Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

דלת תא מטען נטרקת חזק

yuvy1986
שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

היי,

קנינו פג'ו 308 active שנת 2016 יד שנייה. שאני סוגר את הדלת תא מטען היא נטרקת חזק . 

עוד אבחנות:

- החיישן תא מטען פתוח נלדק מידי פעם ואני צריך לסגור שוב שאני עוזר לשלב הסופי להיסגר בעדינות

- הרכב עבר תאונה קטנה מאחורה 

- שאני מסתכל על הרווחים של התא מטען עם השילדה זה לא 100% שווה בשתי הצדדים. ממש לא דרסטי אבל לא שווה 

- שמתי לב שמוטות הטלפסקופים הם לא מקורייים. כנראה הוחלפו בעקבות התאונה. מופיע עליהם כיתוב של 450 ניוטן מטר ובחלק המקורי מופיע 535 ניטון מטר 

האם החלפה של המוטות הטלסקופים תפתור את הבעיה? או שזה קשור להרכבה לא נכונה של התא מטען ? שן של המנעול?

אם זה מוטות טלסקופים -האם יש ענין בחלק מקורי או לא מקורי?

תודה לעוזרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שעה, yuvy1986 כתב:

האם החלפה של המוטות הטלסקופים תפתור את הבעיה? או שזה קשור להרכבה לא נכונה של התא מטען ?

יכול להיות שילוב של שניהם.

אם הסגירה (לאחר תיקון התאונה) הייתה מדוייקת, יתכן והשוני בין המוטות לא היה מורגש. ובגלל זה, יכול להיות שגם אם תחליף מוטות, חוסר התאום בין החלקים ידרוש "מכה" לצורך הסגירה.

אני הייתי בודק אצל פחח אם ניתן לתאם את הכיוון של הסגירה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היי

תודה על התגובה 

אולי לא הייתי ברור מספיק התכוונתי ששני במוטות הטלסקופיים הם לא מקוריים . הם 450 ניוטון מטר . 535 ניוטון מטר ראיתי בחלק המקורי באתר של היצרן

תודה

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בגלל זה כתבתי:

בתאריך 30.10.2020 בשעה 12:30, pasat04 כתב:

אם הסגירה (לאחר תיקון התאונה) הייתה מדוייקת, יתכן והשוני בין המוטות לא היה מורגש.

מצד שני, אולי המוטות הטלסקופיים החלופיים שמותקנים זקוקים להחלפה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום

תשים בוכנות מקוריות או תחליפיות במידה המקורית בדלת ,

זה הולך לפי משקל הדלת על הבוכנות,

וכנראה שאין להם מספיק כוח ליסגור את הדלת בעדינות והן פשוט קורסות בירידה.

שים לב שגם בפתיחת הדלת כלפי מעלה זה יזוז יותר לאט מהמקורי.

עריכה אחרונה על ידי avi60769
  • רעיון טוב! 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1273 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...