמן את מחיר הדלק כי אני תמיד מתדלק ב100 שקל 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היתה לי מכונה ממותגת AEG שהיתה אחת הגרועות שהיו לי במהלך השנים. נפחה נשמתה אחרי 4 שנים בלבד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

@sperial תגיד, אם יש לי וולוו והייתה לי תקלה, אוכל להגיד שוולוו יצרן גרוע?

זה שהייתה לך מכונה של AEG שעשתה בעיות, לא מכליל על כל המכונות של AEG. מכונת כביסה היא מכשיר עם הרבה רכיבים מכאניים, ובדיוק כמו שגם ברכבים הכי אמינים יכולות להיות תקלות, כך גם במכונות כביסה.

עריכה אחרונה על ידי motek
  • רעיון טוב! 1
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אחרי ה-AEG הזו היתה לי קריסטל - קטסטרופה שהושלכה לפני תום האחריות. רקדה ריקודים סוערים ברחבי חדר הכביסה ואף טכנאי לא התגבר עליה. הוחלפה בבוש שהחזיקה 6 שנים, אבל נזקקה להחייאה לא פשוטה באמצע הדרך. בשנה האחרונה אלקטרולוקס. בחנות עמדה לידה AEG, והרושם היה שההבדל היחיד היה צבע הפלסטיקים במיכל חומרי הניקוי, בשביל זה לא משלמים עוד כמה מאות ש"ח.

חייב לומר שעד לפני 4-5 שנים הייתי די מוחתם על BSH עם ניסיון מצויין, בשנים האחרונות היו כמה אכזבות. חו ץמאותה מכונת כביסה היה תנור אפיה יקר שמת אחרי 5-6 שנים (אבל אני חושד שניזוק במעבר דירה. הוחלף לאלקטרולוקס, גם אז לא ראיתי מקום לשלם פרמיה תמורת AEG) ושואב אבק בלתי מוצלח במיוחד.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, sperial כתב:

בחנות עמדה לידה AEG, והרושם היה שההבדל היחיד היה צבע הפלסטיקים במיכל חומרי הניקוי, בשביל זה לא משלמים עוד כמה מאות ש"ח.

פתחת את המכונה? הסתכלת על הרכיבים האלקטרונים? על המנוע? אני משער שלא, ולכן אתה לא באמת יודע מה ההבדלים.

לפני 6 דקות, sperial כתב:

חייב לומר שעד לפני 4-5 שנים הייתי די מוחתם על BSH עם ניסיון מצויין, בשנים האחרונות היו כמה אכזבות. חו ץמאותה מכונת כביסה היה תנור אפיה יקר שמת אחרי 5-6 שנים (אבל אני חושד שניזוק במעבר דירה. הוחלף לאלקטרולוקס, גם אז לא ראיתי מקום לשלם פרמיה תמורת AEG) ושואב אבק בלתי מוצלח במיוחד.

BSH וכן AEG שניהם יצרנים מעולים, הייתי מקביל אותם לוולוו וטויוטה של עולם הרכב. זה שהיו לך תקלות, זה נורמלי וזה הגיוני. אגב, אנשים לא מודעים, אבל גם מכונות כביסה צריך לדעת לתחזק. לדוגמא לעשות ניקוי תוף פעם בחצי שנה - שנה. סוג אבקת הכביסה שמשתמשים צריכה להתאים בתרכובת למכונה. שימוש באבקת כביסה לא מתאימה, עלולה להאיץ בלאי של חלקים (בדיוק כמו שימוש בשמן מנוע לא מתאים ברכב).

בקיצור, אתה רואה שגם במכשירים של בוש יכולות להיות תקלות, אבל כשמדובר במקרים בודדים, זה לא משליך על הכלל.

עריכה אחרונה על ידי motek
לפני כשעה, SlowRide כתב:

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא. בודאי שאני לא מפרק את המכונה בתצוגה.

את מותג AEG בגלגולו הנוכחי אני מכיר כ-AEG/electrolux (אולי הסדר הפוך), כלומר אפילו היצרן לא הבחין ביניהם.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...