Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

אחריות מורחבת לdsg

David@M
שימו לב! השרשור הזה בן 1374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

קשה לי להאמין שרון יבצע את הבדיקה בחינם..

מאמין אולי שבמחיר זול יותר אבל לא בחינם..

אבל אתה מפספס את עיקר הבעיה, צ'מפיון לא מתייחסים בכלל לבדיקה ואבחנה שבוצעה במוסך חיצוני... ועדיין נשארים באותו מצב.. גם אם תהיה אבחנה מרון שיש בעיה, זה לא מחייב שהם יסכימו..

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, David@M כתב:

קשה לי להאמין שרון יבצע את הבדיקה בחינם..

מאמין אולי שבמחיר זול יותר אבל לא בחינם..

אבל אתה מפספס את עיקר הבעיה, צ'מפיון לא מתייחסים בכלל לבדיקה ואבחנה שבוצעה במוסך חיצוני... ועדיין נשארים באותו מצב.. גם אם תהיה אבחנה מרון שיש בעיה, זה לא מחייב שהם יסכימו..

לא רוצה לצאת בהצהרות, אך רון ברוב המקרים לא לוקח כסף על בדיקות.

מספר דברים:

א. שכחת לציין שלל פרטים: סוג ומודל הרכב, קוד מנוע, כמה ק"מ עבר, היסטוריית טיפולים.

ב. לא ציינת איזה מוסך בדקת ("מוסך שלי"? מה זה אומר?) ומה היו הממצאים מלבד הקוד שנסרק. כל מוסך יכול לחבר לך scanner, אך זה לא עוזר ברוב המקרים אם הם לא יודעים מה מהות התקלה (בניגוד לרון, לדוגמה).

ג. העלית תמונה של fault code מסוים מ-scanner לא ברור. ממליץ לך לסרוק עם scanner איכותי כמו VCDS כדי שתראה גם מתי התקלה קרתה, כמה פעמים היא חזרה על עצמה ועוד שלל פרטים שיעזרו לך.

ד. מבדיקה זריזה באינטרנט בפורומים, עולה כי ה-fault code הזה לא רלוונטי יותר מדי, והבעיה שקרתה לך נשמעת לי כמו קלאצ'ים עייפים, אך כמובן שאין לדעת.

בקיצור, ממליץ לך לקפוץ לרון כי הישועה לא תגיע מכאן לא משנה כמה פרטים תביא. 

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 5 שעות, Fraysa כתב:

לא רוצה לצאת בהצהרות, אך רון ברוב המקרים לא לוקח כסף על בדיקות.

מספר דברים:

א. שכחת לציין שלל פרטים: סוג ומודל הרכב, קוד מנוע, כמה ק"מ עבר, היסטוריית טיפולים.

ב. לא ציינת איזה מוסך בדקת ("מוסך שלי"? מה זה אומר?) ומה היו הממצאים מלבד הקוד שנסרק. כל מוסך יכול לחבר לך scanner, אך זה לא עוזר ברוב המקרים אם הם לא יודעים מה מהות התקלה (בניגוד לרון, לדוגמה).

ג. העלית תמונה של fault code מסוים מ-scanner לא ברור. ממליץ לך לסרוק עם scanner איכותי כמו VCDS כדי שתראה גם מתי התקלה קרתה, כמה פעמים היא חזרה על עצמה ועוד שלל פרטים שיעזרו לך.

ד. מבדיקה זריזה באינטרנט בפורומים, עולה כי ה-fault code הזה לא רלוונטי יותר מדי, והבעיה שקרתה לך נשמעת לי כמו קלאצ'ים עייפים, אך כמובן שאין לדעת.

בקיצור, ממליץ לך לקפוץ לרון כי הישועה לא תגיע מכאן לא משנה כמה פרטים תביא. 

מכיר את רון... ואפילו מטפל אצלו, אבל הוא לא קשור לדיון, ולצערי גם אין לו איך לעזור או לתרום לבעיה, כפי שידידי בהודעות מעלה טען אמר וצדק, לא יתייחסו לממצאים אצל רון.

הם מחפשים לעשות כמה שיותר כסף, הם רוצים להכניס אותך לטיפול גיר ולדחוף בדיקה ועוד איזה שתי תקלות, פחות מ2,000 שקל להשאיר שם לא יילך.

בכל מקרה הבעיה היא לא הבדיקה אלא למצוא מקום אמין שגם יודע לטפל במקרה של תקלת אחריות, זה הכל. אף אחד לא רוצה להגיע עם דפיקות בגיר, שייבדקו לו את הרכב יחזרו יגידו הכל בסדר תביא 500 ש"ח מן הסתם מובן שהזמן של הבדיקה שווה כסף והחיבור למחשב שווה כסף אבל אני לא מגיע למוסכים האלה בדיוק בגלל המחירים האלה ותחושת הסחיטה, אף אחד לא אוהב להרגיש ככה, ולצערי? ככה זה בדיוק מרגיש! 

לעומת זאת אגב אם הזכרת את רון כן אומר שמדובר בבחור נדיר, יגיד לך תמיד מה הבעיה ברכב, לא ייגבה ממך כסף על בדיקה גם אם תחליט שאתה הולך אחרי זה למקום אחר.. ויודעים מה ? זה עובד לו! אנשים נשארים, מטפלים ומתקנים אצלו..ואולי בגלל זה ואולי בזכות זה הוא כך..אבל כך או כך מדובר בבחור זהב.

עדיין תקוע עם אותה הבעיה חברים, בעיה בגיר מעוניין במקום אמין שיבצע בדיקה ותיקון למכטרוניקס ורפידות במסגרת האחריות.. יש מושיעים בקהל ?  

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 10 שעות, dave100 כתב:

מכיר את רון... ואפילו מטפל אצלו, אבל הוא לא קשור לדיון, ולצערי גם אין לו איך לעזור או לתרום לבעיה, כפי שידידי בהודעות מעלה טען אמר וצדק, לא יתייחסו לממצאים אצל רון.

הם מחפשים לעשות כמה שיותר כסף, הם רוצים להכניס אותך לטיפול גיר ולדחוף בדיקה ועוד איזה שתי תקלות, פחות מ2,000 שקל להשאיר שם לא יילך.

בכל מקרה הבעיה היא לא הבדיקה אלא למצוא מקום אמין שגם יודע לטפל במקרה של תקלת אחריות, זה הכל. אף אחד לא רוצה להגיע עם דפיקות בגיר, שייבדקו לו את הרכב יחזרו יגידו הכל בסדר תביא 500 ש"ח מן הסתם מובן שהזמן של הבדיקה שווה כסף והחיבור למחשב שווה כסף אבל אני לא מגיע למוסכים האלה בדיוק בגלל המחירים האלה ותחושת הסחיטה, אף אחד לא אוהב להרגיש ככה, ולצערי? ככה זה בדיוק מרגיש! 

לעומת זאת אגב אם הזכרת את רון כן אומר שמדובר בבחור נדיר, יגיד לך תמיד מה הבעיה ברכב, לא ייגבה ממך כסף על בדיקה גם אם תחליט שאתה הולך אחרי זה למקום אחר.. ויודעים מה ? זה עובד לו! אנשים נשארים, מטפלים ומתקנים אצלו..ואולי בגלל זה ואולי בזכות זה הוא כך..אבל כך או כך מדובר בבחור זהב.

עדיין תקוע עם אותה הבעיה חברים, בעיה בגיר מעוניין במקום אמין שיבצע בדיקה ותיקון למכטרוניקס ורפידות במסגרת האחריות.. יש מושיעים בקהל ?  

התייחסת רק למה שאמרתי על רון ולא לשאר הסעיפים. בדיוק כמו פותח האשכול, גם אתה לא סיפקת אף מידע ואתה מבקש סיוע לבעיה שאתה לא נותן להבין ממה היא נובעת.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, Fraysa כתב:

התייחסת רק למה שאמרתי על רון ולא לשאר הסעיפים. בדיוק כמו פותח האשכול, גם אתה לא סיפקת אף מידע ואתה מבקש סיוע לבעיה שאתה לא נותן להבין ממה היא נובעת.

כי אין לי תשובות בשבילך, אם היה לנו לא היינו פותחים את הפוסט, אנחנו בסה"כ מחפשים מוסך אמין שיכול במסגרת האחריות לעזור ולא לעשוק.

אין לי FAULT CODE מהסיבה הרשומה מעלה.

יש לי תסמינים של הרכב והבעיה שאני יכול לספר עליהם ועשיתי זאת.

לגבי "מוסך שלי" שהבחור רשם לך אני מניח שמדובר על מוסך שמטפל בקונצרן של VAG אבל לא במסגרת אחריות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 37 דקות, dave100 כתב:

כי אין לי תשובות בשבילך, אם היה לנו לא היינו פותחים את הפוסט, אנחנו בסה"כ מחפשים מוסך אמין שיכול במסגרת האחריות לעזור ולא לעשוק.

אין לי FAULT CODE מהסיבה הרשומה מעלה.

יש לי תסמינים של הרכב והבעיה שאני יכול לספר עליהם ועשיתי זאת.

לגבי "מוסך שלי" שהבחור רשם לך אני מניח שמדובר על מוסך שמטפל בקונצרן של VAG אבל לא במסגרת אחריות.

גם אם לא יתייחסו לממצאים של רון - אתה עדיין תקבל אינדיקציה על התקלה ממישהו שמכיר את התיבה הזו יותר טוב מכל מוסך שתלך אליו, ואפילו תוכל לחסוך את ה-440 ש"ח של צ'מפיון שכה חשובים לך.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שלום, לחוות דעת מקצועית, ממליץ על מוריס ממוסך אלפא מוריס ירושלים, טל  02-6795660. מוריס מקצועי ישר והגון. הייתי לקוח נאמן שלו 30 שנה עד שעזבנו את ירושלים.

עריכה אחרונה על ידי Basko
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בתאריך 30.6.2020 בשעה 11:44, Fraysa כתב:

גם אם לא יתייחסו לממצאים של רון - אתה עדיין תקבל אינדיקציה על התקלה ממישהו שמכיר את התיבה הזו יותר טוב מכל מוסך שתלך אליו, ואפילו תוכל לחסוך את ה-440 ש"ח של צ'מפיון שכה חשובים לך.

לא הייתי רוצה "לנצל" אותו בשביל בדיקהו ואז ללכת למקום אחר. 

לא ידוע למה זה יותר מידי בארץ לבקש שייבדקו משהו מסוים, שבמידה ויהיה תקול לאחר בדיקה קצרה יקבלו סכום נכבד של כסף. 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 22 דקות, dave100 כתב:

לא הייתי רוצה "לנצל" אותו בשביל בדיקהו ואז ללכת למקום אחר. 

לא ידוע למה זה יותר מידי בארץ לבקש שייבדקו משהו מסוים, שבמידה ויהיה תקול לאחר בדיקה קצרה יקבלו סכום נכבד של כסף. 

לא מצליח להבין אותך. לפי הפוסט שלך, נשמע שהייתה לך אותה בעיה כמו שהייתה אצלי ב-A3 ואלו המצמדים שהיו כבר לקראת סופם. צ'מפיון ליטרלי נותנים לך תיקון בחינם, ואתה עדיין מתלבט מה לעשות? במידה וימצאו משהו אחר ותדירש לשלם על הבדיקה - זה נשמעת כמו בקשה לגיטימית לגמרי.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• 3 שבועות מאוחר יותר ...

זו הבעיה שאתה מפספס FRAYSA שאני מעוניין שיבדקו את המצמדים בלבד! 

לא מעוניין לטפל במוסך של צ'מפיון, אבל..וזה אבל גדול! אני חייב לבדוק שם כדי לקבל את הטיפול במצמדים והחלפתם, אז לא צריך לנצל את זה שאני צריך לעשות בדיקה כדי לקחת כסף ממני.

גם אם יימצאו משהו אני לא רוצה שיודיעו לי אפילו, אני אלך למוסך אחר לעשות בדיקה ואשלם עליה שם וגם על התיקון.

מקווה שזה יותר ברור..ועדיין אם למישהו יש פתרון לבדיקת המצמדים במקום אמין כדי שתהיה אסמכתא להגיע איתה למוסכי צ'מפיון אודה מאוד! 

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני 1 שעה, dave100 כתב:

זו הבעיה שאתה מפספס FRAYSA שאני מעוניין שיבדקו את המצמדים בלבד! 

לא מעוניין לטפל במוסך של צ'מפיון, אבל..וזה אבל גדול! אני חייב לבדוק שם כדי לקבל את הטיפול במצמדים והחלפתם, אז לא צריך לנצל את זה שאני צריך לעשות בדיקה כדי לקחת כסף ממני.

גם אם יימצאו משהו אני לא רוצה שיודיעו לי אפילו, אני אלך למוסך אחר לעשות בדיקה ואשלם עליה שם וגם על התיקון.

מקווה שזה יותר ברור..ועדיין אם למישהו יש פתרון לבדיקת המצמדים במקום אמין כדי שתהיה אסמכתא להגיע איתה למוסכי צ'מפיון אודה מאוד! 

לא מצליח להבין אותך עדיין וחושב שאתה נלחם סתם. כל יום שעובר, אתה שורף אותם עוד יותר ובסוף תגיד למצב שתיתקע. לא חבל? יש לך בדיקה ותיקון בחינם. במקרה הכי גרוע שאין בעיה תשלם להם מחיר הוגן על הבדיקה והזמן שבזבזת עבורם.

2016 BMW M235i.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1374 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...