Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

מבקש את חוות דעת ההמונים על סיטואציה עם מוסך

כוכב השחר
שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

לפני 24 דקות, omricn כתב:

@Morningstar ברצינות - אתה חי בעולם הזה? שמעת פעם את הביטוי "אמור זה שם של דג"? אני מסרב להאמין שאתה עד כדי כך תמים. אתה גם חוצה מעבר חציה בלי להסתכל לצדדים כי כולם "אמורים" לעצור לכבודך? בוא, בעל המוסך עשה מעל ומעבר והראה יושרה מקצועית ואישית ואתה מסרב להכיר בכך כי "ככה הוא אמור להתנהג מראש".

הסיבה שאתה נשמע דמגוג, היא כי אתה מעוניין לצאת צודק ולא חכם. רוב העולם צבוע באפור, להבדיל מהשחור והלבן שאתה רואה, תתרגל.

ובחיאת, אם תזמין שמאי להעריך ירידת ערך עקב שריטה של 1.5 ס"מ, תזמין את החבר'ה של שיאי גינס שיתעדו את המאורע.

תכלס למה שאני אתאמץ להסביר שוב ושוב במילים אחרות כשמישהו אחר כבר סיכם את זה בצורה מושלמת

לפני 21 שעות, Nemesis כתב:

אני פשוט בהלם מהתגובות כאן.
מה אתם רוצים מהבנאדם?

הנזק לא קרה אצל חבר שעשה לו טובה וסידר לו משהו ברכב. הנזק נגרם במוסך מסודר. ביצוע טיפול במוסך עולה משמעותית יותר מאשר לבצע את הטיפול לבד.

בין היתר, משלמים על הציוד, המומחיות והאחריות של המוסך. מקרה כזה נופל לגמרי בתחום האחריות של המוסך וזה חלק מהתשלום לעבודה במוסך.
תיקון הנזק + ירידת ערך זה לחלוטין מתבקש, וזה מה שהיה משלם כל צד ג׳ שהיה עושה את אותה השריטה בחנייה + עלות שמאי.

אישית, הייתי מסתפק בביטול החשבונית עבור הטיפול, אבל זה רק אני, לא מתרגש משריטה פה ושריטה שם. אבל זה רק אני, ואפשר להבין לחלוטין אדם ששומר על רכבו מכל רבב, מכסה אותו בחניה, עושה לו ציפוי כזה או אחר כדי להגן מפני אותן פגיעות של אבנים, ומתקן מיידית כל נזק קוסמטי הכי קטן. יש גם את תחושת הבאסה של פגוש צבוע ברכב חדש, אבל זה מה יש. שיט האפנס.

לא רואה שום סיבה שזה ישפיע יחס המוסך בהמשך. תקלות קורות, וחלק ממקצועיות המוסך היא טיפול באותן תקלות בצורה ההוגנת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 120
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

לפני 21 שעות, Nemesis כתב:

תיקון הנזק + ירידת ערך זה לחלוטין מתבקש, וזה מה שהיה משלם כל צד ג׳ שהיה עושה את אותה השריטה בחנייה + עלות שמאי.

בפועל, אף צד ג' שהיה עושה שריטה כזאת בחניה לא היה משלם על זה אפילו שקל אחד, מקסימום אומר סליחה. כמו כן, אני רוצה לראות את השמאי שקובע ירידת ערך על השריטה הזאת.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אתה לא חייב לצבוע את הפגוש.

למען הסר ספק, אני לא חושב שאתם סחטנים או משהו בסיגנון ומבין את הבאסה מהשריטה, אבל לדעתי העניין נופח מעבר למהות האמיתית שלו, כמו שכתבת, בגלל האהבה לרכב וכו'.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לדעתי השריטה האמיתית לא נמצאת בפגוש.

מוסך עדי שאפו. אני צריך בקרוב לתקן כמה דפיקות בגולף שרכשתי לבן.

עכשיו אני יודע להיכן לבוא.

• רעיון טוב! 2
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 6 דקות, BarryG כתב:

אתה לא חייב לצבוע את הפגוש.

למען הסר ספק, אני לא חושב שאתם סחטנים או משהו בסיגנון ומבין את הבאסה מהשריטה, אבל לדעתי העניין נופח מעבר למהות האמיתית שלו, כמו שכתבת, בגלל האהבה לרכב וכו'.

עדי בעצמו אמר שחייבים לצבוע את הפגוש אם רוצים שזה יראה כמו שזה היה לפני.

לא אומר שאני אישית הייתי צובע - כנראה שהייתי מעדיף רכב בלי אף צביעה ולסבול את השריטה האחת הזו [כי כמו שאמרו וצדקו - יהיו עוד].

בכל מקרה, נמאס לי לטחון מים אז זו תהיה תגובתי האחרונה בנושא.

קיבלתי מה שרציתי בסופו של וזו חוות דעת של עוד אנשים.

עכשיו, אחרי שקיבלתי אותה - אני מבין בדיוק למה כמעט כל המוסכים בישראל נראים כמו שהם נראים.

אם הלקוח מגיע כקורבן מלכתחילה - מה הפלא שזה מה שהוא הופך להיות.

עריכה אחרונה על ידי Morningstar
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אדון @Morningstar אומר לך שוב - ברוכים הבאים למציאות. אין קשר ל"כל המוסכים בישראל", מרגע שאתה קם בבוקר ועד לרגע שאתה מתעורר למחרת - העולם לא יהיה הוגן כלפיך. אלו החיים, ואל תמציא כל מיני סיסמאות כדי להרגיש טוב יותר עם עצמך כי אנשים נדפקים לא רק בישראל אלא בכל מקום בעולם ואפילו מחוץ לו. 

קצת (הרבה) פרופורציות חביבי, האמן לי שהשריטה 1.5 ס"מ בטמבון של הרכב של חבר שלך נמצאת במקום מאוד נמוך במדד הצרות שיכולות להתלבש עליו out of the blue.

ותקן אותי אם אני טועה אבל אף אחד לא הפך "קורבן", היחס שקיבלתם היה מעל ומעבר. האמן לי שאם מישהו היה מנסה לערבב אותך במוסך - היית מקבל תגובות שונות בתכלית, אבל זה לא המצב.

וכן - אותי חינכו שגם כשמקבלים משהו ש"אמורים" (כדבריך) לקבל, אומרים תודה.

• אהבתי 2
  • מעניין 1
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 9.8.2020 בשעה 11:04, איציק נ. כתב:

לצבוע פגוש על כזה דבר ? השתגעתם ?

מחר בבוקר יעבור איזה דביל עם אופניים חשמליים ויעשה לו פי 10 יותר מזה, מה אז ?
אין לחרא הזה סוף.

קחו את הצעת הפשרה הראשונה של המוסך (הייתי לוקח את הזיכוי על הטיפול במלואו - ומתקן עם מכחול קטן את השריטה המסכנה הזו...).

לבקש גם צביעת פגוש וגם זיכוי מלא על הטיפול זו לדעתי חזירות, כולה פאקינג שריטה קטנה... קורה.

מסכים עם ידידי המלומד. 
מזמין קיט תיקון מקורי שמגיע עם מכחול דק  (קיים אצל רוב היצרנים) לפי קוד צבע מדוייק , לוקח זיכוי מלא על הטיפול וממשיך הלאה בחיים.
גם אני קיבלתי שריטה דומה בפגוש ("פגע וברח")  , פשוט תיקנתי אותה עם קיט ייעודי. 2 שכבות צבע בתוך השריטה ולאחר כמה ימים שכבה לכה.  אתה לא תמצא אותה אם לא אכוון אותך אליה. 

עריכה אחרונה על ידי אייל
  • רעיון טוב! 1

Volvo V40 T5 R-Design

GTI MK6 Premium - SOLD

GTI MK5 - SOLD

GTI MK4 - SOLD

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 2 שעות, אייל כתב:

מסכים עם ידידי המלומד. 
מזמין קיט תיקון מקורי שמגיע עם מכחול דק  (קיים אצל רוב היצרנים) לפי קוד צבע מדוייק , לוקח זיכוי מלא על הטיפול וממשיך הלאה בחיים.
גם אני קיבלתי שריטה דומה בפגוש ("פגע וברח")  , פשוט תיקנתי אותה עם קיט ייעודי. 2 שכבות צבע בתוך השריטה ולאחר כמה ימים שכבה לכה.  אתה לא תמצא אותה אם לא אכוון אותך אליה. 

מהיכן מזמינים קיט שכזה?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפעמים אדם מתחל להיות אובססיבי יתר על המידה לרכב שלו, זה לא שחור ולבן העסק הזה. 

זה שאדם מסוגל 'לדלג' מעל מקרה של שריטה של 2ס"מ לא אומר שהוא מזניח את האוטו וכו'. 

אני באופן אישי חושב שלא בריא לחיות כך,  לא חסר פעמים שנוסעים מאחורי משאית שלא סגורה 100% ומעיפה על האוטו חצץ ועוד מקרים כאלו ואחרים. 

החתירה לצדק במקרים כאלה לא תמיד תביא את התוצאה הטובה ביותר, בין החוק לבין המקרה יש שביל שצריך לדעת איך לצעוד בו, במיוחד שמדובר באדם שמודה ולוקח חלק בעניין. 

אני חושב שמקצועית נכון לא לצבוע  את כל השטח על שריטה כה קטנה, במיוחד שמדובר בצביעה מהחברה והרכב לא עבר צביעה בעבר באותה נקודה. 

רק טוב.

עריכה אחרונה על ידי ofir1988
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

חברים,

באמת שחשוב לי לסגור את הנושא הזה בצורה חיובית.

אנחנו אחרי, נפרדנו בחיוך ובאווירה טובה והכל בסדר, לשביעות רצון שני הצדדים.

באישור הלקוח, מצורפת תמונה של הרכב אחרי ותמונה של וויסקי מתגובה #31 עם לוח שנה שלנו שמי שרוצה אחד מוזמן אלינו לקחת :) (את הלוח שנה, לא את הוויסקי).

(הבדלי הצבעים נראים בעיקר בגלל הזווית של הצילום ואור וצל וכאלה).

שיהיה לכולנו המשך שבוע טוב :)

עדי

11.jpg

1597150004429.jpg

• אהבתי 3
  • מעניין 1

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

טוב שאתה בעלים של מוסך ולא מלצר, קאמו זה קוניאק, לא וויסקי :) 

ואני אישית לא מצליח לראות כמעט שום הבדלי צבע למעט אלה שנובעים בצורה טבעית מזה שפגוש הוא מפלסטיק ומכסה מנוע הוא מברזל, ואני בטוח באלף שמונה מאות אחוז שהיו גם לפני זה.

שוב, שאפו ענק לכם על ההתנהלות במקרה הזה. באמת. 

• אהבתי 3

הצטרפו לקהילת הרכב של ישראל בפייסבוק ובאינסטגרם

אוהבים את מה שאנחנו עושים? רוצים לתמוך בנו ולקבל הטבות בו זמנית? עשו מנוי לאתר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• ספונסר פורום

וואו, אתה לא מבין כמה טוב שאני לא מלצר :)

• מצחיק 2

מרכז שירות שי לי - מורשה יבואן לרכבי פורד ומאזדה. רחוב היוזמים 12 אור יהודה, טלפון: 03-5333082
מוסך הסדר לחברות הביטוח מגדל, מנורה, ביטוח ישיר, 9 מליון, איילון, שירביט וליברה.
לחנות האונליין של שי לי עם הנחות ומבצעים לחצו כאן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1360 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...