Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

ייעוץ ברכישת רכב חדש בתקציב גג של 140K

Therabrab
שימו לב! השרשור הזה בן 1176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אהלן, אני מתכנן לקנות רכב חדש בזמן הקרוב ומחפש ייעוץ.

כרגע אני נוהג על מאזדה 6 2009 מנוע 2.0 (רכשתי אז רכב גדול כי נסעתי המון מחוץ לעיר והסעתי אנשים כחלק מהעבודה). בגדול מאוד נהנה מהרכב עושה את העבודה מצויין אך רוצה לחדש.

אני מחפש רכב בתקציב גג של 140 שיתן לי את האבזור הכי טוב את החווית נהיגה הטובה ושלא יקרע את הכיס בטיפולים.

כמה נקודות:

* לא רוצה רכב מיני או סופר מיני

* מעדיף רכב האצ'בק שיראה צעיר וטוב אך מוכן גם לרכב גדול שוב מכיוון שזו השקעה לטווח ארוך 

* שקלתי טויוטה קורולה האצ'בק חדשה אך מפחד שהיא תרגיש לי חלשה מאוד ולא מהנה( עדיין לא עשיתי נסיעת מבחן)

* מושך אותי מאוד שיהיה ברכב סאן רוף /גג פנורמי זה ממש מוסיף לדעתי אך לא חייב אם אמצא רכב מתאים. 

וזהו פתוח להצעות עדיפות לרכב חדש כמה שיותר אשמח לעזרה וייעוץ.

עריכה אחרונה על ידי Therabrab
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

פוקוס ST-Line, אבל האקטיב X זמינה באפס ק"מ בהנחה יפה (116,500), אז לא הייתי פוסל גם אותה. גם האצ'בק, גם חזקה ומאובזרת וגם עם גיר פלנטרי (בניגוד לרובוטי של קיה).

אפשר גם למצוא מאזדה 3 האצ'בק ספיריט באפס ק"מ בפחות מ-140. חלשה וצפופה יותר מהפוקוס, אבל קצת יותר מאובזרת ו"איכותית" (חומרים, איכות הרכבה). בהינתן שאתה לא מסיע 3 ילדים מאחורה (או מבוגרים, לפחות לא באופן תדיר), הייתי מעדיף אותה ע"פ ה-CX30

אם אתה מחפש עיצוב, אולי פיג'ו 2008 תדבר אליך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קראתי שאיכות ההרכבה נמוכה, שמערכת המולטימדיה עשתה בעיות לכמה רוכשים, בידוד הרעשים לא טוב ובנסיעות מחוץ לעיר כל שיבוש קל מורגש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

הייתי מציע לך לעשות נסיעת מבחן. פרט לבעיות במולטימדיה (שכנראה בסופו של דבר, יפתרו ע"י עדכון תוכנה) אני לא חושב ששאר ה"בעיות" שציינת יורגשו יותר בפוקוס מברכים אחרים באותו מחיר - אבל פשוט צריך לנסות ולראות אם (או כמה) זה מפריע לך.

For I am a bear of very little brain, and long words bother me

לפני 25 דקות, m3x7r3m3 כתב:

אני מסכים איתך

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

המולטימדיה אצלי עובדת יופי, הבעיה שלפעמים השעון נתקע על 3 בבוקר ולא מאפשר חיבור האנדרויד אוטו, אחרי הפעלה מחדש למולטימדיה זה מסתדר, אךזה קורה פעם בשבוע או שבועיים,

אנדרויד אוטו אכן לא להיט, לפעמים נתקע, אך גם זה קורה פעם בשבוע או שבועיים ואם זה קורה מנתק קבל ומחזיר להכל עובד שוב, לא כזה קריטי, מה שכן אפל קארפליי עובד פי מליון יותר טוב.

איכות ההרכבה אכן לא מהכי גבוהות, במיוחד כאשר שומעים שהרכב מיוצר בגרמניה, זה נכון אם אתה משווה אותה מול המאזדה 3 או הגולף, השאר ממש לא, 

לי הפוקוס הרגישה יותר איכותית מהסיד, i30, לאון, סקאלה, והסיוויק. (בקורולה איכות ההרכב גבוה יותר, אך איכות החומרים פחות)

בידוד הרעשים מצויין, הרכב שקט מאוד גם במהירות לא חוקית.

הרכב נוקשה על שיבושים קטנים, אך זה די אופייני לרכבים אירופאים, מה שכן, זה לא כזה מפריע או מורגש עד כדי כך.

אם אתה לא מתחבר, אז עזוב, אף אחד לא מנסה לשכנע אותך, רק חבל לפספס רכב עם VFM כל כך גבוה שאפילו לא בדקתה, לדעתי זה יהיה פספוס, תעשה נסיעת מבחן, לא אהבתה? עבור הלאה, 

אך אני בטוח שאחרי שתסע ותראה מה אתה מקבל אתה תבין שיש כאן רכב שמתומחר ממש  נמוך ביחס למתחרים, אותו דגם עם אותו אבזור גם באירופה לא עולה הרבה פחות, בזמנו בדקתי באיטליה ואנגליה, באיטליה עולה סביב ה 112K ש"ח, ובאנגליה 116K ש"ח בערך, מאמין שזה משתנה בשינויי המט"ח הקיצוניים בקורונה, אך זה באזור הזה.

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• חודש מאוחר יותר...

האקסיד די נוקשה בנסיעה. 

מושב הנהג מצויין. 

ברכב יש גיר רובוטי. 

העיצוב מעניין, לא צעקני ומודרני. 

סביבת הנהג נוחה, הכל נגיש. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Benjy_1983 כתב:

לפותח השרשור - הגעת להחלטה? 

אני מחפש כיוון דומה למה שתארת. 

כן, החלטתי אחרי כמה נסיעות מבחן לרכוש הונדה סיוויק ספורט חדשה היא עוברת מתיחת פנים קטנה ב2021, מבחינת נוחות היא הייתה לי הכי נוחה ומרווחת( אני רגיל למאזדה 6) והחווית נהיגה שנתנה לי מאוד סיפקה אותי. 

וגם מכיוון שאני לא מתחבר לכל האופנה הזאת של רכבי קרוסאובר /suv שרואים בכמויות על הכביש. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

2 הנושאים שההפריעו לי בסיוויק החדשה זה נושא דילול השמן, החלפת השמן התכופה כל 8-10K ולא 15 כמו שנהוג, ותיבה רציפה, לצערי בגללם שללתי, למרות זאת, אני מבין מי שקונה כי באמת,

מעבר לזה הרכב מצויין, אני אישית מאוד אהבתי אותה בנסיעת המבחן, היה לי מרווח, נוח, שקט יחסית, חזק, ומהנה.

ואני נהגתי ב2 דגמי ה1.5, הקומפורט והפלוס שמגיעה עם בולמים אדפטיביים וחלון וכו...

עריכה אחרונה על ידי wildlands2019
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 8 שעות, wildlands2019 כתב:

2 הנושאים שההפריעו לי בסיוויק החדשה זה נושא דילול השמן, החלפת השמן התכופה כל 8-10K ולא 15 כמו שנהוג, ותיבה רציפה, לצערי בגללם שללתי, למרות זאת, אני מבין מי שקונה כי באמת,

מעבר לזה הרכב מצויין, אני אישית מאוד אהבתי אותה בנסיעת המבחן, היה לי מרווח, נוח, שקט יחסית, חזק, ומהנה.

ואני נהגתי ב2 דגמי ה1.5, הקומפורט והפלוס שמגיעה עם בולמים אדפטיביים וחלון וכו...

לפי בירורים שעשיתי הבעיה הזאת לא הייתה אצל כל הרכבים והייתה נפוצה בעיקר ב2018-2019 בנוסף זה לא משהו שכזה קיצוני שלי באופן אישי מפריע, אני מאמין שלכל רכב יש חסרונות כלשהן אף רכב לא מושלם. 

הבאסה היחידה שהדגם המאובזר מאוד(ספורט פלוס) הכולל סאן רוף כניסה ללא מפתח ועוד יקר משמעותית מהדגם הפחות מאובזר( ספורט ) הפרש של 15 אלף ש"ח זה הדבר היחיד שהתבאסתי ממנו.

חשוב לי לציין שכרגע רק שריינתי את הרכב כדי לקבל מחיר מבצע של 2020 אך לא רכשתי אני מחכה להגעה של גולף 8 כדי לבחון גם אותה. 

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1176 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...