Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

סקודה ייטי 2011 רעידות/דפיקות מהגיר

leon1482
שימו לב! השרשור הזה בן 1281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

שלום,

ברשותי ייטי 2011, יד 1. לאחרונה מרגיש רעידות/דפיקות קלות בזמן האצה, בהילוך 2 ו 4. מישהו מכיר, יודע מה יכולה להיות הסיבה?

תודה לעוזרים וחג שמח 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

גיר DSG, הוחלף לפני 5 שנים לחדש, לאחר שהמקורי שבק חיים.
איך מצמדים באים לביטוי אך ורק בהילוך 2 ו 4 ?
משהו ששמתי לב, כאשר אני משחרר את הרגל מהגז (כשמועבר להילוך 2 ו 4) ולוחץ בצורה עדינה יותר, כמעט ולא קיימות הרעידות.

תודה רבה לעונים.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא ששמתי לב (כנראה שלא). האם החלפת מצמד מחייבת ביקור במוסך מורשה צ'מפיון (אשר יקר יותר פי מעל 1.5 ממוסך לא של צ'מפיון) או שגם במוסך שאני מטפל בו ברכב ידעו לעשות את העבודה? (הכוונה למה המורכבות של החלפת מצמד). ושאלה נוספת, האם זה מחייב טיפול מיידי או שכל עוד זה רעידות חלשות, אפשר להמשיך לנסוע עם זה?

תודה רבה לעוזרים 🙂

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

החלפת סט מצמדים לא מחויבת להתבצע במוסך מורשה יבואן, התהליך פשוט מאד. 

אבל לא בטוח שזה מצמד

Subaru BRZ 2.4 | Toyota Avensis 2.0 | Citroen C4 SX Automatic 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

תודה על העזרה.

אני אנסה למקד את התהייה שלי... :) האם לפי מה שתיארתי יש הכרח להגיע למוסך מורשה של היבואן לצורך חיבור למחשוב ואיתור התקלה או שבכל מוסך שיש לו מחשב גנרי שיודע להתחבר למחשב הרכב יכול לסרוק ולאתר האם והיכן הבעיה?
שואל את זה כי לפי מה שאני מכיר, רק במורשה של היבואן יש אפשרות למשל לעדכן את התוכנה של הגיר (משהו שחשבתי שיכול לגרום לבעיה).

תודה :)

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

דבר נוסף ששמתי לב, כשאני מעביר את התיבה למצב ידני(טיפטרוניק), לא מרגיש את הרעידות בהילוכים 2 ו 4.
מה שמביא אותי למחשבה, הייתכן כי אולי מדובר בבקר של התיבה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1281 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...