Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

גרניק מומלץ לרכב

שימו לב! השרשור הזה בן 1327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

הזמנתי רכב חדש (מיצובישי ספייס סטאר), ומאז התחלתי לחרוש כאן בפורום.

הכנתי רשימת מוצרים לקנייה, עדיין צריך עזרה איתה, אבל השאלה הראשית שלי היא לגבי גרניק.

חשבתי על המוצר הזה:

מכונת שטיפה לרכב-הסט המושלם לשטיפת רכב

נכון שהמחיר לא זול, אבל הרכב יהיה אצלי במינימום 5 שנים, אז לטווח ארוך ההוצאה לא גדולה מדי.

אני גר בבית קרקע, יש גישה ישירה למים וחשמל, לא מסתכל על חסכון במים.

מה שחשבתי עליו, הוא להתחיל עם הגרניק כדי לנקות אבק ולכלוך אחר, אחרי זה להקציף עם האקדח המצורף, ואאחרכך שוב שטיפה בלחץ עם הגרניק. ומשם אעבור לשיטה של 2 הדליים, ובסופה ייבוש עם מטלית מיקרופייבר גדולה.

• אם ממליצים לקנות, איזה שמפו או משהו דומה לקנות בשביל הקצף? שמפו לשטיפה הרגילה אני אקנה כנראה Chemical Guys Mr Pink, הוא יכול לשמש גם להקצפה?
  • מה דעתכם על המכשיר באופן כללי? שוב, אין לי בעיה עם ההוצאה הכספית, כן תהיה לי בעיה אם מדובר במוצר מיותר סה"כ ולא יועיל יותר מדי, והכסף סתם נזרק...

אלטרנטיבה יש מוצר כזה, לא הצלחתי למצוא עליו ביקורות:

מכשיר שטיפה בלחץ מים power clean‏

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תגובות 425
  • פורסם
  • תגובה אחרונה

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

המגיבים הפעילים ביותר בשרשור

תמונות שפורסמו בשרשור

והמוצר הספציפי שציינתי, הוא מספיק טוב או צעצוע? יש אחרים מומלצים?

השיטה שתיארתי אגב לניקוי עם גרניק ושיטת 2 הדליים, היא בסדר או שעם גרניק יש צורת שטיפה אחרת?

מה שחשבתי עליו, הוא להתחיל עם הגרניק כדי לנקות אבק ולכלוך אחר, אחרי זה להקציף עם האקדח המצורף, ואאחרכך שוב שטיפה בלחץ עם הגרניק. ומשם אעבור לשיטה של 2 הדליים, ובסופה ייבוש עם מטלית מיקרופייבר גדולה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא יודע מה ההבדל, אבל לפי האתר שתי המכונות פועלות על לחץ 110 בר, אותה עוצמה.

שים לב אגב שאין אקדח קצף במוצר שאתה קישרת, עולה בתוספת של 150 ש"ח, וכבר מקפיץ את המחיר בהרבה...

בחנות לא עונים לטלפון, חשבתי לשאול אותם יותר לעומק.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

מניסיון תעשייתי, המכונות האלה צעצוע. הכל תלוי בתדירות השימוש ובכמות.

יש לפעמים כל מיני ״הנפצות״ שהמכשיר לא יעבוד יותר מ10 דק וכו וכו. תחפש בפורום קצת ותראה יותר חוות דעת.

בכל מקרה אל תצפה שזה יחזיק לך 5 שנים ללא תקלות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לא מצאתי יותר מדי תגובות או ביקורות שאני יכול להסתמך עליהם.

המוצר נראה נחמד, אבל לא בא לי לזרוק 700 שקל על משהו שיתקלקל תוך חצי שנה (שטיפה שבועית).

אתה מציע להיצמד לשיטת 2 הדליים וזהו? מקסימום לפני, אני יכול להשתמש בצינור גינה רגיל במקום צינור לחץ. לא שהם באותה רמה, אבל את אותה הפואנטה שניהם ישיגו, הורדת הג'יפה לפני שטיפה עם הספוג (אפשר לצרף מרסס שעולה 50 שקל מאייס בשביל ההקצפה).

דרך אגב, אם תסתכל בבפוסט הראשון שלי, יש עוד מוצר זול יותר, עולה 120 שקלים בערך, בלי חשמל וכנראה בלי מכלולים שיכולים לההירס, מתחבר לצינור גינה ומוציא בלחץ..מה דעתך?

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

קנה את המכונה Karcher k2.120 מעולה! מגיע עם צינור 4 מ׳ ו2 זרועות(טורבו ומניפה) , עדיין הדגם הזה מומלץ מה k2.100 בגלל שה k2.100 מגיע עם צינור 3 מ׳ ורק זרוע מניפה.

תוספת של עוד 200 ש״ח שבסופו של דבר משתלמת לדעתי. אלה שיקולים שלך.

לא תצטער על רכישת גרניק זה בטוח, עולם אחר כמו שאמרו מעליי.

Seat Leon 1.8T 248Hp//2017

Stage 1 // Revo

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

היה כאן את השרשור של אריק כמדומני, בדבר אמינות המכונות הזולות של קרשר.

ממליץ לבדוק לעומק טרם הרכישה ואף להשוות ליצרניות אחרות.

M-TECH E46

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

אני חושב שזה יעזור לכמה פה יש קופון

http://www.groupon.co.il/deals/national-deal/gg-merchant-0-11305913957-1/48778975

עריכה:

מה ההבדלים בין השלדן הזה לבין האתר של קרשר?

עריכה אחרונה על ידי MiD
שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

שימו לב! השרשור הזה בן 1327 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

הצטרף לדיון

ניתן לפרסם הודעה כעת ולהירשם לאתר מאוחר יותר. במידה וכבר יש לך חשבון בפורום, התחבר כעת בכדי לפרסם באמצעות החשבון שלך.

Guest
הגב לנושא זה...

×   התוכן שהדבקת מסוגנן.   הסר סיגנון

Only 75 emoji are allowed.

×   הקישור שלך הוטמע אוטומטית בגוף ההודעה.   הצג כקישור רגיל

×   התוכן הקודם שלך שוחזר.   ניקוי העורך

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

• תוכן חדש...