Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דעה על meguiar's hybrid ceramic wax?

שימו לב! השרשור הזה בן 936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

אגב, יש להם מוצר חדש מבוסס GRAPHENE
ניתן לשימוש על רטוב ועל יבש
יהיה נחמד לקבל חוות דעת עליו

https://www.turtlewax.com/products/hybrid-solutions-pro-graphene-flex-wax-23-fl-oz

Sent from my iPhone using Tapatalk
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 45
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

יש לי את המוצר המקביל של טרטל, אני משתמש בו על רכב שעבר ציפוי נאנו לפני כשנתיים ונראה שהוא משפר קצת את ההידרופוביות של הצבע בנוסף לשיפור הברק ובמשך היום-יומיים הראשונים הצבע מרגיש חלק יותר.
על רכב שלא עבר ציפוי ההבדל היה משמעותי יותר, וחודש+ אחרי היישום עדיין יש ברק ומידה מסוימת של הידרופוביות. זה לא יותר מווקס/אוטם רגיל לדעתי, אבל היישום משמעותית קל יותר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא היה לי סבלנות לחכות לימים יפים יותר, ניגוב מהיר (הרכב היה נקי משבת) מעבר עם Gyeon

והצבע חלק ונראה טוב עד כמה שהצלחתי לראות. נראה מוצר מבטיח. (לא מוצא תקופה ארוכה תחליף ראוי ל - Koch Chemie)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 13.12.2020 בשעה 13:15, yogev20 כתב:

מישהו התנסה במוצר Mothers CMX? רוצה לעבור למוצרים קרמים בזמן השטיפה, שוקל את המוצר הזה.

הבעיה שאני מעדיף מוצר קרמי שיהיה אפשר ליישם אפילו לאחר שטיפה (לא על רטוב) ולא מוצר שמחייב לחץ מים לאחר ריסוס. (אין לי מים זמינים, גרניק -מסובך)

לכן Meguiar's Hybrid Ceramic Wax נפסל. 

המוצר של mothers מעולה ממש, מאד מאד קל ליישם אותו ומחזיק המון.

שמתי אותו על רכבים של אחי ואחותי ופשוט נהדר.

ממליץ עליו בחום ומכתבות שיש רואים שמחזיק המון ולא בקלות הוא יורד דבר שמוסיף לאורך החיים ולהגנה שלו.

מצרף השוואה שלו למוצר אחר

• רעיון טוב! 1

קובי

:-)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אקנה אותו פעם אחרת בינתיים קניתי את Gyeon שנראה מוצר מבטיח (ניסיתי מעט)

ואת TURTLE WAX SEAL N SHINE.( עדיין לא בדקתי, אבל גם בסרטון הוא כביכול עדיף מ - Meguiar's Hybrid Ceramic וגם Mothers CMX )

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

Gyeon מוצר מדהים (נראה לי שמצאתי מה שרציתי) גלוס משגע ויישום על רטוב כמו שאני אוהב. 

הצבע חלק למרות שמדובר על רכב ישן מאוד. את TURTLE WAX SEAL N SHINE יישמתי בבוקר על רכב נוסף

פחות אוהב ליישם על רכב יבש (אין לי סבלנות לחכות, מעדיף לסגור עניין שאני כבר מנקה את הרכב) נראה לי שהוא מבליט סווירלים (ויש לי הרבה)

בצורה שלא אהבתי, הצבע פחות חלק, אבל לא סגור על זה כי יכול להיות שהוא לא משתלב טוב עם אוטם FUSSO. (השערה, עוד כמה שבועות אדע יותר)

תראו איך נראה רכב 20 שנה על הכביש. (משגעים אותנו כל יום שנמכור את הרכב ,בכל מחיר שנבקש)

(אוטם מנזרנה מעליו Gyeon)

IMG_20201218_111100.thumb.jpg.3bce01fa10092a26f0155b05ee4e941f.jpg

IMG_20201218_111038.thumb.jpg.708447873a16acfd3275a2efe4aa9869.jpg

IMG_20201218_111111.jpg

IMG_20201218_111056.thumb.jpg.29ef4a9c8cffc89d7da53685349e58fb.jpg

IMG_20201218_111103.thumb.jpg.b5b0033b7d39cf29e0e71f5b8dad06e2.jpg

IMG_20201218_111115.jpg

IMG_20201218_111115.jpg

IMG_20201218_115615.jpg

• אהבתי 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איזה כיף לראות את הרכבים שלך יוגב , פשוט עושה טוב בלב לכל חובב דיטיילינג. 

בלי  קשר היבואנים חייבים ללמוד ממך, ולראות איך רכב נראה אחרי 20 שנה. בזמן שהם לא יודעים לשמור על הרכבים בבונדד ומשחררים אותם בצורה מחפירה ללקוח.

(בדיוק נזכרתי בשרשור של האיביזה פה בפורום).

הGyeon wet coat , באמת מוצלח. גם אני ממש מבסוט ממנו, במיוחד בתור אחד שחסר ניסיון בתחום . אני מרגיש הרבה יותר בטוח לעבוד עם חומרים של רסס ושטוף, מאשר אוטם צבע קלאסי, (לכל אחד יש את השריטות שלו כנראה..😀 )

אני מקווה שככל שהזמן יעבור אני אתגבר על הפחד וחוסר הנסיון.

לפני הGyeon , השתמשתי בסונקס ספריי אנד סייל, וההבדל בין השניים פשוט פסיכי. והמחיר שלהם כמעט זהה. 

בנתיים הסונקס שוכב בארון, וכנראה שישאר שם לעד. 

אישית יישמתי את ה wet coat לפני חודשיים אפילו יותר, שמתי לב שאחרי הגשם החזק שהיה אצלי בצפון, האוטם נחלש קצת, והבידינג נפגע. זה בולט בעיקר בגג ובמכסה המנוע, בדלתות ובחלק האוחרי זה פחות מורגש. 

גשם חזק באמת יכול להחליש את האוטם? או שזה סתם לכלוך שהתחיל להצטבר ופוגע בו?

בכל מקרה סוף סוף יש מזג אוויר טוב, ומחר אני אשטוף את הרכב ואבדוק את זה, במקרה הכי גרוע אני איישם שוב את ה wet coat.

הוא באמת מוצר מנצח מבחינתי בעיקר הקלות של היישום, והתוצאה לטווח הבינוני , כנראה שלטווח הארוך אין מנוס מלהשתמש באוטם צבע קלאסי. 

עריכה אחרונה על ידי Shay Fishman
  • אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אכן גשם חזק מחליש אוטמי צבע.  אין לך מה לפחד מאוטם במיוחד מנזרנה, קל ליישום, הגנה לחצי שנה

רמת מיסוך גבוהה וצבע חלק. אפשר למרוח, ללכת לאכול, לחזור לרכב אחרי כמה שעות (אפילו למחרת) זה יורד כמו מריחת מרגרינה רכה. 

כל תכשירי הדיטיילינג בריסוס אינם יעילים על רכב ללא אוטם. לעומת זאת תיישם את Gyeon מעל אוטם מזרנה

תראה את ההבדל ישר. אני לא מאמין באוטמי צבע בריסוס גם לא Reload. (רק מעל אוטם, או ציפוי כמובן)

• רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

איך ה WET COAT ביחס ל RELOAD? הרכב שלי עם ציפוי קראמי של CARPRO  והשילוב עם RELOAD מוצלח מאוד,  אני מעוניין לגוון ולקנות את המוצר של GYEON, יש טעם לדעתך?

את RELOAD אני מיישם אחת לחודשיים בערך עם פד מיקרופייבר

עריכה אחרונה על ידי Krd
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אישית לא התחברתי לאוטם RELOAD (נמכר לאחר חצי בקבוק שימוש) יחד עם זה השילוב שלו עם ציפוי של קארפו יהיה מיטבי. ( שילוב שנחשב איכותי בעולם)

GYEON לאחר שימוש בודד נתן תוצאה שהפתיעה אותי לטובה. גלוס וברק מעולה (רואים בתמונות) על רכב ללא פוליש. (נזהר כי זה צבע עם לכה דקה באופן טבעי)

היתרון של GYEON זה יישום על רטוב, מעדיף את השיטה הזו על שיטה יבשה, לאחר שיש אוטם מעל הרכב. (שוקל לקנות עוד יחידה)

אתה מוזמן לקחת ממני לניסיון אם תרצה. (זאת האינדיקציה הכי טובה לנסות מוצר חדש) 

לשיקולך. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה רבה יוגב, אנסה את האוטם של מנזרנה .

אנסה לחפש גם שרשורים עליו פה בפורום.

בגלל שאני מפחד לטעות והאמת גם קצת לגרום נזק, עם תכשיר וסוג אוטם שונה שאני משתמש בו בפעם הראשונה , חשבתי לפני שאני שם אותו על הרכב שלי ,לבדוק אותו על משטח אחר. האם יש אפשרות כזו?

לדוגמה, יצא לי לראות סרטונים של ערוצי דיטיילינג ביוטיוב,  שבודקים בהם חומר מסיום על מכסה מנוע מפורק. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אין לך מה לפחד מאוטם של מנזרנה. אוטם הכי ידידותי שאני מכיר. גם חובב לא יכול לטעות איתו.

קל ליישום ויותר להורדה. יש לו עמידות טובה עם מיסוך מעולה. 

• אהבתי 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 936 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...