Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

SUV ב-150 אשח

Erel Brand
שימו לב! השרשור הזה בן 1224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

ערב טוב,
לראשונה רוכש רכב אחרי שצה"ל דאג לי עד כה. 
זה מורכב מששיערתי, מתכונת התעסוקה הלא ברורה כעת לא תורמת לעניין.
התחלתי מנטייה לרכב לזמן קצר, זה הביא אותי לפרטיפעולי של שלמה עם אפשרות יציאה בלי קנס. במקביל, קיבלתי הצעה (מגלי ליסינג) לליסינג מימוני עם התחייבות לרכישת הרכב. המימון היה יקר אז השגתי באופן עצמאי הלוואה טובה יותר. להבנתי, זה הפך לסוג של רכש 0 ק"מ, אך בלי לציין יד 1 מליסינג, ועדיין התחייבות לרכישה ב"מחירון לוי יצחק וכתלות במחיר השוק ומצב הרכב". זה הוריד אותי מהליסינג התפעולי אחרי שפער העלויות לא הצדיק את התמורה לדעתי.
הרכב היחיד שהוצע לי ומצא חן בעיני הוא הניסן קשקאי 1.3 שנת 2021 (הדגם הבסיסי כיאה לליסינג). כמו רבים, זו קטגוריית הרכב שכיוונתי אליה מלכתחילה (הנוכחי, איוניק, טוב כשלעצמו אך מאסתי ב"שבלול" הילדים כדי להכניס ולהוציא אותם מהרכב...). עם שווי ההטבות שהוצעו לי המחיר האפקטיבי עומד על אזור ה-145 אלף.
חשוב לי, מעבר לעניין מרווח הפנים, חווית נהיגה כיפית (מבחני הרכב נותנים תקווה), צריכת דלק סבירה (כנ"ל) ומערכות בטיחות (כאן הוא קצת חסר למיטב בדיקתי). אני גם אוהב שהוא אמנם פופולרי אך לא מציף את הכבישים כמו לספורטז' וטוסון אך זה לא שיקול מהותי.

אשמח לחוכמת ההמונים הקיימת כאן, הן לגבי דגם הרכב וכמובן שיטת הרכישה (הבנתם שאני מעדיף להמנע מהתמודדות עם המכירה, אולי אני מגזים??).
תודה רבה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לאור תחילת הפוסט אני מניח שאתה במועדון "חבר". יש כרגע ימי מבצע למועדון בסיאט.

ממליץ על אטקה דגם סטייל. מאובזרת ומאוד אטרקטיבית במחיר שלה.

גם נהנית משוק יד 2 טוב.

עריכה אחרונה על ידי Bull-81

Kia Sportage Premium 2023

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1224 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...