Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סמל הגה מתקלף מאזדה 3 2016

doesnotmatter
שימו לב! השרשור הזה בן 1190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

האם הייתם פוסלים רכב בעל נתונים טובים (יד ראשונה, 60 אלף קילומטר) בגלל סמל הגה מתקלף? 

אני משקיע סכום לא קטן של כסף, קצת מרתיע אותי לקבל רכב עם סמל מתקלף. 

מה דעתכם?

8625F419-4FAC-4D01-88DB-76EA0223519F.jpeg

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

כנראה הבנאדם אהב לצפור הרבה לכן הסמל מתקלף.

לא הייתי פוסל רכב על שטות כזאת, יש דברים יותר חשובים לבדוק לפני שקונים רכב.

אפשר לקנות סמל בעלי אקספרס ב 15 שקל ולהחליף.

במצב הזה זה שווה ערך לנורה שרופה- לא היית פוסל רכב על זה, נכון?

עריכה אחרונה על ידי trademark
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בהנחה והרכב ייצא תקין בבדיקה ושאר הנתונים של הרכב לטעמך - לא הייתי פוסל.

זה עניין ויזואלי ונראה שלפי הקבוצה של מאזדה בפייסבוק, זה לא משהו כזה נדיר שהסמל על ההגה צריך איזה תיקון.

אגב @trademarkלא בטוח שזה מצפירות. זה גם יכול להיות משימוש בחומרים אגרסיביים לניקיון ההגה, אולי מחיכוך עם טבעות ו\או צמידים וכו'.

בעבר: Hyundai Getz Fun GLX 1.4 Automatic | Renault Clio MK3 1.2 Manual | Fiat 500 Pop 1.2 Manual | Mazda 3 Sport 2.0 Automatic | Seat Arona FR 1.0TSI DSG7 | Toyota Corolla Hybrid Limited

בהווה:  Tesla Model 3 Highland SR | Mitsubishi Space Star Supreme

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, trademark כתב:

כנראה הבנאדם אהב לצפור הרבה לכן הסמל מתקלף.

לא הייתי פוסל רכב על שטות כזאת, יש דברים יותר חשובים לבדוק לפני שקונים רכב.

אפשר לקנות סמל בעלי אקספרס ב 15 שקל ולהחליף.

במצב הזה זה שווה ערך לנורה שרופה- לא היית פוסל רכב על זה, נכון?

אוקיי, תודה.

החשש שלי היה שהחלפת סמל בהגה מורכבת ודורשת פירוק של כל ההגה. 

אם אתה אומר שזה כמו להחליף נורה שרופה, כנראה שזה זוטות ולא צריך לשלול. 

תודה לכם.

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הגה שחוק זה מרתיע, אפילו שללתי כמה וכמה רכבים בעבר בגלל זה. (מתכוון בחלק הפנימי, לא החיצוני)

סמל זה סיפור של החלפה וסגרת את הסיפור. יש אפילו מדבקות שמדביקים ישירות על הסמל. 

במידה ורק שם השחיקה, והרכב תקין, לא הייתי שולל את הרכישה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הסמל עצמו לא מעניין וקל להחליף אותו.
מה שצריך להטריד אותך שהמונה ק"מ שהוצג לך הוא אמיתי ולא מזויף. אם הבלאי במקומות שנוגעים (דוושות, הגה, כפתורים וידיות) נראה מתאים לק"מ יותר גבוה צריך לחשוד.

תבקש לראות הסטוריית טיפולים שמאמתת את הק"מ המוצג לך באופן הגיוני (נסועה דומה בכל שנה  אצל הבעלים).

• אהבתי 1

עמוס

וַיִּשְׁמַע אַבְרָם, כִּי נִשְׁבָּה אָחִיו; וַיָּרֶק אֶת-חֲנִיכָיו יְלִידֵי בֵיתוֹ, שְׁמֹנָה עָשָׂר וּשְׁלֹשׁ מֵאוֹת, וַיִּרְדֹּף, עַד-דָּן.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום חברים! 
ראיתי מאזדה 3 למכירה עם נתונים טובים אבל ההגה קצת משופשף ויש לו קילופים קטנים, כמה צריך להוריד לו על זה? כמה עולה לחדש הגה עור אם ידוע לכם?

Mazda 3 2.0L, 2016 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה לי את אותו הרכב - מאזדה 3 ספיריט 2.0 מאותו שנתון והמחלות שלו הן הגה מתקלף וסמל מתקלף.
בזמנו, היבואן החליף לי את ההגה פעם אחת (הוא התקלף שוב לאחר מכן ושוב אישרו החלפה- אך הרכב נמכר לפני כן)
ולגבי הסמל - צריך להחליף את כל כרית האוויר. לא ניתן לפרק את הסמל בלבד. כשביקשתי החלפת הסמל, היבואן נענה לבקשתי והחליף אותו במסגרת האחריות, אך לשם כך נאלצו להחליף את כל הכרית, סיפור יקר למדי מחוץ לאחריות.

לא הייתי פוסל רכב מעולה שכזה על בסיס הגה שחוק.
במידה והעור בהגה מקולף, יש היום אנשי מקצוע שתופרים לך עור ברמה גבוהה על ההגה עצמו ולעיתים התוצאה נראית הרבה יותר טוב מהנוכחי (חפש קצת בגוגל/פייסבוק)
לגבי הסמל - יש מדבקות שניתן לרכוש באי ביי, או לחלופין להשקיע בכרית אוויר חדשה שמגיעה קומפלט ולהתקין במוסך מורשה מאזדה.
אוסיף ואומר שמדובר במחלה במאזדות החל מהמאזדה 3 שנת 2010 (גם שם הסמל התקלף) ועד המאזדה 3 שנת 2016 שהייתה לי, אבל פרט לזה מדובר ברכב אמין ואיכותי. בדוק אותו היטב מבחינת טיפולים (הק"מ נמוך לשנתון) וסע לדרכך ! רכב מעולה ויחסית חסכוני (הגעתי ל 1:15 עם הרכב הזה) 

HU: Pioneer 4900IB Front Speakers: JBL GT06508C Rear Speakers : none

Amp: Infinity 475A Sub: JBL GT5-12

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא הייתי מתעסק מהדבקת סמל שכולל החלפת כריות אוויר, בטח לא החלפת הגה.

כמו שאמרתי, מדבקה מעל השחוקה, כיסוי עור בהזמנה ייתן מראה יוקרתי לכל רכב. (וגם יכסה את השחיקה)

זה קורה מהרבה רכבים לא רק במאזדה, תלוי בנהג שאוחז את ההגה, במיוחד נשים. (כתבתי על זה לא פעם מה הסיבות מעבר לכשל)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1190 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...