Jump to content
  • הצטרפו למשפחה

היי, היי אתה (או את) שם!

אנחנו יודעים, נחמד להיות אנונימי, ולמי בכלל יש כוח להירשם או להיות עכשיו "החדשים האלה".

אבל בתור חברי פורום רשומים תוכלו להנות ממערכת הודעות פרטיות, לנהל מעקב אחרי כל הנושאים בהם הייתם פעילים, ובכלל, להיות חלק מקהילת הרכב הכי גדולה, הכי מגניבה, וכן - גם הכי שרוטה, באינטרנט הישראלי. 

אז קדימה, למה אתם מחכים? בואו והצטרפו ותהיו חלק מהמשפחה הקצת דפוקה שלנו.

איך לגרום למדיח לנקות כלי זכוכית

bigbosf
שימו לב! השרשור הזה בן 1428 ימים, שזה ממש ממש הרבה. נא המנעו מהקפצה שלו והקפיצו אותו אך ורק אם אתם פותחי השרשור ו/או יש לכם עדכון רלוונטי לנושא. אם יש לכם שאלה, נא פתחו שרשור חדש.

פוסטים מומלצים

השאלה בכותרת. מדיח של בקו. כל הכלים יוצאים סבבה חוץ מכלי זכוכית , שיוצאים עכורים.

אני מפעיל על 65 מעלות , בתוכנית מקוצרת.

יש רעיונות? אולי צריך לבחור תוכנית אחרת ?7a5677d24755c4df3f0b4195d8cf17fe.jpg

Sent from my MI 9 using Tapatalk

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק שיש מלח ונוזל הברקה, השתמש בקפסולות איכותיות ונסה תוכנית אקו 50 מעלות (שים בלילה ותן לזה לרוץ). ככל שהתוכנית יותר ארוכה כך הכלים יוצאים יותר נקיים.

חזיר דיזל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

בדוק שיש מלח ונוזל הברקה, השתמש בקפסולות איכותיות ונסה תוכנית אקו 50 מעלות (שים בלילה ותן לזה לרוץ). ככל שהתוכנית יותר ארוכה כך הכלים יוצאים יותר נקיים.
יש מלח ונוזל הברקה של פיניש. טבליות גם של פיניש. הבעיה היא רק בכלי זכוכית שיוצאים לא ברמה של כל שאר הכלים.

בשלב זה של חיי, אצהיר ללא התחייבות שלעולם לא אעבור לאוטומט כל עוד גופי מתפקד וגפיי נעות כמתוכנן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ניקיתי. אנסה מה שהצעת.
רוב הפעמים אני מפעיל מקוצר כי אני לא מעמיס את המדיח.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הכלים יוצאים עכורים ומתנקים באחיצה ידנית, או שחוקים? חומרי הניקוי במדיח אברזיביים ושוחקים זכוכית.

לפני 5 שעות, David32 כתב:

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

האם הכלים יוצאים עכורים ומתנקים באחיצה ידנית, או שחוקים? חומרי הניקוי במדיח אברזיביים ושוחקים זכוכית.
כוסות למשל לא יוצאות מבריקות וגם צלחות יוצאות חיוורות.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אתה לוקח את הכלי ומנקה אותו ידנית, הוא מתנקה או נותר עכור?

מה שאתה לא מבין זה שאתה מבזבז את הזמן שלך, את תעבורת האינטרנט שלך ואת אורך החיים של סוויצים במקלדת שלך.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

ואם אתה לוקח את הכלי ומנקה אותו ידנית, הוא מתנקה או נותר עכור?
אנסה בהקדם ואדווח [emoji38]

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכירות לבנה כמו עננות או ירקרקה?

האם כמויות המלח ונוזל ההברקה מתאימים לקשיות המים אצלכם?

יש צורך רק בחמש אצבעות כדי לנהל את הגלקסיה, ורק בשלוש־עשרה אצבעות על מנת לשלוט ביקום. -- דוד אבידן

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

יש מדיחים שבהם צריך לכוון את כמות המלח בהתאם לקשיות המים. בדוק בספר ההוראות של המכשיר.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

עכירות לבנה כמו עננות או ירקרקה?
האם כמויות המלח ונוזל ההברקה מתאימים לקשיות המים אצלכם?

כמו עננות. איך אני בודק את זה? מלח אני מוסיף כשצריך מתי שהנורה נדלקת כנל נוזל ניקוי.

האם הכלי זכוכית ישנים?
לא בני יותר משנה.

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני שנים רבות אימצתי לי מנהג להוסיף מלח ונוזל הברקה על בסיס תקופתי - בדרך כלל פעם בשבוע. 

בלי קשר - אני חוזר על שאלתי: אם אתה לוקח כוס מעוננת ורוחץ אותה ידנית - האם העננות נעלמת? 

דרך אגב, נתקלתי פעם - פעמיים במקרים שבהם הכלים יצאו מהמדיח עכורים מלוחים, אלה היו מקרים בהם היה מחסור בנוזל הברקה. שטיפה פתרה את הבעיה.

עריכה אחרונה על ידי sperial

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

לפני כשעה, locus כתב:

האם הכלי זכוכית ישנים?

נראה לי אם כבר לשאול האם המדיח ישן. לפי התמונה הוא נראה לי בן כמה שנים, אולי הגיע הזמן לקנות חדש וזה יפתור את הבעיה.

עריכה אחרונה על ידי Bob Ross
לפני 16 שעות, Transporter כתב:

אתה לא מקבל שום זרע בפה אני לא יודע מה אתה עושה עם המקל

שיתוף קישור לתגובה
שיתוף באתרים אחרים

• תוכן חדש...